فهرست
تراکتور رکوردش را پس گرفت/ 32گل
تراکتور رکوردش را پس گرفت/ 32گل

تراکتور رکوردش را پس گرفت/ 32گل

آی‌اسپورت- در پایان نیم فصل اول تراکتورسازی با 24 گل بهترین خط حمله لیگ برتر را در اختیار داشت و اختلافش با پرسپولیس صدرنشین فقط 2 امتیاز بود. در پایان هفته پانزدهم، پرسپولیس و استقلال فقط 18 گل زده بودند. اما با شروع نیم فصل دوم، تراکتور وارد افت محسوسی شد و همزمان، سرخابی‌های پایتخت اوج گرفتند. در پایان هفته بیستم تراکتورسازی 28 گله شده بود و پرسپولیس با همین تعداد گل زده، حالا در صدر 9 امتیاز با سرخ‌های تبریز فاصله داشت. استقلال هم توانسته بود در پنج بازی ابتدایی نیم فصل دوم 11 گل به ثمر برساند و عنوان بهترین خط حمله لیگ برتر را پیش از سرخ‌های تبریز و تهران به نام خودش ثبت کند.

تراکتوری‌ها اما، در بازی هفته بیست و یکم و یک روز قبل از دربی پایتخت، ذوب‌آهن را با 4 گل قاطعانه شکست دادند، تا هم رکورد بیشترین گل زده را حالا با 32 گل دوباره به نام خود بزنند؛ و هم بعد از شکست تلخ برابر پرسپولیس و از دست رفتن امید‌های قهرمانی، دوباره روی ریل آرامش قرار بگیرند.

از آنجا که سابقه دربی نشان می‌دهد، در شرایط عادی چندان نمی‌توان به برد پرگل سرخابی‌ها امیدوار بود. به همین دلیل احتمالا در پایان بازی فردا هم تراکتور بهترین تیم هجومی لیگ برتر باقی خواهد ماند. مگر این که اتفاق عجیبی را در آزادی ببینیم.

۵    
آی اسپورت
2017-02-11 23:39:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر