فهرست
بازی دوستانه ایران – عراق در دوبی یا تهران
بازی دوستانه ایران – عراق در دوبی یا تهران

بازی دوستانه ایران – عراق در دوبی یا تهران

آی اسپورت - بعد از لغو بازی دوستانه تیم‌های ملی ایران و تایلند که قرار بود قبل از بازی ایران – سوریه برگزار شود مقامات فدراسیون تصمیم گرفتند یک تیم دیگر را جایگزین تیم تایلند کنند. هنوز که از فدراسیون فوتبال ایران خبری به بیرون درز نکرده اما مقامات فدراسیون فوتبال عراق برگزاری یک بازی دوستانه با ایران را تائید کرده‌اند. رئیس فدراسیون فوتبال عراق در گفت‌وگویی که با سایت عراقی الموجز داشت اعلام کرد که تیم‌ ‌ملی فوتبال این کشور در یک دیدار دوستانه در دوبی به مصاف ایران خواهد رفت. عبدالخالق مسعود گفت این دیدار بنا به درخواست فدراسیون فوتبال ایران برگزار خواهد شد و زمان آن ۱۹ آبان ( ۹ نوامبر) و در دبی خواهد بود.

از طرفی دیگر «کامل زغیر» سخنگوی فدراسیون فوتبال عراق هم در گفت‌وگویی جداگانه با اعلام خبر دیدار تیم ملی ایران و عراق گفته که ایران و عراق قرار است روز ششم ماه نوامبر (۱۶ آبان‌ماه) در تهران به مصاف هم بروند. او هم‌چنین گفته تیم عراق ۹ نوامبر با اردن دیداری دوستانه خواهد داشت.

تیم ملی فوتبال ایران در هفته پنجم انتخابی جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه سه شنبه بیست و پنجم  آبان ماه در مالزی به مصاف سوریه خواهد رفت.

 

کد خبر:9402

۲    
آی اسپورت
2016-10-16 10:47:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر