فهرست
پیغام استقلال به میلیچ؛ حتما برگرد
پیغام استقلال به میلیچ؛ حتما برگرد

پیغام استقلال به میلیچ؛ حتما برگرد

آی اسپورت - با پیوستن محمد نادری به استقلال، این شایعه مطرح شد که آبی‌ها دیگر قصد استفاده از  هروویه میلیچ را نداشته و قراردادشان با مدافع کروات را فسخ خواهند کرد ولی از قرار معلوم  چنین تفکری در داخل باشگاه و کادر فنی وجود ندارد. اخباری که از داخل مجموعه استقلال به بیرون درز پیدا کرده حکایت از آن دارد که مدیران باشگاه برای بازیکن اروپایی خودشان پیغام داده‌اند و به او تأکید کرده‌اند اصلاً تحت تأثیر شایعات قرار نگیرد چون استقلال همچون فصل گذشته کاملاً تمایل به همکاری با این بازیکن را دارد. استقلالی‌ها به میلیچ گفته‌اند حتماً مسافر تهران شود چون به او برای فصل آینده رقابت‌های لیگ برتر احتیاج دارند و بر روی این بازیکن حساب باز کرده‌اند.

البته نکته قابل تأمل اینجاست که در صورت بازگشت میلیچ، ترافیک جناح چپ استقلال چگونه سبک خواهد شد؟ ظاهرا شانس استفاده از نادری و میلیچ در طول فصل به مراتب بیشتر از میلاد زکی پور خواهد بود و به همین خاطر در جریان تمرینات صبح جمعه استقلال این خبر را شنیدیم که احتمالاً بازیکن شمالی آبی‌پوشان از این مجموعه جدا خواهد شد و تیم دیگری را برای ادامه دوران فوتبال خودش انتخاب می‌کند .حتی زمزمه‌هایی نیز مبنی بر احتمال حضور زکی‌پور در ذوب‌آهن اصفهان شنیده می‌شود. 

 

خبر ورزشی 

۲ ۱  
آی اسپورت
2020-10-23 18:59:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱ نظر
اقلیت تاس
جمعه ۲ آبان ۱۳۹۹، ۲۰:۱۵
زکی پور: یکی از انواع فراوان کیسه تنان که تنها هنرش شاخ و شانه کشیدن در فضای مجازی بود، آخه بیشرف یلغوز فعلا پرتت میکنن بیرون تا به جای زبان قدرت ساقهات را بیشتر کنی،تو از ذخیره های پرسپولیس هم سطحت پایینتره
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر