فهرست
نقش تبریزی‌ها در معادله قهرمانی: چهارمین باخت؟
نقش تبریزی‌ها در معادله قهرمانی: چهارمین باخت؟

نقش تبریزی‌ها در معادله قهرمانی: چهارمین باخت؟

آی اسپورت – دو فصل پیش مهمترین دربی تبریز، بین تراکتورسازی و گسترش فولاد برگزار شد. گسترش فولاد با یک بازی سخت و بسته، توانست از تراکتورسازی امتیاز بگیرد و اجازه ندهد آن‌ها با خیال راحت، قهرمان شوند. همان امتیازات، آخر فصل جام را از تبریز به اصفهان فرستاد. گسترش فولاد هر دو بازی رفت و برگشت را به سپاهان باخته بود.

این فصل دوباره تراکتورسازی در کورس قهرمانی است و این بار دو تیم تبریزی در لیگ قرار دارند. دور رفت، گسترش و ماشین سازی به پرسپولیس و تراکتورسازی باختند. دور برگشت، پرسپولیس باز هم گسترش فولاد را برد و امروز تراکتورسازی روبروی ماشین سازی دیگر تیم همشهری قرار می‌گیرد. در صورتی که تراکتورسازی هم ماشین‌سازی را ببرد، تاثیر تیم‌های تبریزی روی معادله قهرمانی روی عدد صفر باقی می‌ماند.

گسترش و ماشین‌سازی، دو تیم همشهری تراکتور فعلا تمام بازی‌هایشان را به دو تیم مدعی قهرمانی باخته‌اند تا نه کمکی به تراکتورسازی کرده باشند و نه مثل دو سال قبل، به حریف این تیم کمک کنند. مگر اینکه ماشین‌سازی، امروز این معادله را به ضرر شهر خودی عوض کند و ضربه مهمی به تراکتورسازی در مسیر قهرمانی بزند.

۲ ۵  
آی اسپورت
2017-01-27 14:46:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۵ نظر
a
جمعه ۸ بهمن ۱۳۹۵، ۱۵:۰۳
همه میدونن کثافت کاری فقط مخصوص تیمای تهرانه!! تبریزیا همیشه جوانمردانه بازی کردن و می کنن!! ایقدر که مصاحبه کمالوند رو تو بوق و کرنا کردن برا پنهون کردن کثافت کاریاشون وحرفای عابدینی بود...
۴
قرمز
جمعه ۸ بهمن ۱۳۹۵، ۱۵:۰۷
همش پنج هزار نفر رفتن ورزشگاه یادگار. این بود پورشور بودنتون ؟
بهرام
جمعه ۸ بهمن ۱۳۹۵، ۱۸:۱۰
اگه ورزشگاه ازادی چن کیلومتر بیرون شهر باشه و هوا اونقدری سرد باشه که اب توی دماغت یخ بزنه. تو پا میشی بری فوتبال توی ی ورزشگاهی ک لابه لای دوتا کوه ساختن ببینی؟؟؟
اگه ازادی شرایط تبریز رو داشت ی نفر هم نمیرفتن.
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر