فهرست
ادعای جلالی؛ پرسپولیس هم پاشنه آشیل دارد
ادعای جلالی؛ پرسپولیس هم پاشنه آشیل دارد

ادعای جلالی؛ پرسپولیس هم پاشنه آشیل دارد

آی اسپورت - مجید جلالی علیرغم وضعیت نامساعدی که تیمش دارد در نشست خبری پیش از دیدار پیکان برابر پرسپولیس امیدوارانه حرف زد. صحبت‌های او را در نشست خبری بخوانید:

-طبیعی است هر تیمی بخواهد در این شرایط با پرسپولیس بازی کند کار سختی داشته باشد. با این حال به نظرم هر تیمی پاشنه آشیل دارد و امیدوارم فردا در ورزشگاهی که پر خواهد شد، بازی خوبی را انجام دهیم. درباره پاشنه آشیل پرسپولیس ترجیح می‌دهم اگر چنین چیزی وجود دارد آن را در زمین عملیاتی کنیم. پرسپولیس پارامترهای مثبت زیادی در خط حمله دارد و در همین شرایط هم ممکن است اشتباه کند. با این حال یکی از این پارامترهای مثبت پرسپولیس قطعاً نیمکت قوی این تیم است و همین مسئله بازی با چنین تیمی را به شدت سخت می‌کند، اما بازی با پرسپولیس برای من و تیمم انگیزه بسیار بالایی ایجاد کرده است.

-ما همین حالا در پایان هفته پنجم نتیجه بهتری نسبت به فصل گذشته در همین موقع گرفته‌ایم. به‌هرحال ما در خط حمله خلع سلاح شدیم و این مسئله حداقل در شروع لیگ روی ما  تأثیر منفی می‌گذارد. مسئله دیگری وجود ندارد. به‌هرحال باید در خلال بازی‌ها این تأثیر منفی را کم کنیم، اما همین حالا نیز شرایط ما بسیار خوب است. ما بازیکنان جوانی داریم که برای بهتر شدن و پیشرفت کردن با اشتیاق تمرین می‌کنند و مسلماً نگرانی‌هایی هم داریم، اما من با داشتن بازیکنانی که با شوق و انگیزه بالا تمرین می‌کنند، آینده خوبی برای تیمم متصورم.

-با شناخت از پیشینه برانکو بعید می‌دانم که او تغییری در ترکیب تیمش ایجاد کند. با این حال ما شرایط مختلف بازی با پرسپولیس را تمرین کرده‌ایم.

-مهاجمان خارجی ما تا حالا بازی نکرده‌اند. فقط کنت یک بازی مقابل فولاد بازی کرد و اکنون نیز آسیب‌دیده است. او را برای بازی مقابل پرسپولیس هم نداریم، اما دیگر بازیکن خارجی که تازه جذب کرده‌ایم، شرایط بازی را دارد.

 

 

۳۲ ۹  
آی اسپورت
2017-09-16 13:19:00
نظر دهید

۹ نظر
عمو عموری
شنبه ۲۵ شهریور ۱۳۹۶، ۱۳:۳۰
این موتور گازی و اینهم صدای بلند اگزوز.
مربی ایرانی= ادعا، هارت و پورت، بهونه
نهایتش با چیدن یه اتوبوس و ضد حمله امتیاز میگیرن خدا رو بنده نمیشن
والا
شنبه ۲۵ شهریور ۱۳۹۶، ۱۴:۰۹
حرف بدی نزد.ادعا هم نداشت. به کسی هم توهین نکرد.
عمو عموری
شنبه ۲۵ شهریور ۱۳۹۶، ۱۴:۲۵
وقتی میگه پاشنه اشیل پرسپولیس رو پیدا کردم= هعرت و پورت
وقتی میگه خط حمله من خلع سلاح شده= بهونه
وقتی میگه ترکیب تیم رقیب تغییر نمیکنه= ادعا
حالا تازه تو این خبر بقیه حرفاشو نذاشتن که در مورد ذخیره بودن منشا و نعمتی هم اظهار فضل می کرد.
۵
مهدی
شنبه ۲۵ شهریور ۱۳۹۶، ۱۷:۵۳
شما عادت داری اینحوری بی ادبانه حرف بزنی.این بنده خدا نه ادعایی کرد نه هارت و پورت.خودشم گفته توی زمین اجرا میکنه.بذار اول بازی انجام بشه بعد شیلنگ رو بگیر بهش!بعدشم،اونی که خدا رو بنده نمیشه امثال تو هستین که تازه دوفصله تیمتون خوب شده.سپاهان و استقلال که تقریبا تمام ادوار لیک برتر توی کورس بودن فعلا از اسب افتادن.
محمد
شنبه ۲۵ شهریور ۱۳۹۶، ۱۸:۵۸
این اقا هم دچار خود شیفتگی هست و به کیروش هم گیر میده و میگه کیروش بیسواده.تیم پیکانو چپونده ته جدول و دلش با چهار تا پاور پوینت که از سایت فیفا دانلود کرده و فکر میکنه کس دیگری نمیدونه خودش را مربی با تاکتیک میدونه.فعلا که بخور بخور امثال این اقا براه هست تو فوتبال ما
۳
محمد
شنبه ۲۵ شهریور ۱۳۹۶، ۱۳:۳۱
این هنوز داره نون اون یه بار قهرمانی با پاس رو میخوره که اون هم به خاطر بازیکنان اون سال پاس بود! فقط ادعا هستی آقا معلم!
۸
پرسپولیس پرسپولیسه!!!
شنبه ۲۵ شهریور ۱۳۹۶، ۱۴:۲۹
شک نکنید منظورش ربیع خواهه . دیگه پاشنه آشیل بالاتر از این نداریم
شش تایی شدن تخصص ماست
شنبه ۲۵ شهریور ۱۳۹۶، ۱۵:۴۰
چطوری شش تایی؟
از منصوریانتون چه خبر؟
۸
حمیدرضایوسفی
شنبه ۲۵ شهریور ۱۳۹۶، ۱۶:۰۰
آقا من به نمایندگی ازطرفدارهای پرسپولیس ازشما درخواست میکنم دیگه برای مطالب پرسپولیس کامنت نزاری… چقدریه نفر میتونه نفهم باشه؟؟؟
۷
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر