فهرست
سنگین‌ترین بهمن تاریخ در انتظار استقلال
سنگین‌ترین بهمن تاریخ در انتظار استقلال

سنگین‌ترین بهمن تاریخ در انتظار استقلال

آی اسپورت - تیم استقلال که گفته می‌شود دیدارش با فولاد در تاریخ جمعه هفته جاری ۲۷ دی‌ماه لغو می‌شود باید ۶ مصاف سنگین را در بهمن برگزار کند که ۴ دیدار آن بین‌المللی (لیگ قهرمانان آسیا) و یکی از داخلی‌هایش شهرآورد است!

۲ بهمن؛ پلی آف اول

استقلال در ابتدا باید در دومین روز از دومین ماه زمستان در تهران میزبان برنده مصاف الفیصلی امارات و الکویت کویت باشد. این دیدار حکم راهیابی به دور بعد پلی آف را دارد و قطعاً هر تیمی به تهران بیاید با جان و دل برای صعود تلاش می‌کند و به نوعی یک دیدار حذفی خطرناک برای استقلال محسوب می‌شود.

۸ بهمن؛ پلی آف دوم

در سوی دیگر این جدال برای رسیدن به مرحله نهایی لیگ قهرمانان ۲۰۲۰ الریان قطر با یک دو جین ستاره بین‌المللی منتظر است تا برنده دیدار شماره ۲ پلی آف مشخص شود. در واقع استقلال در صورت پیروزی در بازی با برنده الفیصلی و الکویت باید راهی دوحه قطر شده و یک دیدار سخت‌تر از قبلی را برای رسیدن به گروه B این مسابقات برگزار کند.

۱۲ بهمن؛ بازی با سرسخت‎ها

نفت مسجدسلیمان که کمترین تعداد باخت در جدول رده‌بندی با یک شکست را در کارنامه لیگ نوزدهم دارد باید ۶ روز پس از بازی پلی آف دوم در تهران مهمان استقلال باشد. بازگشت استقلال به لیگ با فرهاد مجیدی که قطعاً نتایج دو دیدار قبلی در شرایط روحی و روانی بازیکنانش نقش مهمی ایفا می‌کند.

۱۷ بهمن؛ مهمترین شهرآورد فصل

۵ روز پس از میزبانی نفت، استقلال باید خودش را برای دیدار با پرسپولیس مهیا کند. مسابقه‌ای که به اعتقاد بسیاری مهمترین دیدار هر دو تیم در طول فصل محسوب می‌شود. مصافی که نتیجه اش تا شروع لیگ بیستم و نخستین دیدار سرخابی‌ها در دور رفت لیگ بیستم برتر در ذهن همه هواداران می‌ماند. استقلال دیدار رفت را با گل به خودی سیدحسین حسینی از دست داد و فرهاد مجیدی فرصت و انگیزه‌های زیادی برای برتری مقابل پرسپولیس و پاک کردن خاطره آن بازی در اختیار دارد. البته تیم یحیی گل‌محمدی هم قطعاً سرشار از انگیزه است.

۲۱ بهمن؛ ورود به لیگ قهرمانان

با این فرضیه که استقلال از هر دو دیدار پلی آفش سلامت عبور کند، این تیم باید ۴ روز پس از شهرآورد در تهران، میزبان اولین دیدار لیگ قهرمانان آسیایی اش در فصل ۲۰۲۰ باشد. مسابقه مقابل الشرطه عراق که بی‌گمان یک دیدار سنگین را برای آبی‌هایی که از شهرآورد بیرون آمده‌اند، رقم می‌زند.

۲۸ بهمن؛ سفر به خارج

استقلال در گروه آسیایی اش در دومین دیدار باید با برنده مسابقه پلی آف شماره ۴ دیدار کند. دیداری که قطعاً بیرون از تهران و در خانه تیم صعود کرده به مرحله گروهی است. یک بازی دیگر که تعداد مسابقات بین‌المللی این تیم طی یک ماه را به عدد ۴ می‌رساند!

 

خبر ورزشی

     
آی اسپورت
2020-01-14 16:15:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر