فهرست
توضیحات فریادشیران: نفت نه، پیراهن جهانیان بود!
توضیحات فریادشیران: نفت نه، پیراهن جهانیان بود!

توضیحات فریادشیران: نفت نه، پیراهن جهانیان بود!

آی‌اسپورت- امروز فیلمی منتشر شد که در آن ناصر فریاد شیران، مدیر آکادمی باشگاه نفت تهران، پیراهن این تیم را آتش زد و این اقدام را در واکنش به کنار گذاشته شدنش توسط حمیدرضا جهانیان، مالک باشگاه نفت، انجام داد. با ناصر فریاد شیران تماس گرفتیم تا دلیل او برای این اقدام را جویا شویم و او در مقابل جوابیه را درباره آتش زدن پیراهن نفت در اختیار خبرگزاری ایلنا قرار داد:

با سلام

دوستان عزیزنظرات همه بسیار بسیار قابل احترام است.

من پیراهن شرکت جهانیان را به آتش کشیدم با هدف اخراج این فرد که از طریق فوتبال بدنباله شهرت بود از زمان حضورش نه تنها به آکادمی سرویس و امکانات نداد داد و فریاد همه ارکان باشگاه از تدارکات و بازیکنان و کادر فنی را در آورد. تاریخ رو نمی شود از ذهن پاک کرد.

بنده خقیر و کل عوامل آکادمی کاری کردیم که دیگر کسی با آبروی و حیثت و شرف معلمان و مربیان، سرپرستان، تدارکات، تک تک بازیکنان اینچنین بازی نکند. بنده با هدف این کار را کردم. به هیچ عنوان پشیمان نیستم و به کار خود ایمان دارم. قرار نیست که همه برایم کف و سوت بزنند کما اینکه خیلی از ورزشی ها و فوتبالیها و رسانه ها و مدیران این حرکت بنده را تائید کردند. در ضمن با کنایه حرف نزنید کسانی بنده هستم  هیچ حمایتی از ایشان نکردم اگر چند باری با جهانیان عکس انداختیم خیلی ها حتی علی کریمی هم با ایشان عکس انداختن و............

فراموش نکنید بنده مدیر آکادمی بودم و بر علیه جهانیان مصاحبه تندی کردم. همچنان مدیر آکادمی هستم و با همان کاری که شما نمی پسندید جهانیان را در طبق قانون توسط آقای گل محمدی، رئیس تربیت بدنی استان تهران، برکنار و باشگاه نفت فعلا تحت اختیار وزارت است تا تکلیف مالکیت نفت مشخص شود. در ضمن دوستانی که مخالف حرکت تاریخی، به قول خودتان، بنده هستند هیچ اطلاعاتی از شرایط بسیار فلاکت بار و بحرانی کل آکادمی و حتی بزرگسالان ندارند. باید خودتان را جای بنده حقیر بگذارید تا کاملا درک کنید.

با احترام

۵    
آی اسپورت
2017-11-09 01:06:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر