فهرست
تلنگر به فکری؛ بهانه جویی ممنوع
تلنگر به فکری؛ بهانه جویی ممنوع

تلنگر به فکری؛ بهانه جویی ممنوع

آی اسپورت - منکر وجود مشکلات و چالش‌های پیش روی استقلال نیستیم، می‌دانیم داوری ها آبی‌‌پوشان را اذیت کرده، برخی ها علنا با استقلال دشمنی می‌کنند در حالی که از آن‌ها انتظاری دیگر داشتید. نوع برنامه ریزی سازمان لیگ فوتبال به گونه‌ای است که منافع همه‌ی تیم‌ها را در برنمی‌گیرد و برخی از منتقدان با بی انصافی تمام ذهن هواداران استقلال را علیه کادر فنی می‌شورانند، اما با تمام این مسائل نباید محمود فکری و همکارانش به بهانه جویی عادت کرده و  توانایی‌های بالای بازیکنان تیم خود برای عبور از این موانع نادیده بگیرند چون به مرور مشکلات فنی موجود در استقلال پشت این این موضوع پنهان می‌ماند، داشتن ذهن برتر در فوتبال قطعاً به موفقیت منجر خواهد شد حتی اگر انبوهی از مشکلات سر راهش قرار داده شود.

اگر محمود فکری پس از هر ناکامی استقلال بخواهد شکست تیمش را به اتفاقات حاشیه‌ای و غیر فنی ربط دهد مطمئناً بازیکنان استقلال فکر می‌کنند در روند کاری و فنی آن‌ها مشکلی وجود ندارد و این مشکلات غیر فنی و ساخته و پرداخته‌ دیگران است که منجر به این ناکامی‌ها شده است.

باز هم تکرار می‌کنیم در بسیاری از موارد که محمود فکری از آن‌ها به عنوان مشکلات پیش روی آبی‌ها نام می‌برد حق با سرمربی آبی‌پوشان است، اما ترس ما از آن است که این موضوع به یک موضوع عادی و طبیعی در روزهای شکست استقلال تبدیل شود. محمود فکری باید تلاش کند تا روحیه‌ی برتری جویی را نزد شاگردانش تقویت کند و آن‌ها را به گونه‌ای آماده کند که برای هر بازی بسان مبارزانی باشند که با شمشیرهای آخته به دنبال برد و پیروزی برابر سخت‌ترین رقبا با سخت‌ترین شرایط می‌گردند.

قهرمانی برای استقلال هیچگاه آسان و بدون دغدغه به دست نیامده است که در این فصل این‌گونه باشد. استقلال باید برای تک‌تک امتیازاتی که باعث قهرمانی و موفقیت می‌شود با تمام وجود و توان  بجنگد، بازیکنان و مربیان در تمرینات و مسابقات عرق بریزند و از تهدیدات فرصت بسازند تا به آن‌چه که در نظر دارند دست پیدا کند.

۱    
آی اسپورت
2021-01-27 09:30:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر