فهرست
روزنه امید در استقلال
روزنه امید در استقلال

روزنه امید در استقلال

آی اسپورت – استقلال در هفته اول لیگ با پیکان متوقف شد و نکته جالب اینکه با مشاهده این مسابقه خاطرات بازی‎های مربیان قبلی تیم در اواسط فصل برای هواداران زنده شد. در روزی که سپاهان و تراکتورسازی نیز با خریدهای آنچنانی متوقف شدند، انتقاد کردن و تاختن به تیم وینفرد شفر چندان عادلانه نیست.

حضور سه بازیکن جوان و گمنام در ترکیب استقلال (به شرطی که اشباع نشوند) هر چند در هفته‎های اول نتوانند گره‎های پیچیده استقلال دگرگون‎شده را باز کنند، اما در آینده‎ای بسیار نزدیک می‎توانند به عصای دست شفر تبدیل شوند.

 درست آنچه که در گذشته برای اسماعیلی، نورافکن، قائدی، مجید حسینی و آرمین سهرابیان به وقوع پیوست، در این فصل قرار است برای آقایی، آذری و صیادمنش باانگیزه اتفاق بیافتد.

قابل ذکر است به همین اندازه که جوانان استقلال به موفقیت تیم کمک می‎کنند، حضور خسرو حیدری پا به سن گذاشته و میلاد زکی‎پور سردرگم می‎تواند به ضرر این تیم تمام شود و شفر نباید از این امر غافل شود.

اضافه شدن بازیکنان جدید و بهبودی هر چه زودتر مصدومان جهت رفع کمی‎ و کاستی‎های ترکیب استقلال می‎تواند روحیه و امید خدشه‎دار شده آبی‎ها را ترمیم کند.

 به طور خلاصه قضاوت کردن تیمی که نیمی از ترکیبش وضعیت نامشخصی دارد و اثرات دوران بدنسازی آن هنوز مشهود است، نمیتواند معقولانه باشد.

۱۶ ۴  
آی اسپورت
2018-07-28 09:10:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۴ نظر
ترس / توهم /حقارت / كیسه
شنبه ۶ مرداد ۱۳۹۷، ۰۹:۳۲
اینا رو همون افتخاری دست نشانده وزیر پرسپولیسی گرفته . بدبختای متوهم
عمر آسوده بخواب ، بغداد بونجاح بیدار است
شنبه ۶ مرداد ۱۳۹۷، ۰۹:۵۲
واقعا باید میدان ببین این جوانان ، من گه خیلی امیدوارم به هر سه این بازیکنا .


ایشالله شفر میسازشون .
حسین
شنبه ۶ مرداد ۱۳۹۷، ۰۹:۵۳
البته بشرطی که زمانی که این جوونا به پختگی رسیدن طبق بندهای عجیب و غریب قراردادشون نخوان جدا بشن(قابل توجه اون دوستی که فکر کرده افتخاری هنر کرده این بازیکنانو گرفته)
سامان
شنبه ۶ مرداد ۱۳۹۷، ۱۵:۵۹
الان دیگه مثل قبل نیست كه بازیكن وان 5 ساله قرارداد ببنده مثل ترابی با سایپا كه اومد تو این تیم نوجوان بود و امسال هم هنوز یك سال از قراردادش مونده بود كه رضایت گرفت الان نهایت دو ساله میبندن مدیران هم كه میبینن رقیب دنبالشونه رضایت میدن تا بازیكن از دستشون نره صادق محرمی هم مفت از دست پرسپولیس رفت و خیلی های دیگه ولی شما یه بیماری دارید به نام توهم كه هر اتفاقی میافته دوست دارید فك كنید خواستن علیه شما توطعه كنن و اینطوری خودتونو فریب بدید و اگر نه الان این همه سختی كه پرسپولیس میكشه از محرومیت به خاطر مدیریت قبلیه پس ما هم باید بگیم از قصد همچین مدیری گذاشتن واسه ما كه خرابمون كنن 5 تا بازیكن اصلیمون رفته ولی ما به جای این حرفا به موقع اماده سازی میكنیم و اماده میشیم جای فریاد كشیدن و اتهام زدن
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر