فهرست
نگران نباشید، لستر شبیه «یویو» است
نگران نباشید، لستر شبیه «یویو» است

نگران نباشید، لستر شبیه «یویو» است

آی اسپورت- خیلی‌ها دوست نداشتند افت لسترسیتی با رانیری را ببینند و حالا هم با این تیم به خاطر اخراج مربی همدردی می‌کنند. همیشه ابراز همدردی‌ها با تیم‌های پایین جدول بیشتر است، حالا اما با تصمیمی که برای رانیری گرفته شده شاید اگر این تیم سقوط کند کمتر برایشان اشک بریزند. این تیم همیشه تیم دوم بعضی‌ها بوده است و حالا هم در آستانه سقوط است.

درست است و همان طور که همه می‌دانند سقوط یک باشگاه یک فاجعه است، اما لستر همیشه باشگاهی بوده که مثل یویو کار کرده است. همیشه این اتفاق برای آن‌ها افتاده و این که فصل گذشته آن‌ها قهرمان شدند هیچ چیز را تغییر نمی‌دهد. واقعا فکر می‌کنید این تیم وقتی رانیری را استخدام کرد چه انتظاری از او داشت؟ اگر همان زمان از هواداران لستر می‌پرسیدند آیا حاضری یک فصل قهرمان لیگ شوی و فصل بعد سقوط کنی مطمئن باشید همه آن‌ها می‌گفتند بله.

کاری که فصل گذشته آن‌ها انجام دادند عالی بود و نشان داد هرگز نباید تسلیم شوند. آن بازیکنان تا قبل از آن هرگز دستاوری مانند آن نداشته‌اند و این فصل همه آن‌ها بدتر از قبل کار کردند. رانیری اخراج شد، اما من فکر می‌کنم اگر در رختکن این تیم تنها یک نفر بوده که نسبت به فصل قبل هیچ تغییری نکرده آن فرد سرمربی تیم بوده است. بعضی از بازیکنان با قرارداد جدیدشان تغییر کردند، حالا بعضی از آن‌ها را بیشتر روی مجله‌ها می‌بینید. شاید این موضوع برخی از آن‌ها را بیشتر از قبل تحت تاثیر قرار داده باشد.

فصل گذشته استثنا بود، همه ما هم عاشق آن بودیم و دوست داشتیم که این کار انجام شود، اما همه هم می‌دانستیم که لستر به این خوبی نیست. فقط انتظار داشتیم در این فصل سقوط نکند و کسی نمی‌خواست آن‌ها از عنوان قهرمانی‌شان دفاع کنند. من برای رانیری متاسفم، بعد از تصمیمی که برای او گرفته شد سوالات زیادی وجود دارد که باید از مدیران و بازیکنان پرسیده شود. به نظرم باید مجسمه رانیری را در باشگاه بسازند و ساختنش را هم باید از همین فردا آغاز کنند.

 

۱۲    
آی اسپورت
2017-02-24 12:58:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر