فهرست
اتفاق ویژه؛ کی‌روش از ایران شکایت کرد
اتفاق ویژه؛ کی‌روش از ایران شکایت کرد

اتفاق ویژه؛ کی‌روش از ایران شکایت کرد

آی اسپورت - با وجود آنکه مهدی تاج رئیس فدراسیون فوتبال اخیرا در مصاحبه با خبرنگاران اعلام کرد کنفدراسیون فوتبال آسیا قرار است دستمزد باقی مانده کارلوس کی‌روش را پرداخت کند، اما ظاهرا این پروسه نتوانسته به درستی صورت بگیرد. تاج در گفت و گویی که با خبرنگاران داشت تاکید کرد پول کی‌روش آماده است و تنها مانده انتقال آن به حساب او. منابع آگاه فاش کردند چندی قبل هم فدراسیون تلاش کرد تا از طریق دبی پولی به حساب کارلوس واریز کند، اما این پول خیلی زود به حساب فدراسیون برگشت خورد.

حال خبر تازه‌ای به دستمان رسیده است. کارلوس کی‌روش بعد از چند بار پیگیری در این زمینه و در نهایت عدم دریافت دستمزد باقی مانده‌اش، به فیفا شکایت کرده تا بتواند از مراجع قانونی پول خود را دریافت کند. منابع خبری می‌گویند فدراسیون فوتبال چیزی حدود ۹۰۰ هزار دلار به کارلوس کی‌روش بدهکار است. سرمربی سابق تیم ملی ایران این موضوع را تائید کرد. او اعلام کرد «متاسفانه» مجبور به این کار شده است.

کارلوس کی‌روش در دوران حضور در تیم‌ملی معمولا دستمزد خود را با تاخیر دریافت می‌کرد. علی کفاشیان رئیس و نایب رئیس سابق فدراسیون هم در مصاحبه‌ای به خبرآنلاین گفته بود: «کی‌روش همیشه حق داشت، چون ما هیچوقت نمی‌توانستیم پول او را به موقع بدهیم.» کارلوس حتی قبل از جام جهانی روسیه نزدیک به ۷ ماه دستمزد نگرفته بود با این حال به کارش ادامه داد. مربی پرتغالی گویا توقع داشت بعد از خداحافظی از ایران بتواند سریعا پول باقی مانده از قراردادش را دریافت کند. بخش عمده طلب کی‌روش به حد فاصل همکاری جام جهانی تا جام ملت مربوط است که او قراردادش را ۶ ماهه تمدید کرد. بخش دیگری از طلب او هم مربوط به قبل از جام جهانی روسیه است. حال باید دید آیا فدراسیون فوتبال می‌تواند رضایت این مربی را برای پس گرفتن شکایتش جلب کند؟

خبر ورزشی

۳ ۸  
آی اسپورت
2019-03-19 18:23:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۸ نظر
مرتضی سلطان
سه شنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۷، ۱۹:۳۴
کجان کیروشی پورها و کیروش پرستا ؟
حالا دیگه همه لال شدن..؟!
نه اینکه دلال موزامبیکی پولشو نگیره نه؛ چون پست تر و طماع تر از این حرفاست اما اونایی که خودشون واسه این آشغال پاره میکردن و میگفتن بیشتر از ما به ایران؛ عرق ملی داره حالا دیگه واقعا باید لالمونی بگیرن..
مردک لمپن دو ماه نتونست صبرکنه وذات لجنشو نشون داد..
حالا ما طرفدارای ارتش سرخ بیشتر درک میکنیم برانکو چه جواهریه..
شاید پنج شیش ماهه حقوقش عقب افتاده ولی هنوز یک کلمه در این مورد حرفی نزده..
....
سه شنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۷، ۲۰:۲۹
آهام.نه اینکه اون کروات دلال داره راه رضای خدا کار میکنه.اون کروات دلال که تمام خانواده اش هم آورده و آویزون بیت المال کرده.اون که مالیات دوره سرمربیگری تیم‌ملیش هم نداده و جیم شد بعد از ۲۰۰۶
محسن
سه شنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۷، ۲۰:۴۴
چطور برا کیروش قراردادشه و حقشه ولی برا برانکو نه. ضمنا مالیات قرار داد برانکو با فدراسیون بوده. سوما خوبه حداقل برانکو خانوادشو آورده نه مثل سرورتون کیروش دوست پسرشو
شقایق اشک ریزان
سه شنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۷، ۲۰:۱۷
این خبر دروغ و من ایمان دارم کیروش ۹۰ درصد درآمدشو خرج پک کرده!
حسون
سه شنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۷، ۲۰:۱۸
فقط اون جوگیرایی که میگفتن "کیروش از هر ایرانی بیشتر به ایران غیرت داره"
خوب --ید بهتون.
اون دلال که ما دیدیم سر پول باباشو میفروخت.
هرچند احتمالا تاج کسی رو جایگزین میکنه که کمیسیون بیشتری بهش بده.
سیروس
سه شنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۷، ۲۰:۲۱
پول قراردادش بوده ومحق به دریافت آن است.
6
سه شنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۷، ۲۱:۱۷
ظاهرا فدراسیون کشوری که خدایگان کیروش قبلش رو توی اون جا گذاشته بود ازش مهلت خواسته ولی کیروش فرصت نداده البته از عشق زیاده
محسن
سه شنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۷، ۲۰:۴۲
بله پول قراردادشه. مشکلی نیست. ولی مشکل اونجاست که این دلال رو یک وطن پرست عاشق ایران میدونستن و ایرانی که منتقد بود رو یه اجنبی خیانتکار. ولی حالا مشخصه اون ایران پرستی کیروش = پول پرستی اون مشتهای گره کرده = لج و لجبازی و غرور اون مردک گیر دادناش به زمین و زمان = عرض اندام و اون دستبند ایران بستن و سخنرانی هاش فقط دورویی و ریا بود. بله برادر مشکل اینجا بود که این دلال بنده پول بود و یکسری بادمجون دور قاب چین این آدمو خدای فوتبال و منجی فوتبال ایران میدونستن. یه مشت هوادار در پیت رنگی هم برای جبران کمبودهاشون ازش دفاع میکردن.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر