فهرست
حمایت دایی؛ من بودم با کی‌روش تمدید می‌کردم
حمایت دایی؛ من بودم با کی‌روش تمدید می‌کردم

حمایت دایی؛ من بودم با کی‌روش تمدید می‌کردم

آی اسپورت – علی دایی، علی پروین، کارلوس کی روش و چند چهره ورزشی دیگر از جمله مدعوین مراسم روز درختکاری باشگاه سایپا بودند. در این مراسم، برخوردهای این 3 نفر با هم بسیار دوستانه بود. دایی در گفتگو با خبرنگاران هم درباره سرمربی تیم ملی حرف‌های جالبی زد و از او حمایت کرد. گزیده‎ای از حرف‌های دایی درباره کی‌روش را بخوانید:

ادعاهای علی کریمی

من در جریان این مسائل نیستم و در مورد چیزی که نمی‌دانم نظر نمی‌دهم. ابتدا باید در این مورد صحبت‌های کی‌روش را بشنویم و بعد نظر بدهیم. به دلیل اینکه چیزی ندیده‌ام تا الان چیزی هم نگفته‌ام. چیزی که دیده‌ام این بوده که از زمانی که کی‌روش به ایران آمده است، تیم ایران به هیچ تیمی باج نداده و حتی راحت به جام جهانی صعود کردیم. همیشه هم گفته‌ام کی‌روش در تیم‌های ملی پرتغال،‌ رئال مادرید و منچستریونایتد کار کرده و حتماً علم و دانش بیشتری نسبت به من داشته که در این تیم‌ها کار کرده است.

 حمایت از تیم ملی

به نظرم کی‌روش در راهی که می‌رود بهترین تصمیم را گرفته و نتیجه آن هم صعود راحت تیم ملی به جام جهانی است. کسانی مانند کی‌روش خدمت بزرگی نه تنها به فوتبال بلکه به کشور ما می‌کنند. می‌بینید که با یک پیروزی چه نشاطی در جامعه ایجاد می‌شود. ما اکنون باید پشت تیم ملی باشیم و از هر کسی مخصوصاً کی‌روش که با او در چند سال اخیر موفق بودیم، حمایت کنیم.

جدایی کی روش از تیم ملی

من نمی‌دانم کی‌روش چه تصمیمی می‌خواهد بگیرد، اما مطمئناً اگر من تصمیم‌گیرنده بودم، او را در تیم ملی حفظ می‌کردم. اکنون تیم ملی فوتبال ما نظم گرفته و می‌تواند نتیجه بگیرد.

۱۹ ۹  
آی اسپورت
2018-03-11 17:36:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۹ نظر
رضا
يكشنبه ۲۰ اسفند ۱۳۹۶، ۱۸:۰۰
من باشم کیروش و رئیس فوتبال ایران می کنم نمی دونم چرا بعضی مخالفنش .۵۰ سال هیچی نشدیم تو فوتبال از بس هر کی رد شد از مربی باشگاه تا بازیکن و رئیس فدراسیون نظرشو به مربی های قبلی تحمیل می کرد حالا که یکی داره یه هدف و دنبال می کنه بعضیا غیر منطقی مخالف هستن .اونایی هم که میگن کیروش موفق نبوده دقیقا منظورشون از موفقیت چیه؟ حداقل باید تا جام ملتها بمونه با این بازیکن های فعلی و مربی که سالها باشون کار کرده احتمال قهرمانیمون زیاده .
علی زارع
يكشنبه ۲۰ اسفند ۱۳۹۶، ۱۸:۰۵
مشکل علی کریمی با کیروش نیست.
مشکل فساد فدراسیونه.
۹
فرهاد
يكشنبه ۲۰ اسفند ۱۳۹۶، ۱۸:۰۹
زیاد عجله نکنیم . بگذاریم بعد از جام جهانی . کارهایی که تا حالا انجام داده محترم ولی عیارش در این جام جهانی مشخص میشه . فعلا حمایت تا بدون هیچگونه بهانه به مسابقات بریم
آنتی شومن
يكشنبه ۲۰ اسفند ۱۳۹۶، ۲۲:۰۲
منصف باش حریفان ایران اسپانیا و پرتغال هستند.اسپانیا یعنی ترکیب بارسلون و رئال.هدف ارائه بازی های شایسته هست.ولی من خوشبینانه انتظار مساوی روبروی پرتغال و برد روبروی مراکش و باخت به اسپانیا رو دارم.حداکثر ۴ امتیاز حداقل یک امتیاز اون هم مساوی با مراکش
محسن
يكشنبه ۲۰ اسفند ۱۳۹۶، ۱۹:۴۹
صمیمانه و خاضعانه درخواست تمدید قرارداد کیروش کبیر را تا پایان جام جهانی 2022 قطررا از مسئولین محترم ورزش، فدراسیون و سایر دست اندرکاران داریم. از معدود دفعاتی است که آدم درست در جای درست برای اعتلای ایران و ایرانی قرار گرفته شده لذا تداوم حضور ایشان با پشتیبانی همگانی موفقیت بیشتری به ارمغان خواهد آورد .
رضا
يكشنبه ۲۰ اسفند ۱۳۹۶، ۲۰:۴۲
شیر مادرت حلالت عل جان.ما مردم هم از تمدید قرارداد کیروش تا جام جهانی2022 حمایت خواهیم کرد.این مرد نباید از فوتبال این مملکت برود.جناب تاج حواستون به دشمنان تیم ملی باشد.
علیرضا
دوشنبه ۲۱ اسفند ۱۳۹۶، ۰۱:۰۵
اگر همین الان با کی روش تمدید کنیم، در جام جهانی روسیه بازی های خیلی جدی تر و حساب شده تری از بچه های تیم ملی خواهیم دید چون در این صورت می دونند که اگر حداکثر مایه خود رو نگذارند در جام ملت های آسیا هم کی روش اونا رو دعوت نمی کنه...
۹
ارمان
دوشنبه ۲۱ اسفند ۱۳۹۶، ۱۵:۰۹
تیمهای مقابل ایرانو ببینیم. اسپانیا و پرتغال و مراکش. مراکش که کیفیتش مشخصه و قهرمانی افریقا. پرتغال که حتی فرانسه تو خونش حریفش نشد و پرتغال قهرمان شد. اسپانیا هم که ریال و بارسلونا هستن. نمیدونم هدف بعضیها از گفتن عیار مشخص شدن چیه. ناسلامتی ما ایران هستیم و اونا اسپانیا و پرتغال و خیلی عقبتریم. توقع معجزه با این بازیکنها داریم؟ بازیکنایی که تو لیگهای درجه 2.3 بعضیهاشون تعویضی هستن و بعضیاشون ستاره و توقع متوقف کردن بازیکنهای تاپ دنیا رو داریم. چرا اینقد بعضیها ارزوشون زمین زدن کیروش و تیم ملیه که دلشون خنک میشه؟ کی روش همینجام خیلی بزرگی کرده که دومین تیم رفتیم جام جهانی با اختلاف 8 امتیاز و دوبار پشت سرهم و تو تاریخ بی سابقه بود. گذشته خودمون و فوتبالمون یادمون نره. حریف تدارکاتی درست پول نداریم. زمین تمرین نداریم. لباسمون نامشخصه. امکانات حرفه ای نداریم. چمنی که بشه روش فوتبال سریع اجرا کرد و کیفیت بین المللی نداریم و توپ پله میشه. مدیریت نداریم. یه ورزشگاه ازادی داریم برا تیم ملی اونم پوسیده و اونوقت توقع موفقیت تو جام جهانی داریم؟ واقع بین باشین.ایران فقط تو جام جهانی باید رو استعداد بازیکنها و دانش کی روشحساب کنه. هروقت تیم ملی ایران و 80 درصد تیما ورزشگاهی مثه فولادارنا و امام رضا داشتن اونموقع بیایم توقعمونو بالا ببریم.
عمید
پنجشنبه ۲۴ اسفند ۱۳۹۶، ۰۸:۲۰
فرق یک فوتبالیست تحصیل کرده با لمپن همینه. آفرین
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر