فهرست
رقیب بدشانس بیرو در تیم ملی؛ انتظار بی‌پایان نیازمند
رقیب بدشانس بیرو در تیم ملی؛ انتظار بی‌پایان نیازمند

رقیب بدشانس بیرو در تیم ملی؛ انتظار بی‌پایان نیازمند

آی اسپورت - فوتبال باشگاهی برای پیام نیازمند در سه فصل اخیر، بهتر از این نمی‌توانست دنبال شود اما او در بازی‌های ملی، با یک بدشانسی بزرگ روبرو شده است. نیازمند لیگ هفدهم، جانشین رحمان احمدی ناآماده شد و آنقدر خوب بود که در ترکیب اصلی تیم باقی ماند. لیگ هجدهم، به سپاهان رفت و با نمره ۲.۹۵ توانست بهترین نمره را بین همه دروازه‌بان‌های لیگ بگیرد. ۱۵ کلین شیت، نیازمند را در رده دوم بیشترین کلین شیت‌ها هم قرار داد. این فصل هم نیازمند در 6 هفته ابتدایی، هیچ گلی نخورده و با ۲.۵ مهار در هر بازی نقش مهمی در صدرنشینی سپاهان داشته است. با همه این‌ها، اوضاع او در تیم ملی، چندان خوب پیش نمی‌رود.

نیازمند فصل پیش با درخشش در سپاهان، توسط کی‌روش به تیم ملی دعوت شد و به لیست نهایی ایران برای جام ملت‌های آسیا هم رسید. کی‌روش که بیرانوند را به عنوان دروازه‌بان اول تیم ملی انتخاب کرده بود، در بازی‌های مختلفی به دیگر گزینه‌ها مثل حسینی، مظاهری، عابدزاده و مظاهری بازی می‌داد. با این حال حضور نیازمند در تیم ملی، با پایان کار کی‌روش در جام ملت‌های آسیا همراه شد و ویلموتس سرمربی تازه تیم ملی هم فعلا، از هیچ دروازه‌بانی جز بیرانوند در تیم ملی استفاده نمی‌کند.

تیم ملی با ویلموتس در ۴ بازی دوستانه و رسمی به میدان رفته که در همه این بازی‌ها، بیرانوند درون دروازه تیم ملی ایستاده است. ویلموتس حتی در بازی با کامبوج هم از دروازه‌بان اصلی تیم ملی استفاده کرد و بیرانوند با مهار پنالتی، توانست جایگاهش را محکم‌تر کند. در بین بازیکنان بدون بازی لیست فعلی تیم ملی، فقط نیازمند حدود یک سال است در اردوها حضور دارد و فرصت بازی پیدا نکرده است. موضوعی که بیشتر، به داشتن رقیب آماده‌ای مثل بیرانوند مربوط می‌شود. شاید در بازی با بحرین، سرانجام نوبت نیازمند شود تا درون دروازه ایران قرار بگیرد. اگر ویلموتس بخواهد در همه بازی‌های رسمی از بیرو استفاده کند، انتظار نیازمند ممکن است تا سال جدید هم ادامه‌دار شود.

۳    
آی اسپورت
2019-10-12 23:06:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر