فهرست
نساجی ۲-۰ شاهین بوشهر؛ بازگشت عباس‌زاده
نساجی ۲-۰ شاهین بوشهر؛ بازگشت عباس‌زاده

نساجی ۲-۰ شاهین بوشهر؛ بازگشت عباس‌زاده

آی اسپورت – شاگردان مهاجری پس از شگست عجیب هفته قبل، امروز با دو گل شاهین بوشهر را شکست دادند

جمعه، ۲۸ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۱۹:۴۵

قائم شهر، ورزشگاه شهید وطنی

داور: علی صفایی

کمک ها: حمید سبحانی – محمدعلی پورمتقی

کمک داوران اضافی: احمد محمدی –کیوان علیمحمدی

داور چهارم: رحیم حاجیلو

ناظر داوری: رسول فروغی

ترکیب نساجی مازندران: محمدامین رضایی - حامد شیری - مجتبی ممشلی - رضا علیاری - حسن جعفری - میلاد سرلک - سیدمحمد میری - امید سینک (۷۸- رضا دهقانی) - محمدمهدی نظری (۶۴-علی اصغر عاشوری ) - علی شجاعی - رحمان جعفری (۸۱- محمد عباس زاده)

ترکیب شاهین شهرداری بوشهر: ابوالفضل درویش‌بند، مرتضی غلامعلی‌تبار، محمدصادق بارانی، میلاد صارمی، محمد فرخنده‌پی،دانیال مومنی (۶۸- سلمان بحرانی)، حسین مالکی، پیمان شیرزادی، بهروز نوری‌فرد، بهمن سالاری و  ابوذر صفر زاده ( ۷۷- مهدی چاه کوتاه زاده)

شرح گل:

نساجی مازندران ۱-۰ شاهین شهرداری بوشهر  (علی شحاعی ۵۳):  پاس رو به جلوی مهدی نظری در داخل محوطه جریمه به رحمان جعفری رسید و او با یک پاس روبه عقب علی شجاعی را صاحب توپ کرد و او بلافاصله با یک ضربه بغل پا دروازه درویشوند را  باز کرد.

نساجی مازندران ۲-۰ شاهین شهرداری بوشهر  (محمد عباس زاده ۹۲): در حالی که مدافعان شاهین خط دفاع این تیم را رها کرده بودند نساجی در یک ضد حمله در موقعیتی 3 به تک دروازه شاهین را تهدید کردند که در دو  ضربه اول، دروازه بان و مدافع شاهبن اجازه ندادند  دروازه شاهین باز شود اما در نهایت محمد عباس زاده توانست با پای چپ دروازه شاهین را باز کند و این در حالی بود که دقیقه پیش گل او به خاطر آفساید مردو اعلام شده بود .

دقایق حساس

دقیقه ۱۴ : شوت از راه دور مجتبی ممشلی از پشت محوطه جریمه با شکلی خطرناک با برخورد به مدافعان حریف به کرنر رفت .

دقیقه ۱۵: کرنر  بسیار خو ب از علی شجاعی در تیر دوم روی پای ممشلی فرود آمد که ضربه او نیز به تیرک عمودی دروازه شاهین برخورد می کند و در ادامه مدافعین شاهین شهرداری توپ را دفع می کند .

دقیقه ۲۱: ضربه شروع مجدد یاران شاهین با ضربه غلامعلی تبار همراه شد که از کنار دروازه به بیرون رفت.

دقیقه ۲۳: شوت از راه دورت و زیبای سید محمد میری با واکنش بسیار زیبای درویش وند  همراه شدت این خطر هم از بیخ گوش شاهین عبور کند.

دقیقه ۲۶: ضربه ایستگاهی و مستقیم علی شجاعی با برخورد به مدافعان شاهین به کرنر رفت.

دقیقه ۲۹: ضربه از پشت محوطه جریمه ابوذر صفر پو ر ا رضایی به راحتی از آن خود کرد.

دقیقه ۴۰ : سانتر  دقیق میری  برای رحمان جعفری  ارسال شد و  او نیز می خواست با یک ضربه آکروباتیک دروازه درویشوند را باز کند که توپ با پاهای او جفت و جور نشد.

دقیقه ۴۵ : ضربه سر مهاجمان نشاجی به بدن مدافعان شاهین برخورد کرد که بازیکنان این تیم اعتقاد داشتند  این صحنه باید پنالتی اعلام شدکه علی صفایی داور این دیدار  اعتقادی به این نداشت.

دقیقه ۶۰: ضربه از راه دور مهد نظری را دروازه بان شاهبین مال خود کرد.

دقیقه ۶۱: پاس بسیار زیبای مهدی نظری در دهانه دروازه به رحمان جعفری رسید که درویشوند با یک خروج به موقع مانع از به وقوع پیوستن گل دوم نساجی شد .

دقیقه ۷۱: ضربه سر ضرب و روپای علی اضغر عاشوری در درون چهار چوب با عکس العمل خوب درویشوند همراه شد تا او دوباره ناجی تیمش باشد.

دقیقه ۷۷: ضربه ایستگاهی از سمت چپ خط دفاعی نساجی روی  سر غلامعلی تبار فرود آمد و ضربه سر او را رضایی از ان خود کرد.

دقیقه ۸۸:  ضربه ایستگاهی محمد عباس زاده با اختلاف کمی از بالای دروازه شاهین به بیرون رفت .

     
آی اسپورت
2019-09-20 21:46:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر