فهرست
درخشش ترابی و امیری؛ بال‌های خوشبختی
درخشش ترابی و امیری؛ بال‌های خوشبختی

درخشش ترابی و امیری؛ بال‌های خوشبختی

آی اسپورت - هفته‌های اخیر لیگ برتر، از هر جهت به نفع پرسپولیس جلو می‌رود. آن‌ها حریفان‌شان را شکست می‌دهند و سایر مدعیان، با از دست دادن امتیاز از صدر دورتر می‌شوند. امروز پرسپولیس در آخرین بازی تونل وحشت، پدیده را برد و با حاشیه‌ای امن وارد ده هفته پایانی لیگ شد. بردی حساس، که پرسپولیس و یحیی بیش از هر چیز مدیون دو بال کناری این تیم هستند.

نیم فصل اول پرسپولیس، وابستگی عجیبی به ترابی داشت. در 9 بازی او توانست نتیجه نهایی را به نفع سرخپوشان تغییر دهد. بر خلاف وحید امیری که نتوانست در حد انتظار ظاهر شود. نیم فصل دوم، وحید امیری اوج گرفت و ترابی، کم فروغ شد. در آخرین بازی لیگ قهرمانان آسیا مقابل الشارجه، گل‌محمدی ترابی را به سمت چپ برگرداند و دوباره، نوبت درخشش ترابی و آرامش امیری رسید. پس از چند هفته تلاش، به نظر می‌رسد گل‌محمدی توانسته از هر دو ستاره تیمش، همزمان بازی قابل قبولی بگیرد.

پرسپولیس در بازی امروز سه گل به پدیده زد. گل اول، با تاثیرگذاری ترابی و ضربه نهایی امیری به دست آمد. گل دوم را، وحید امیری ساخت. وقتی پدیده یک گل زد و اوضاع خطرناک به نظر می‌رسید، ترابی با یک حرکت انفرادی زیبا توانست پنالتی بگیرد و خودش، ضربه پنالتی را وارد دروازه کند. آمار دو وینگر پرسپولیس مقابل پدیده 2 گل، 2 پاس گل و گرفتن یک پنالتی بود! نمایشی که پرونده پدیده را بست تا پرسپولیسی‌ها بیشتر از همیشه در این فصل، به چهارمین قهرمانی پیاپی نزدیک شوند.

نود

۱۵    
آی اسپورت
2020-02-27 22:47:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر