فهرست
«حباب» بیل؛ نام نخست‌وزیر را هم نمی‌داند!
«حباب» بیل؛ نام نخست‌وزیر را هم نمی‌داند!

«حباب» بیل؛ نام نخست‌وزیر را هم نمی‌داند!

آی اسپورت - مصاحبه جدید گرت بیل با گای کلی از تلگراف، تعجب همگان را برانگیخته است؛ مصاحبه ای که بیل در آن، از «حباب درونی» زندگی اش گفته و اعلام کرده زندگی در این حباب موجب شده تا از دنیای واقعی فاصله گیرد.

«حتی نمی‌دانم که نخست وزیر کیست. هیچ نظری ندارم...بوریس جانسون؟ نمی‌دانستم. مگر شهردار نبود؟» این جملات، واکنش های بیل به پرسش هایی پیرامون برکسیت بود. او جانسون را در حالی با عنوان شهردار به یاد می‌آورد که او تنها تا می ۲۰۱۶  شهردار لندن بود و در ادامه وزیر امور خارجه و سپس نخست وزیر بریتانیا شد.

گرت بیل که بعد از تعطیلات بازی های ملی اکتبر هنوز نتوانسته برای رئال به میدان برود و بعد از چند جلسه تمرین اختصاصی، به انگلستان سفر کرده است، عنوان کرده از زندگی در حباب درونی و حلقه کوچک دوستان و خانواده اش به شدت خوشحال است. او همچنین گفته به رغم داشتن یک حساب کاربری در توئیتر، معمولا از شبکه های اجتماعی دوری می‌جوید: «دیوانگی است. ما باید مراقب خود باشیم چرا که نمی‌خواهم دخترم با شخصی برخورد کند که حتی یک بار هم او را ندیده است، همین طور من و همسرم. هیچ چیزی روی تلفنم ندارم. توجهی به آن ها ندارم مگر آن که دوستانم چیزی برایم بفرستند یا مدیربرنامه هایم مرا نسبت به خبری مهم آگاه کند. در غیر این صورت، نیازی به آن نمی‌بینم.»

او همچنین در بخش دیگری از صحبت های خود درباره برکسیت می‌گوید تنها جنبه های مالی آن برایش اهمیت دارند چرا که سرمایه گذاری های او را تحت تاثیر قرار خواهند داد. اما در حالت کلی، ۹۹ درصد مسئله برکسیت (به صورت کلی) را نمی‌داند.

ولز آنلاین، رسانه وطنی بیل، این خبر را به این صورت پوشش داده است: «گرت بیل اذعان کرده که نخست وزیر را نمی‌شناسد. ستاره رئال مادرید در اسپانیا به درون گرایی خود مشهور شده است. او به جای وقت گذراندن با هم تیمی هایش، ترجیح می‌دهد به بازی گلف بپردازد و تیبو کورتوا به او لقب آقای گلف باز را داده است.» آبولای پرتغال هم با پوشش دادن این خبر، از این گفته که گرت بیل به دلیل عدم تمایل خود به خو گرفتن با فرهنگ کشور اسپانیا همواره انتقاد می‌شود. TVN24Sport، ال‌پائیس و لاوانگاردیا هم دیگر رسانه های مطرحی هستند که این اتفاق را پوشش داده اند. Esport3 هم سخنان بیل را «سوررئال» خوانده است.

گرت بیل با مجوز باشگاه رئال مادرید (طبق اعلام زین الدین زیدان) روز دوشنبه به لندن سفر کرده است. گفته شده بیل در جریان دیدار تیم ملی ولز برابر کرواسی دچار مصدومیتی ماهیچه ای از ناحیه ساق پا شده و البته به رئال مادرید اجازه نداده تا جزئیاتی را درباره این مصدومیت منتشر کند. او در لندن با پزشکان تیم ملی ولز ملاقات کرده، اتفاقی که زیزو عنوان کرده در جریان آن نبوده است.

در همین حین شنیده می‌شود حضور در لندن، فرصت خوبی را در اختیار بیل قرار داده تا ملاقاتی با مدیربرنامه های خود، جاناتان بارنت، داشته باشد. انتقال گرت بیل به سوپرلیگ چین در تابستان ۲۰۱۹، در آخرین لحظات منتفی شد اما به نظر می‌رسد جدایی او از برنابئو در ژانویه ۲۰۲۰، گزینه ای قابل پیش بینی باشد.

۱    
آی اسپورت
2019-10-29 22:36:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر