فهرست
حمایت ماهینی از طارمی: لیدرها خط می‌گیرند
حمایت ماهینی از طارمی: لیدرها خط می‌گیرند

حمایت ماهینی از طارمی: لیدرها خط می‌گیرند

آی‌اسپورت- از دست دادن موقعیت‌ها در دیدار با سیاه‌جامگان باعث شد تا مهدی طارمی با انتقاداتی از روی سکوها مواجه شود. انتقادات نسبتا تندی که ناراحتی شدید طارمی را به دنبال داشته است. حسین ماهینی از جمله بازیکنانی است که به حمایت از مهاجم اول قرمزها برخاسته و در این باره حرف زده. ماهینی درباره اتفاقات بازی امشب گفت:

بازی خوبی بود ولی ما روی غافلگیری گل خوردیم و از آنجایی مساوی کردند که دقیقه 60، 70 یکسری لیدری که خط گرفته بودند به مهدی طارمی فحاشی می‌‌کنند. ما کر و کور نیستیم و می‌‌بینیم و می‌‌شنویم، مگر می‌‌شود تیم یک ـ صفر جلو باشد و چند تا لیدر شروع کنند به تحریک علیه مهدی طارمی؟ او بهترین گلزن ماست. او فصل قبل آقای گل لیگ شده است مگر ما می‌‌توانیم بی‌تفاوت باشیم؟

هیچ تیمی  نمی‌‌تواند رقیب ما باشد و فقط خودی‌ها هستند که می‌توانند جلوی پرسپولیس را بگیرند. در کجای دنیا این کار را می‌کنند آن هم وقتی تیم از حریف پیش است و در صدر است؟ البته ما می‌دانیم کار کیست و  انشاالله ته و توی این ماجرا را در می‌آوریم و درستش می‌‌کنیم.

آقای طارمی دارد در رختکن گریه می‌‌کند. واقعا نمی‌‌گذارند بازیکنی که دو سال بهترین بازیکن لیگ بوده و آقای گل بوده با آرامش کارش را انجام دهد. این اتفاق با عقل جور در نمی‌آید. خوب بازی می‌‌کنیم و همه پشت هم هستیم اما به یکی توهین بشود انگار به همه توهین می‌شود. ما دو روز دیگر مهمترین بازی سال را داریم آن وقت معلوم نیست لیدرها از کی خط گرفته‌اند که اینطور می‌کنند. واقعا قاطی کرده‌ایم!

۱ ۳  
آی اسپورت
2017-08-16 23:42:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۳ نظر
طارمی
چهارشنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۶، ۲۳:۴۸
خلاصه ی بازی رو دو بار دیدم ؛ جدا از اشتباهات داور , طارمی 4 فرصت مسلم گلزنی رو به راحتی از دست داد ؛ تماشاگر وقتی صفر های قرارداد بازیکن ها رو می شمره و میدونه که دیر و زود داره اما سوخت و سوز نداره حق داره عصبانی بشه .
علي مسي
پنجشنبه ۲۶ مرداد ۱۳۹۶، ۰۰:۱۰
به بازيكني كه يك سال از قراردادش مونده و تمديد نكرده اعتباري نيست
۵
عبدالرضا یوسفی
پنجشنبه ۲۶ مرداد ۱۳۹۶، ۰۲:۰۸

*دلنوشته ای برای قهرمان*

درست مانند داستان های شاهنامه اسطوره هایمان را به دست خودمان قربانی میکنیم،مهدی طارمی درنقش سهراب شاهنامه و هواداران در نقش رستم ؛چقدر تند تاریخ تکرار می شود. !!!

اما برای تو پرسپولیس بزرگ و ستبر من؛ برای تو که رویای برپایی بنائی شکوهمند و سراسر افتخار همیشه به تو بسیار نزدیک و از تو خیلی دور است.
برای تو بزرگ تازه از زمین برخاسته
برای تو که تازه بال میگشایی که بازهم بر فراز سرزمینم بزرگی کنی
برای تو که آرزوهایمان با تو میشکفد و غمم با تو متجلی میشود.
برای تو که عظمت وجودت چشم ها را خیره میسازد و دشمنانت پیوسته در کمین زدن ضربتی از پشت سرت هستند.
اما تو هماره بزرگ و باعظمتی توتخت جمشید استوار این ملت رنج کشیده ای.
اگر امروز عدالت به قربانگاه رفت و دیده ها را نادیده گرفتند؛ملالی نیست که تو از کژی و ناراستی آنان بارها زخمی شده ای و باز همچون ققنوس از میان خاکسترها سر بر آورده ای و سر بر آسمان سائيده ای.
پس بازهم برخیز و بزرگی کن ، آوردگاهی بزرگ پیش رو داری
نبردی جانانه در مسقط که بازهم رویاهایمان پر بکشد درخیال بزرگی ات.
جاودانه بمان یادگار سرزمینم
بزرگی کن
*پرسپولیس همیشه قهرمان*
۲
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر