فهرست
همه گزینه‌های کی‌روش؛  جانشین چشمی کیست؟
همه گزینه‌های کی‌روش؛ جانشین چشمی کیست؟

همه گزینه‌های کی‌روش؛ جانشین چشمی کیست؟

آی اسپورت - مصدومیت روزبه چشمی یکی از تلخ‌ترین خبرهایی بود که از تمرین تیم ملی به گوش رسید. چشمی که مقابل مراکش همه پیش‌بینی‌ها را به هم زده بود و نمایش قابل قبولی داشت حالا بخاطر مصدومیت از ناحیه عضله پا، ادامه جام‌جهانی را از دست داد. حالا کی‌روش ۴۸ ساعت فرصت دارد که جانشین بازیکن مصدوم‌اش را پیدا کند. گزینه‌های کی‌روش نسبتا محدود هستند و از بین مجید حسینی، پژمان منتظری و محمدرضا خانزاده یکی انتخاب خواهد شد. شاید حالا کی‌روش بیشتر از نبردنِ سیدجلال حسرت بخورد.

مجید حسینی: بهترین مدافع دعوت شده به تیم ملی از نگاه نمرات سایت نود، در بازی مقابل مراکش مشخص شد که مورد اعتماد کی‌روش هم هست. در آن مسابقه که امید ابراهیمی مصدوم شد، دوربین‌ها روی پژمان منتظری زوم کردند و به نظر گزینه تعویض بود. ولی کی‌روش، مدافع ۲۱ ساله‌اش را صدا زد که به زمین برود. مجید حسینی ۱۷ دقیقه مقابل مراکش بازی کرد و نمایش مطمئنی هم داشت. تجربه‌ای که شاید باعث شود کی‌روش مجددا روی او حساب باز کند و بیشترین شانس را برای جانشینی روزبه چشمی داشته باشد.طبق آمار متریکا، حسینی با اختلاف معناداری نسبت به دو رقیب دیگرش بیشترین عملکرد دفاعی را در لیگ هفدهم ثبت کرده بود. ضمن اینکه در فاکتور دقت پاس که برای کی‌روش اهمیت ویژه‌ای دارد هم بالاتر از دو رقیب دیگرش قرار می‌گیرد. 

محمدرضا خانزاده: خانزاده سورپرایز کی‌روش در اعلام لیست جام‌جهانی روسیه بود. مدافع باشگاه پدیده مشهد در حالی که کسی انتظار نداشت، همراه تیم ملی تا روسیه هم رفت و جزو ۲۳ بازیکن ایران قرار گرفت. حالا هم هیچ بعید نیست که کی‌روش باز هم همه را شگفت‌زده کند و او را به زمین بفرستد. ویژگی محمدرضا خانزاده نسبت به دو گزینه دیگر، توانایی‌اش در گل زدن است. محمدرضا فصل قبل ۴ گل برای پدیده زد. ضمن اینکه در چند بازی هم به عنوان مدافع کناری بازی کرد و شاید هم کی‌روش او را به کناره‌ها منتقل کند تا یکی از دو مدافع استقلالی‌اش در قلب دفاع کنار پورعلی‌گنجی قرار بگیرند. 

پژمان منتظری: با مصدومیت روزبه چشمی حالا دیگر احتمالا پژمان در ترکیب تیم ملی مقابل اسپانیا حضور خواهد داشت. منتظری که در هر سه مسابقه جام‌جهانی قبلی در دفاع راست بازی کرده بود، انتظار داشت که در دو بازی سخت‌تر تیم ملی مقابل اسپانیا و پرتغال که ایران روی به بازی تدافعی و تجمع مدافعان می‌آورد باز هم در این پست بازی کند و جانشین رامین رضاییان شود. ولی با مصدومیت چشمی، حالا پژمان شانس حضور در قلب دفاع را هم پیدا کرده است. جایی که علاوه بر تجربه، در نبردهای هوایی، پاس گل، لمس توپ و اطمینان در خطا عملکردی بهتر از حسینی و خانزاده داشت. 

1
1

نود

۴ ۲۰  
آی اسپورت
2018-06-18 16:21:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۲۰ نظر
مارال
دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۷، ۱۷:۰۲
بهترین گزینه الان مجید حسینی بعد منتظری
علی
سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۷، ۰۳:۴۹
پیدا کردن جایگزین برای مسعود شجاعی و سردار آزمون واجب تره . مسعود شجاعی واقعا بد بازی می کنه . سردار آزمون هم از امثال علیپور و ساسان انصاری قطعا ضعیف تره و صرفا بخاطر پدرش تونسته بره روسیه . باید طارمی به جای سردار باشه . هم از لحاظ بدنی سر تره و هم اعتماد به نفس بالاتری داره و هم پا به توپش عالیه
مهدی
سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۷، ۰۳:۵۷
به قول طارمی احتمالا در مصدومیت چشمی خیریتی بوده . ممکن بود یک گل به خودی میزد و تا ابد مردم فحش بارونش می کردند . اما خدا برای صلاح خود او کاری کرد که مصدوم بشه و به عنوان یک قهرمان ، تورنومنت رو ترک کنه
۱
پرسپولیس پرسپولیسه!!!
دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۷، ۱۷:۱۳
ببخشید یعنی الان نمیتونه از بازیکنای که تو لیست انتظار داره استفاده کنه؟
۵ ۲
شاهین آناوارزا
دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۷، ۱۸:۱۱
سوال من هم همینه ای کاش میشد سریعا سید جلال عزیز برا ترمیم خط دفاعی بره روسیه.
۱
مارال
دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۷، ۱۹:۲۴
نه فکر نکنم بشه ، تا قبل از اعلام لیست نهایی میشد ولی الان فک نکنم
۵
علی
دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۷، ۱۷:۱۸
حیف شد ... مدرن ترين مدافع ايران در ١٠ سال اخير ایران رو از دست دادیم! :)))
رضا
دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۷، ۱۷:۲۳
باز چه فیلمی دراورده کیروش مصدوم چی اخه تو این موقعیت؟! حتما شوخیتون گرفته؟! من نمی دونم بازیکنهای ایرانی از چی درست شدن چوب؟
شاهین آناوارزا
دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۷، ۱۸:۱۴
اصلا منم هاج و واج موندم از این خبر مگه تو اردو تیم ملی کشتی کج کار میکنن.یعنی امکان داره این خبر فقط برا گیج کردن تیم رقیب باشه!که البته این اسپانیا براش خیلی هم فرق نمیکنه.فقط خدا کمکمون کنه اون روز توپهاشون درست رو چارچوب دروازه نره.
۱
امید از تفت
دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۷، ۱۷:۳۱
انشاأالله که چشمی هرچه زودتر سلامتی خودش را به دست بیاره ولی واقع بینانه بخواهیم نگاه کنیم با مصدومیت و بازی نکردن چشمی شانس ایران برای بسته موندن دروازه بیشتر شد. مجید حسینی بهتر از چشمی خواهد بود.
۱
pooyan
دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۷، ۱۷:۳۳
یه نفر اینجا هست به اسم علی
تو زندگیم فقط یه نفر دیگه رو دیدم اینقدر انسان کوچکی باشه .
نیازی نیست واسه انفجار حس انزجارمون جوری بترکیم که دنیا رو با هیچ آبی نشه شست . کافیه مثل علی باشیم اونوقت مطمئنا دنیا جای مزخرفتری واسه زندگی میشه . مثل علی نباشیم .هشتگ کیسه زباله رو هم میذاریم پای حساب جناس ذاتشون با کیسه ذکر شده
Vahid
دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۷، ۱۹:۱۹
باهات موافقم به شدت:)
در مقابل پرسپولیسی های عزیزی مثل مارال‌ و‌پرسپولیس واقعی این به اصطلاح ادم نشانه ی کامل یه ادم‌ نفرت‌انگیزه:)
کسی که برای هر کدوم از بازیکنای تازه وارد استقلال ارزوی پارگی رباط صلیبی میکنه که امید وارم همین دعا به خودش برگرده:) کسی که به جای حمایت ارزوی شکست تحقیر امیز تیم‌ملی رو‌میکنه:)کسی که بعد از مصدومیت بازیکن تیم ملی به جای ناراحتی و تشکر از بازی خوبش تیکه میندازه:) حیف اسم انسان که روی این حقیر بشه گذاشت:)
pooyan
دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۷، ۱۹:۳۱
در کمال تاسف اون یه نفر دیگه استقلالیه و اتفاقا زیر همین خبر هم زامبی بازیشو داره ادامه میده
اون کسیکه فقط بخاطر اینکه سیدجلال تو تیم مقابل بازی میکنه لقب بلال رو براش برمیگزینه و متوجه نیست که سیدجلال انصافا دفاع توانمندیه یا از فوتبال چیزی نمیدونه یا از منطق بهره ای نبرده . حالا اینکه کیروش اون و وریا رو نبرد یه بحث جداست وگرنه تو توانایی هیچکدومشون شکی نیست
۳
مارال
دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۷، ۱۹:۵۰
مطمئن باشید شعور و شخصیتش در همون حده، ارزش توجه و نداره!
۹
مارال
دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۷، ۲۰:۰۰
عقده ها به کنار، اما همه پرسپولیسی ها از نبود سید جلال واقعا ناراحت بودن اما حالا که روزبه اومد و خط نخورد هیچ کس راضی به مصدومیتش نبود !
۹
خربین
دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۷، ۱۸:۴۰
همین که بلال رو دعوت نکرد و لنگیا رو سوزوند خوب شد
به کوری چشم لنگیا هم از بین منتظری و سید مجید یکی انتخاب میشه.
۸ ۱
عمرعبدرالرحمن
دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۷، ۱۹:۰۹
خخخخ وریا غفوری که زار میزد چی؟ حسینی جوجه کلاغ گریان چی؟ هرچند شوفر تا رکاب اتوبوس واسه التماس رفت ولی کلا چشمی منتظری یا مجید حسینی هیچ توفیقی باهم ندارن هرسه شون داغون و سوراخن. اصلا چشمی خودش رو نجات داد
۴
...
دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۷، ۱۹:۱۱
....
pooyan
دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۷، ۱۹:۲۷
test
پرسپولیس واقعی
دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۷، ۲۱:۵۱
در مورد عکس بالا
اوج پختگی و احترام و مسئولیت پذیری یک بازیکن دفاعی این صحنه بود.
با احترام و ادب فرمان داور را گوش کرد اون یه دفاع بود وباید خودش را ا ز خطر کارت نجات میداد ؛
مقایسه اش کنید با رفتاری که رامین در مورد مشابه با داور انجام داد بحث بی فایده و تا حدی غیر مسئولانه !
رامین در رفتار غیر حرفه ای ترین بازیکن ایرانه یه کم از سعید بیستر
۵
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر