فهرست
ادعای روز؛ بازیکنان پشت برانکو را خالی می‌کنند
ادعای روز؛ بازیکنان پشت برانکو را خالی می‌کنند

ادعای روز؛ بازیکنان پشت برانکو را خالی می‌کنند

آی اسپورت – شکست پرسپولیس مقابل الاهلی عربستان باعث شد تا انتقادات علیه این تیم از سوی برخی پیشکسوتان آغاز شود. وحید قلیچ که سابقه مصاحبه‌های جنجالی و ادعاهای عجیب را هم دارد امروز در مصاحبه‌ای مدعی شده که بازیکنان پرسپولیس در قابل برانکو کم‌کاری می کنند و پشت او را خالی کرده‌اند. صحبت‌های قلیچ را بخوانید:

بازیکنان در کارشان سست شده اند

شانس صعود وجود دارد اما باید مقداری بازیکنان تلاش کنند. نگرفتن پول و پاداش باعث شده تا انگیزه بازیکنان کمتر شود. اگر آنها از لحاظ مالی تغذیه شوند بهتر می‌توانند برای تیم بازی کنند. سال گذشته بازیکنان به دلیل تعصب به پیراهن خوب بازی می‌کردند اما امسال چون مسئولان باشگاه به تعهدات مالی‌شان در قبال آنها عمل نکرده‌اند مقداری در کارشان سست شده‌اند.

نباید به خاطر پول کم‌کاری کنند

حق دادی نیست بلکه گرفتنی است. درست نیست بازیکنان به دلیل اینکه پولی دریافت نمی‌کنند خدای نکرده برای تیم کم کاری کنند. الان به تازگی در فوتبال ما هم مد شده بازیکنانی که پولی دریافت نمی‌کنند سر تمرین حاضر نمی‌شوند تا از این طریق به تیم‌شان ضربه بزنند. در فوتبال ما الان کمتر بازیکنی پیدا می‌شود که دارای ماشین خارجی نباشد یا در بهترین منطقه تهران ساکن نباشد.

دارند پشت برانکو را خالی می کنند

من این مسئله را قبول ندارم که فقط بازیکنان بخواهند در لیگ برتر قهرمان شوند. امسال مقداری بازیکنان برای برانکو کمتر تلاش می‌کنند و به نوعی آنها دارند پشت برانکو را خالی می‌کنند. در صورتی که سال گذشته بازیکنان با جان و دل برای موفقیت پرسپولیس چه در رقابت‌های داخلی و چه رقابت‌های برون مرزی تلاش می‌کردند.

۵    
آی اسپورت
2019-04-23 15:42:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر