فهرست
استقلال پرطرفدارترین تیم لیگ قهرمانان آسیا
استقلال پرطرفدارترین تیم لیگ قهرمانان آسیا

استقلال پرطرفدارترین تیم لیگ قهرمانان آسیا

آی اسپورت – همان طور که پیش بینی می شد با حضور استقلال و پرسپولیس عنوان پرطرفدارترین تیم قاره به یکی از نماینده های ایران برسد طرفداران استقلال با حضور 90 هزار نفری خود در جدال برگشت با العین در روزهای پایانی سال 96 این عنوان را در پایان مرحله گروهی به خود اختصاص دادند تا با اختلاف فاحش نسبت به سایر رقبا پرطرفدارترین تیم لقب بگیرند.

  استقلالی ها در روزهای پایانی اسفندماه با پرکردن سکوهای ورزشگاه آزادی و ثبت رکورد 90 هزار تماشاگر یکی دیگر از پرتماشاگرترین بازی های لیگ قهرمانان آسیا را به نام خود ثبت و با سبقت از رقیب دیرینه خود در پایتخت برای تصاحب عنوان پرطرفدارترین تیم آسیا خیز برداشتند. نکته جالب این که در سایر بازی های مرحله گروهی به خصوص در شرق آسیا آماری بالاتر از 40 تا 50 هزار تماشاگر ثبت نشد تا استقلالی در کنار کسب این عنوان رکورد جدیدی نیز از خود برجا بگذارند.

 البته با توجه به صعود استقال و پرسپولیس به پلی آف و میزبانی آنها از رقبای داخلی و اماراتی در ورزشگاه آزادی انتظار می رود این آمار باز هم دستخوش تغییر شود اما این که استقلال یا پرسپولیس کدام یک عنوان پرطرفدارترین تیم را به خود اختصاص خواهد داد به حضور طرفداران این دو تیم در بازی های روز 24 و 25 اردیبهشت ماه مقابل ذوب آهن و الجزیره امارات در ورزشگاه آزادی تهران برمی گردد.

 

ورزش سه

 

 

 

 

۴ ۵  
آی اسپورت
2018-04-18 10:00:00
نظر دهید

۵ نظر
آبی
چهارشنبه ۲۹ فروردین ۱۳۹۷، ۱۰:۰۸
از تمام لنگیای عزیز که همراهی کردن تا استقلال بازی العین 90 هزار طرفدار داشته باشه ولی خودشون بازیای نسف و الوصل و السد 40 هزار نفرشون رفتن استادیوم کمال تشکر رو دارم. ایشالا تو شادیاتون جبران کنیم
خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ
sirvan.f
چهارشنبه ۲۹ فروردین ۱۳۹۷، ۱۰:۲۶
تعداد صندلی ها کلا 80000تا هم نیست 78 نفره بعد نود هزار نفر رفتن استادیوم؟!فتح الله زاده و مجیدی تا کجا نفوذ کردن
۳
پیروزی
چهارشنبه ۲۹ فروردین ۱۳۹۷، ۱۴:۳۷
صندلی که هیچی فضای خالی نمونده بود...چندین هزار نفر هم پشت در موندن...با کم کردن آمار استقلال ورزشگاه واسه شما پر نمیشه خخخخخ نسیم سرخ
۳
عمر خربین
چهارشنبه ۲۹ فروردین ۱۳۹۷، ۱۴:۴۸
مثل اینکه تا حالا استادیوم نرفتی بچه جون .... یه سوالی از بزرگترات بکن بهت جواب میدن
۳
سوختی لنگی
شنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۴:۳۷
داداش معلم ریاضیت که بود ؟ورزشگاه ازادی 100 هزار نفر یه حتما معلم ریاضیت هم لنگی بوده
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر