فهرست
کی‌روش به رامین: استقلال نه،  برو اروپا
کی‌روش به رامین: استقلال نه، برو اروپا

کی‌روش به رامین: استقلال نه، برو اروپا

آی‌اسپورت- استقلال سفت و سخت خواهان جذب این بازیكن است و منصوریان برای جناح راست حساب ویژه‌ای رویش باز كرده است. این روزها خبرهای متناقضی درباره رامین و استقلال به گوش می‌رسد. یكی می‌گوید رضاییان پیشنهاد 2 میلیاردی به استقلال داده و یكی می‌گوید او به استقلالی‌ها پاسخ منفی داده است. این خبرهای متناقض هم ادامه دارد.

رامین این روزها از هر كس یك توصیه می‌شنود. عده‌ای به او می‌گویند استقلال نرود و عده‌ای هم می‌گویند اگر می‌خواهد در ایران بماند، استقلال بهترین گزینه است. جالب اینجاست كه رامین در روزهای اخیر به طور كامل در این باره سكوت كرده و حرفی نمی‌زند. این نظر مشاوران اوست كه سكوت كنند چراكه می‌گویند وقتی ابهام‌ها باقی بماند، بیشتر و بیشتر می‌تواند در صدر اخبار باشد. رامین هم بدش نمی‌آید همچنان آن بالا بماند و پایین نیاید.

او زیر پوستی مذاكراتش را برای انتقال به اروپا ادامه می‌دهد و مذاكراتی با چند باشگاه هلندی و بلژیكی داشته است. محمدرضا مهدی كه در این زمینه كارهای رامین را پیگیری می‌كند، می‌گوید: «ان‌شا‌ءا... بعد از ترانسفر كاوه رضایی، دومین ترانسفر فوتبال ایران رامین رضاییان خواهد بود. كار انتقال او به اروپا تمام شده است و او را لژیونر بدانید. فكر می‌كنم نهایتاً تا 3 هفته آینده تیم جدید رامین مشخص شود. البته امیدواریم این بار كسی سنگ نیندازد چون یك بار تا مرز قرارداد رفتیم ولی متأسفانه عده‌ای سنگ‌اندازی كردند. او از بلژیك و هلند پیشنهاد دارد و به زودی تیم جدیدش را معرفی می‌كنیم.»

این حرف‌ها به این معناست كه رامین قطعاً به استقلال نمی‌رود؟ آنچه از اردوی تیم ملی فهمیده‌ایم این است كه رامین علاقه‌ای ندارد در سال جام جهانی‌ وارد جنجال شود. اگر او توانست در بازی‌های اخیر تیم ملی خوب كار كند، به خاطر آرامشی بود كه داشت. رامین در این باره از كی‌روش هم پرسیده كه سرمربی تیم ملی به او توصیه كرده به اروپا برود. رامین اگر به استقلال برود، برایش جنجال درست می‌شود و این مسئله در سال جام جهانی‌ می‌تواند برایش دردسرساز باشد و حتی بین او و تیم ملی فاصله بیندازد. از سویی هر بازیكن ملی‌پوشی كه به استقلال رفته، از تیم ملی فاصله گرفته است. به همین دلیل طبیعی است رامین به منصوریان و استقلالی‌ها نه بگوید. 

 

۱۴ ۷  
آی اسپورت
2017-06-17 14:57:00
نظر دهید

۷ نظر
وحید پرسپولیسی
شنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۶، ۱۵:۱۳
خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ از سویی هر بازیكن ملی‌پوشی كه به استقلال رفته، از تیم ملی فاصله گرفته است.خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ
همین برات بسه
سیروس
شنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۶، ۱۵:۳۸
باورت میشه همین جمله را نمیتونی به یک استقلالی تفهیم کنی! مشکل نام استقلال نیست، مشکل بزرگ داچ علی اسکی باز است که سرمربیگری یک تیمی مثل استقلال را با صحنه تئاتر اشتباه گرفته. هنوز مشکلش با خودش حل نشده که تیم را باید تمرین بده یا با لیدرها ببنده. این مشکل هم یک مقصر اصلی دارد، هواداران جوگیری که منصوریان را در حد یک ناجی معرفی کردند، شعارهای حماسی دادند و روسرشون آوردنش استقلال. واسش بنر روزشماری میزدند، درست همون روزهایی که داشت با فیلم هندی هاش رو نیمکت نفت دل هوادار را میبرد. مقصر اصلی هواداری است که شعار حمایت تا قیامت سر میداد واسه مربی ای که قویترین و فنی ترین سکوی تماشاگران را داشت.(بختیار ، حاج محمدی، افشین، باقری ، کنعانی زادگان و... همه رو سکوها فنی ترین تماشاگران یک تیم لیگ برتری را ساخته بودند) ولی تیمش نمیتونست یک دقیقه توپ را در مالکیت خودش نگه داره. حالا بازم بگید حمایت تا قیامت. بهتون قول میدم اگر داچ علی تا اخر فصل رو نیمکت بمونه(که البته محال است تا نیم فصل هم دوام بیاره) استقلال هفته های آخر واسه فرار از سقوط میجنگه.
لنگی پاره
يكشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۶، ۰۳:۰۳
فعلا که خالیفسورتون رو دوبله کرده امسالم چوبله میکنه
محسن هوادار فوتبال
يكشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۶، ۱۳:۱۲
برای کیسه کش جماعت دربی شده مثل یارانه...چهل وپنح وپونصد پول یارانه گرفتن...یک میلون و پونصد از جیبشون رفت...یک دربی بردن در عوضش شیشتایی شدن و تیم نابود شد...امسال هم با شیشصوریان لندنی می رن برای بقا با سیاه جامگان بجنگن....سال دیگه با ماشین سازی سر نیوفتادن به لیگ ۲
آرش
شنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۶، ۱۵:۲۱
از سویی هر بازیكن ملی‌پوشی كه به استقلال رفته، از تیم ملی فاصله گرفته است

خخخخخخخخخخ
ارمان
شنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۶، ۱۵:۴۸
دم کیروش گرم .
بالاخره یه حرف به نفع ما زد .
حسرت رامین به دل شما و افتخاری میمونه اقای منصوریان .
احمد
شنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۶، ۱۵:۵۱
رامین . کاوه و کنعانی و فرشید باقری نیست بتونی فریبش بدی .
ترفندات قدیمی شده داشعلی .
روش هات رو به روز کن.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر