فهرست
بازگشت فوق العاده طارمی؛ یک گل تا نمره بیست
بازگشت فوق العاده طارمی؛ یک گل تا نمره بیست

بازگشت فوق العاده طارمی؛ یک گل تا نمره بیست

آی اسپورت - مهدی طارمی در فصلی که ۴ ماه آن را به دلیل مصدومیت از دست داد، باز هم می‌تواند صاحب بیش از ۲۰ گل بشود. آقای گل دو فصل گذشته لیگ برتر، این فصل بخش زیادی از فصل را به دلیل مصدومیت از دست داد و بعد جدایی از پرسپولیس و حضور در یک کشور جدید، به نظر نمی‌رسید بتواند در فصل منتهی به جام جهانی کارنامه موفقی داشته باشد. با این حال، شروع فوق‌العاده طارمی در قطر، همه چیز را عوض کرده و او می‌تواند برای سومین فصل پیاپی، روی بیش از ۲۰ گل باشگاهی تاثیرگذار باشد.

طارمی ۷ بازی ابتدایی لیگ که برای پرسپولیس به میدان رفت، ۴ گل زد و دو پاس گل داد. یک گل هم در لیگ قهرمانان وارد دروازه الاهلی کرد. او در لیگ ستارگان قطر هم در همین مدت سه گل زده و سه گل ساخته است. درخشش بیشتر طارمی، در لیگ قهرمانان بوده که با زدن سه گل و پایه گذاری سه گل دیگر، نقش مهمی در موفقیت الغرافه داشته و در کنار اسنایدر نتایج این تیم را کاملا متحول کرده‌اند.

حالا طارمی، با زدن یا ساختن یک گل، می‌تواند برای سومین فصل متوالی روی بیشتر از ۲۰ گل باشگاهی تاثیر داشته باشد. آن هم در فصلی که بیشتر از نصف آن را، در خانه گذراند و در دو کشور مختلف به میدان رفت. طارمی فصل پیش روی ۳۰ گل و دو فصل قبل، روی ۲۳ گل پرسپولیس نقش مستقیم داشت.

۷ ۱  
آی اسپورت
2018-03-10 19:25:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱ نظر
کمیل
يكشنبه ۲۰ اسفند ۱۳۹۶، ۰۸:۰۴
صاحب بیست گل یعنی بیست گل زده
نه تاثیرگذار بودن در بیست گل
به نظرم به نویسنده گفتند یه تعریفی از طارمی بکنه
چیز درخوری گیر نیاورده و مجبور شده با کلمات بازی کنه تا یه چیزی بنویسه
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر