فهرست
دیسلایک: جشن تظاهر و اسپانسرشیپ
دیسلایک: جشن تظاهر و اسپانسرشیپ

دیسلایک: جشن تظاهر و اسپانسرشیپ

آی اسپورت - چند سالی بود خبری از مهمانی‌های قبل از دربی نبود و این ایده لوس و متظاهرانه از یاد رفته بود. اما روز گذشته عکس‌هایی از مهمانی مشترک پرسپولیسی‌ها و استقلالی‌ها منتشر شد و یادمان آورد هنوز هم کج سلیقگی در این فوتبال موج می‌زند. از آخرین دربی‌هایی که شب قبلش برای سرخابی‌ها دورهمی اجباری گرفتند خاطرات خوبی نداریم. در یکی از همین دربی‌ها بود پرویز برومند جواب فحش‌های پایان رافت را داد و بعد از سوت پایان حمید استیلی و محمد نوازی یقه هم را گرفتند و مهدی تارتار مثل یک کماندو از آسمان به وسط این معرکه پرید. صحنه‌هایی که نه تنها هیچ کدام از این فوتبالیست‌ها به آن افتخار نمی‌کند بلکه از دیدنش شرمسار هم می‌شوند.

اینکه فکر کنیم آن درگیری‌ها نتیجه همان دورهمی‌های لوس و اجباری بود شاید چندان درست نباشد. اما بدون شک تماشای این فیلم عاری از حقیقت برای هیچ کس خوشایند نیست. در هیچ جای دنیا چنین مراسم‌های صمیمانه‌ای را برگزارنمی‌کنند. اساسا ذات فوتبال با چنین برنامه‌‌هایی منافات دارد. واقعیت فوتبال جنگی است که روی زمین چمن می‌بینیم. اغلب هم می‌بینیم که در پایان بازی (فارغ از هر نتیجه‌ای) بازیکنان با دست می‌دهند و خسته نباشید می‌گویند. اما حتی اگر این هم نباشد گلایه‌ای نداریم. فوتبال در همه جای دنیا همین است.

دیدن چهره درهم بازیکنان و در خوش بینانه‌ترین حالت خنده‌های مصنوعی، در این مهمانی چیز عجیبی نیست. پس چه اصراری هست که این نمایش رقت‌بار را برگزار کنیم؟ کاملا مشخص است که آن‌ها خودشان هم می‌دانند که این مهمانی‌ها تصویری غیر واقعی و فریبنده دارند. البته که دیگر کسی هم فریب نام این مراسم را نمی‌خورد. به جز برگزار کنندگانش که لابد نفع دیگری دارند.

۱۱ ۷  
آی اسپورت
2017-02-09 12:20:00
نظر دهید

۷ نظر
a
پنجشنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۵، ۱۲:۴۸
فرهنگ لنگیا و کیسه کشا همینه یعنی دروغ تظاهر مکر
در این مملکت فقط زادگاه تراختور صداقت و روراستی هست
بقیه جاها همه ریاکار و متقلبند
۴ ۴
مینا اسدی
پنجشنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۵، ۱۳:۱۲
دراینکه فرهنگ این دو تا تیم دروغ و تظاهره شکی نیست

اما تراختور هم نه تنها وضعیت بهترین نداره بلکه به مراتب هم وضعیت بدتری داره. کثافت کاری ها سیاست بازی ها دروغ ها فسادهای مالی باشگاه مورد علاقت زبانزد خاصه و عامه.
مظهر صداقت و روراستی؟؟؟؟؟
صداقت و روراستی خیلی وقته توی فوتبال این کشور مرده اونم توی تیمی مثل تراختور. خوبه تازه چند روز از گند کاری مدیرای فعلی و سابق این تیم نگذشته که با اعتماد به نفس در مورد این موضوع حرف میزنی

البته اگر مردم آذربایجان تیمشون رو دوست داشتن بجای سرپوش گذاشتن روی گندکاری مدیرای بی عرضه و رانت خوار و .... این تیم ، ۳ روز جلوی در باشگاه جمع میشدن و تکلیف این اقایون فاسد رو مشخص میکردن.
آرش از مونيخ
پنجشنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۵، ۱۳:۱۴
براى نظر غير منطقى و نژادپرستانه شما متأسفم!
برزو
پنجشنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۵، ۱۳:۴۱
اين همون اقا ياشاره.
ترك هم نيست فقط قصدش اينه ابروي ترك ها رو ببره
۵
مسعود
پنجشنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۵، ۱۴:۴۳
آقای برزو!
نیست بقیه تراکتوریا در استادیوم مثل یاشار توهین های نژادپرستانه نمیکنند؟؟؟!!!
تا قبل از اینکه تراکتور در لیگ ایران مدعی باشه هرگز و هرگز بحثای قومیتی یا مذهبی در فوتبال ما مطرح بود؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
فرشاد
پنجشنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۵، ۱۳:۰۵
کاوه و رحمتی و رضاییان نیومده بودن،؟؟
۱
جابر
پنجشنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۵، ۱۴:۵۰
اصلا چه معنی داره دو تا تیم بزرگ کشور یه اسپانسر داشته باشن؟ دو تیم زیر مجموعه دولت. با هیات رییسه مشترک. همه چیز مسخره و جلف. این شو بازی کردن هم فقط واسه اسپانسر درامد داشته
۹
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر