فهرست
صبحانه با آی اسپورت/ چه خبر از فوتبال ایران؟
صبحانه با آی اسپورت/ چه خبر از فوتبال ایران؟

صبحانه با آی اسپورت/ چه خبر از فوتبال ایران؟

آی اسپورت – اولین خبر صبحانه فوتبالی 13 آذر اشاره به آمار فوق العاده خط دفاعی پرسپولیس است. 12 هفته از لیگ گذشته و قرمزها فقط 3 گل خورده اند که نشان می دهد بازگشت سیدجلال به این تیم چقدر تاثیر گذار بوده است. از طرف دیگر پرسپولیس از بعد از بازی با استقلال خوزستان که در دقیقه 35 بازی دروازه اش باز شد در بازی با صنعت نفت، پیکان و ماشین سازی موفق شد دروازه خود را بسته نگه دارد تا این تیم در خط دفاع آمار فوق العاده ای رقم بزند. نکته جالب این است که در مجموع 325 دقیقه ای که پرسپولیس موفق شده دروازه خود را بسته نگه دارد، تنها 55 دقیقه آن سهم بیرانوند بوده است و در سایر این دقایق رادوشویچ موفق شده دروازه تیمش را بسته نگه دارد.

تبعات مصاحبه های عجیب

حسن زمانی عضو هیات مدیره استقلال، شهرتش را مدیون اظهار نظرهای عجیب فوتبالی اش است. او که دیروز مدعی شده بود پیروزی استقلال مقابل صبا حاصل شوک او به تیم بوده، احتمالا به زودی قربانی این مصاحبه ها خواهد شد. نامه نیوز از ناراحتی اعضای هیات مدیره استقلال از مصاحبه های زمانی خبر داده و اینکه آنها پیش وزیر ورزش از این موضوع گلایه کرده اند تا شایعه احتمال رفتن زمانی از هیات مدیره مطرح شود

فرکی ماندنی شد؟

24 ساعت بعد از استعفای حسین فرکی از سایپا هنوز این باشگاه واکنشی نسبت به جدایی سرمربی اش نشان نداده. ورزش سه نوشته رفاقت حاج حسین با مدیرعامل سایپا و حضور دستیاران او در تمرین دیروز نارنجی پوشان، احتمال ماندن فرکی در سایپا را تقویت کرده است و احتمالا در جلسه امروز با استعفای او مخالفت خواهد شد.

جانشین خطیبی: امروز

دیگر مربی مستعفی فوتبال ایران رسول خطیبی است که بعد از باخت به پرسپولیس از سمتش کناره گیری خواهد کرد. رئیس هیات مدیره ماشین سازی که قبل از بازی از رسول حمایت کرده بود، در تازه ترین مصاحبه ز موافقت با استعفای خطیبی خبر داده و گفته تکلیف جانشین او تا عصر امروز مشخص خواهد شد. یحیی گل محمدی و فرهاد کاظمی دو گزینه جانشینی خطیبی هستند.

طلب ماچادو را بدهید

بعد از وکیل فیلیپه ماچادو- بازیکن برزیلی فصل گذشته صبا که یکی از قربانیان سقوط هواپیمای حامل بازیکنان تیم چاپه کوئنسهبود – حالا نوبت به همسر این هافبک دفاعی رسیده تا از مسئولان صبا بخواهد هر چه زودتر حقوق شوهر مرحومش را پرداخت کنند چرا که طلب او از صبا حق دخترشان است.

آخرین وضعیت رفیعی

به آخرین وضعیت سروش رفیعی هم اشاره ای داشته باشیم. در حالیکه پرسپولیسی ها مدعی اند هافبک ملی پوش تراکتورسازی، در نیم فصل دوم برای آنها بازی خواهد کرد امیر قلعه نویی دیروز و در کنفرانس خبری بعد از بازی تراکتور و پدیده اعلام کرد که رفیعی در صورت لژیونر نشدن، نیم فصل دوم هم در تبریز خواهد بود.

 

کد خبر: 9408

     
آی اسپورت
2016-12-03 06:58:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر