فهرست
سروش و پرسپولیس؛ مخفی کاری برای چیست؟
سروش و پرسپولیس؛ مخفی کاری برای چیست؟

سروش و پرسپولیس؛ مخفی کاری برای چیست؟

آی اسپورت – علاقه برانکو به سروش رفیعی بر هیچ کس پوشیده نیست اما این داستان وقتی آغاز شد که بازیکن محبوب پروفسور عکس شادی بعد از گل خود در شهرآورد را روی پروفایل اینستاگرامش آپلود کرد. پیش از آن هم البته گهگاه خبر حضور دوباره‌اش در پرسپولیس را می‌شنیدیم و محرومیت نقل و انتقالاتی باشگاه نمی‌گذاشت باورش کنیم. اما انگار بیراه هم نگفته بودند. حداقل اینکه خود سروش هم در رفتار، با شایعه‌ها همسو شده و با بی‌تفاوتی نسبت به پیشنهادهای دریافتی‌اش، معرفی تیم جدید خود را سپرده به روزها و هفته‌های پیش‌رو؛ شاید هم به ماه آینده که تکلیف این پنجره بسته روشن شده باشد. البته در این مدت از مذاکره هم غافل نبوده اما آنچه بازگشتش را تا امروز به تعویق انداخته، همان محرومیتی است که اجازه ثبت قرارداد جدید را از باشگاه گرفته.

نه که سروش برای پوشیدن پیراهن پرسپولیس شانسی نداشته باشد اما پیش از آن باید یک نیم‌فصل بیرون بنشیند یا اینکه جایی دیگر قرارداد چند ماهه ببندد که بعید است باشگاهی بپذیرد وگرنه بازیکن محبوب برانکو شانس خود را امتحان کرده بود؛ وقتی پیشنهاد تراکتورسازی به دستش رسید، شرط کرد که تا نیم‌فصل قرارداد ببندند اما باشگاه تبریزی نپذیرفت و همچنان برای راضی کردن رفیعی به امضای قرارداد یک ساله در تلاش است.

برای به دست آوردن بازیکن محبوب برانکو، سپاهان خیلی از تراکتورسازی جدی‌تر بود. این باشگاه با پیشنهادی وسوسه‌انگیز به سراغ سروش رفیعی رفته و ذهن این بازیکن را به خود مشغول کرده، به طوری که شاید اگر پای پرسپولیس در میان نبود، سروش را زودتر از اینها در حال امضای قرارداد با تیم قلعه‌نویی می‌دیدیم.

او البته شانس ادامه حضورش در لیگ ستارگان قطر را هم رد نکرده و اتفاقا بدش نمی‌آید آنجا بماند اما باید خواهان داشته باشد. او حتی برای تمدید قرارداد با الخور هم شانسی ندارد و به همین دلیل است که دوباره به سمت لیگ برتر متمایل شده. جایی که هم مشتری‌ زیاد دارد و هم محبوبیت. نمونه‌اش باشگاه پرسپولیس که برانکو از مدیرانش خواسته هر طور شده و حتی برای نیم‌فصل دوم، سروش را جذب کنند و البته آنها هم کوتاهی نکرده‌اند اما امان از پنجره بسته.

شایعه توافق سروش رفیعی با نساجی و حضور چند ماهه‌اش در این تیم تازه صعودکرده هم از همین‌جا بود که مطرح شد. گفتند با نساجی به توافق رسیده، تا پانزده هفته نخست را برای مازندرانی‌ها بازی ‌کند و در نیم‌فصل که پنجره باز شد، پیراهن پرسپولیس را بپوشد. همزمان از امضای او پای برگه قرارداد داخلی با پرسپولیس هم گفتند.

غافل از اینکه قراردادها هم عوض شده‌اند. الان قرارداد‌های داخلی و رسمی جای خود را به امضای قرارداد و ثبت قرارداد داده‌اند و هر قراردادی که امضایی پای آن نقش ببندد، معتبر است. باشگاه پرسپولیس هم می‌تواند قرارداد ببندد اما فعلا اجازه ثبت ندارد. برای همین است که پرسپولیسی‌ها امضای قرارداد داخلی با سروش را تکذیب کرده‌اند: «قرارداد داخلی؟ فقط می‌توانم بگویم که چنین اتفاقی رخ نداده و اما نمی‌توانم بیشتر توضیح بدهم.»

مدیر اجرایی و مشاور سرپرست باشگاه پرسپولیس البته مذاکره با این بازیکن را رد نمی‌کند: «از توافق سروش با نساجی اطلاعی ندارم و اصلا نمی‌دانم صحت دارد یا نه اما مذاکرات آقای گرشاسبی و باشگاه با برخی گزینه‌ها در حال انجام است که البته تا به سرانجام رسیدن آنها، خبری اعلام نمی‌شود. در واقع بنا را بر این گذاشته‌ایم که نام گزینه‌ها تا توافق نهایی و امضای قرارداد به بیرون درز پیدا نکند. حتی درباره تمدید قراردادها هم تا توافق نهایی، چیزی اعلام نخواهد شد. هر چند قطعا باشگاه مسائل نقل و انتقالاتی و ابهامات فعلی را به وقتش شفاف‌سازی خواهد کرد تا هواداران عزیز بدانند چه اتفاقاتی رخ داده و حقایق چه بوده است.»

اینطور که به نظر می‌رسد، پرسپولیس و سروش برای نیم‌فصل دوم به توافق قطعی رسیده‌اند و فقط منتظر اعلام رای دادگاه هستند تا بدانند که قرارداد را کی باید امضا کنند و نیازی هست که سروش نیم‌فصل اول را جایی دیگر بگذراند یا نه. تنها ابهامی که باقی می‌ماند این است که وقتی خود سروش منتظر پرسپولیس نشسته، باشگاه چرا مخفی‌کاری می‌کند و حاضر به اعلام توافق با او نیست؟

 

ایران ورزشی

۱۱ ۵  
آی اسپورت
2018-06-10 13:38:00
نظر دهید

۵ نظر
P71
يكشنبه ۲۰ خرداد ۱۳۹۷، ۱۳:۴۷
جای سروش توی پرسپولیسه، پسر خوب منتظرتیم
سامان
يكشنبه ۲۰ خرداد ۱۳۹۷، ۱۷:۰۱
سروش پارسال به خاطر 2 میلیارد رفت قطر نتونستیم نگهش دارین الان به تیام پیشنهاد چندین میلیاردی دادن كه نگهش دارن
۶
پرسپولیس پرسپولیسه !!!
يكشنبه ۲۰ خرداد ۱۳۹۷، ۱۵:۲۰
خدا شکرت که شر احمد زاده زیرآب زنو کندی از پرشپولیس الان هم سروش میتونه برگرده و هم رامین
آرش6
يكشنبه ۲۰ خرداد ۱۳۹۷، ۱۹:۲۸
پرسپولیس منتظره تکلیف شکایت فولاد مشخص بشه

اگر سروش با سپاهان ببنده کمیته انظباطی حکم میده که فولاد بازنده پرونده هست

اگر سروش با پرسپولیس ببنده کمیته انظباطی حکم میده که سروش بازنده پرونده هست و تا آخر عمر باید بره معدن سنگ بکنه

به همین سادگی

این است کمیته انظباطی بی طرف و فدراسیون 5ستاره
۵
عبدالله
يكشنبه ۲۰ خرداد ۱۳۹۷، ۲۳:۲۱
سروش یک پرسپولیسی صادق و قدیمی است که هیچوقت علاقه خودرا پنهان نکرد .
وقتی هم که خواست به قطر برود صادقانه با هواداران صحبت کرد و گفت بخاطر وضعیت مالی میروم و اینکه شانس پوشیدن پیراهن تیم ملی را داشته باشم
او گفته بود، در ایران فقط برای پرسپولیس بازی میکنم
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر