فهرست
مهلت سه روزه به رئال و بارسا به خاطر ال کلاسیکو
مهلت سه روزه به رئال و بارسا به خاطر ال کلاسیکو

مهلت سه روزه به رئال و بارسا به خاطر ال کلاسیکو

آی اسپورت - در حالی که قرار بود دیدار تیم های بارسلونا و رئال مادرید، روز چهار آبان در ورزشگاه نوکمپ برگزار شود، اعلام حکم قطعی زندان برای تعدادی از اعضای جنبش استقلال کاتالونیا که در رفراندوم سال ۲۰۱۷ نقش داشتند، باعث ایجاد تنش در این ایالت شد. روز پنج شنبه، خیابان های بارسلونا و مناطق اطراف برای چهارمین روز پیاپی شاهد درگیری بین معترضان و نیروهای امنیتی بودند.

برای روز شنبه ۴ آبان هم یک همایش بزرگ و اعتصاب عمومی در بارسلونا پیش بینی شده است و به همین دلیل دولت اسپانیا برگزاری ال کلاسیکو در این روز را جایز ندانست. لالیگا ابتدا پیشنهاد تغییر میزبانی بازی از نوکمپ به برنابئو را ارائه داد. پیشنهادی که با مخالفت هر دو باشگاه روبرو شد و امروز کمیته برگزاری بازی های فدراسیون فوتبال اسپانیا هم رسما مخالفت خود را اعلام کرد.

در بیانیه این کمیته آمده است که میزبانی ال کلاسیکو تغییر نخواهد کرد اما دو باشگاه بارسلونا و رئال تا روز دوشنبه ۲۹ مهر وقت دارند تا بر سر تاریخ جدید بازی به توافق برسند. تاریخ پیشنهادی فدراسیون فوتبال اسپانیا ۲۷ آذر است و لالیگا ۱۶ آذر را پیشنهاد داده است. اکنون باید دید رئال و بارسا روی چه تاریخی به توافق خواهند رسید.

۱    
آی اسپورت
2019-10-18 14:40:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر