فهرست
منصوریان: فوتبال زیبای بی رحم
منصوریان: فوتبال زیبای بی رحم

منصوریان: فوتبال زیبای بی رحم

آی اسپورت- بعد سیروس پورموسوی، منصوریان برابر قلعه نویی هم دبل شد و هر دو بازی رفت و برگشت را باخت. سرمربی استقلال در کنفرانس خبری بعد از بازی از روی بی رحم فوتبال گفت و اینکه تیمش باید از فرصت هایی که داشت، استفاده می کرد. او همچنین پیش بینی کرد هفته بعد جای تیمش با تراکتورسازی عوض می شود.

 

تنبیه شدیم

یکی از زیبایی ‌های فوتبال بی رحمی است و وقتی از فرصت ها استفاده نکنید روی بی رحمی را می ‌بینید. اگر از شانس های خود استفاده نکنید، گل می خورید و می بازید. در نیمه اول می توانستیم دو گل بزنیم اما شانس ها را از دست دادیم. در نیمه دوم نیز شرایط بازی برابر بود و در خیلی از وقتها رحمتی در جریان بازی نبود اما در نهایت تنبیه شدیم. بازیهای فشرده ای انجام می دهیم و فاصله بازیهای ما 4 روز است.

 

اگر گل می زدیم ...

ما کار خودمان را انجام دادیم و اگر به گل می رسیدیم، جریان بازی عوض می شد اما به گل نرسیدیم. ما یک بازی با الاهلی امارات داریم که سرنوشت ساز است و باید بدن بازیکنان را کنترل می کردیم. البته این بازی نیز خیلی مهم بود و حالا باید در دو هفته آینده به دنبال جبران آن باشیم. اگر گل می زدیم، جریان بازی کاملا عوض می شد. گلی که خوردیم کار تاکتیکی نبود و یک خلاقیت فردی تراکتورسازی را به گل رساند. ما بر جریان بازی مسلط بودیم و با مهار حاتمی، نوری و کیانی حریف را کنترل کرده بودیم. از عمکرد بازیکنان راضی هستم اما باید ضربات آخر را با دقت می زدیم. چندین بار با دروازه بان حریف تک به تک شدیم و این موضوع نشان می دهد که عملکرد خوبی داشتیم.

 

استراحت کافی نداریم

ما سه روز استراحت را تا به امروز تجربه نکردیم. دغدغه اصلی ما از همین الان بازی الاهلی است. عملکرد داور نیز بسیار خوب بود و از او تشکر می کنم. ما در فرصت کم باید ریکاوری، کار تاکتیکی و استراحت کنیم و مواظب بازیکنان نیز باشیم. ما باید در روزهای آینده ریکاوری روحی و فیزیکی انجام بدهیم. با یک تیم قدرتمند در لیگ قهرمانان بازی داریم که نایب قهرمان آسیا شده است. امیدوارم با شرایط بهتر بستری فراهم کنیم تا بازیکنان این بازی را فراموش کنند.

 


جوانک تراکتورسازی

نگران بودم بازیکنانم در درگیری کار اشتباهی انجام دهند. فوتبال برد و باخت دارد و در این بازی عدالت که نتیجه مساوی بود رعایت نشد. اینکه بازیکنان عصبی باشد طبیعی است اما یک بازیکن جوان به زمین آمد و باید با ابراهیمی مودب تر برخورد می کرد. به جوانک تراکتورسازی نیز گفتم که 90 دقیقه یک بخشی از فوتبال است و باید اخلاق را رعایت کرد. البته بزرگترهای تراکتورسازی نیز در این صحنه کمک کردند و اجازه ندادند کار مشکل ساز شود.

 


هنوز امیدواریم

کاملا در لیگ حضور داریم و دو سال پیش همین وزشگاه یادگار امام به من درسی داد که تا آخرین لحظه بجنگم و امید داشته باشم. هفته بعد تراکتورسازی با سپاهانی بازی دارد که خودش مدعی چهارمی است و ما محکم به مصاف پدیده می ‌رویم تا برنده شویم. احساسم این است که هفته بعد دوباره جای ما و تراکتورسازی عوض می‌ شود.

 

 بهترین شرایط بدنی را داریم

ما با برنامه به زمین آمدیم. در بازی با صبا نمی خواستیم با فشار بازی کنیم اما اتفاقی افتاد که مجبور شدیم پرفشار بازی کنیم. ما چند نیمه بد داشتیم؛ نیمه دوم با تراکتورسازی در تهران، نیمه اول با پیکان در شهر قدس و دیدار با گسترش فولاد در تبریز. در بقیه مسابقات با برنامه عمل کردیم و نمایش خوبی داشتیم. این فشردگی به ما لطمه زد و اجازه نمی دهد ما با تمام توان در زمین ظاهر شویم. درنهایت اما فکر می کنم از لحاظ بدنی شرایط بسیار خوبی داریم و شما دیدید که برابر گسترش فولاد، صبای قم و لوکوموتیو در دقایق پایانی گل می زنیم. در اواخر بازی خوب پرس می کنیم و از عملکرد فیزیکی بازیکنان راضی هستیم اما در این بازی ما از موقعیت ها استفاده نکردیم و درنهایت شکست خوردیم.

 

هواداران

حضور هواداران در ورزشگاه نشاط می آورد و هواداران برای فوتبال نعمت هستند. جز تهران، تبریز فقط جو این چنینی دارد. این جو خیلی خوب و قشنگ است و ما هیچ نگرانی از این بازی نداشتیم. ما با آذری ها زندگی کردیم اما هیچ ترسی نداشتیم. جو ورزشگاه مانند ورزشگاه لیورپول است.

 


فضای آسیایی استقلال متفاوت است

ما در لیگ شانزدهم برای سومین بار در آسیا هستیم. فضای متفاوتی را با استقلال در آسیا تجربه می کنیم که از فضای نفت متفاوت است. اگر به یاری حق بتوانیم الاهلی را شکست دهیم، برای استقلال روزهای خوبی را در آسیا می بینم. فکر می کنم استقلال آماده یک اتفاق خوب در ادامه مسابقات آسیایی است.

 

رحمتی و ابراهیمی

امید بازیکن محکم و عصبانی است. سید هم زود عصبانی می ‌شود اما آنها رابطه خوبی با هم دارند. اگر احساس کنم چیزی وجود دارد سریع جلسه می ‌گذارم. ابراهیمی به داور اعتراض نمی‌ کرد بلکه وقتی بازی استپ می‌ شد جریان مسابقه را به هم تیمی ‌هایش توضیح می‌ داد. ابراهیمی یکی از بهترین بازیکنان با اخلاق ایران است و در این یک سال هیچ کس چالشی از او ندیده ایم.

 

فصل بعد

دو بازیکن به صورت اتوماتیک به ما اضافه می ‌شوند و دوبازیکن هم می ‌گیریم که در مجموع 4 نفر می ‌شود. روزبه چشمی و جپاروف به ما اضافه خواهند شد و احتیاج داریم که تیم مان تقویت شود. یک سال سخت را پشت سر گذاشتیم و به آن نقطه خوب مان رسیدیم. احتیاج داریم که اسپانسرها بیایند و کمک کنند،. احتیاج داریم که قرارداد همه بازیکنان برای فصل بعد تمدید شود.

 

مربیگری در تبریز

نمی دانم. پناه بر خدا!

۱ ۷  
آی اسپورت
2017-04-20 21:25:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۷ نظر
علی
پنجشنبه ۳۱ فروردین ۱۳۹۶، ۲۱:۳۵
یادت رفت بگی زمین هم کج بود!! خخخخ
هواداران متوهم تراکتوری!
پنجشنبه ۳۱ فروردین ۱۳۹۶، ۲۳:۳۵
تو کا این فصل فقط بازی با تراکتور بود که استقلال لوک خوش شانس نبود
۷
تقی
جمعه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۶، ۱۰:۳۳
به خدا قسم به جایی نمیرسی آقای منصوریان خودت استعفا بده زودتر امیرخان باید برگرده نفس همه منجمله لونگیا را بگیره به خدا هم خودت خراب تر میشی هم میلیون ها هوادار را اذیت میکنی موندن تو فقط به نفع برانکو میشه
۳
حرف حساب
پنجشنبه ۳۱ فروردین ۱۳۹۶، ۲۲:۳۰
مرتیکه فکر کرده سی سال پیشه که فوتبالها زنده پخش نمشد! همه دیدند امروز هم مثل تمام لیگ فقط دلخوش به ضدحمله بودید بازی دست ترترها بود!
Fatemeh.Esteghlali
پنجشنبه ۳۱ فروردین ۱۳۹۶، ۲۳:۰۰
ضد حمله ؟!!!!!! حمله هایی که استقلال از جناح چپ و راست زمین می کنه رو ندیدی ؟! امروز موقعیتای ما از تراکتور بیشتر بود بعد بازی دست ترتر بود ؟! تراکتور فقط از سر شانس و بی دقتی رحمتی به گل رسید نه چیز دیگه ! خواهشا شمایی که به جز دربی ، دیگه بازی ای از استقلال ندیدی راجع بهش نظر نده
۴
HERO
جمعه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۶، ۰۶:۴۹
چپ و راست ؟!!! نه بابا تیکی تاکا بود !!! تاکتیک هر دو تیم در حد لیگ دسته سوم بود این قدر که کسل کننده بود بازی .
۴
110
پنجشنبه ۳۱ فروردین ۱۳۹۶، ۲۳:۰۰
دیگه به گل های تاکتیکی که کیسه میزنه ببخش خخخخ یکی نمیدونست فکر میکرد بازی تیم های دسته یکه از بس بی کیفیت بود این بازی
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر