فهرست
تکذیب ویرا و راجرز؛ دنبال آرسنال نیستند
تکذیب ویرا و راجرز؛ دنبال آرسنال نیستند

تکذیب ویرا و راجرز؛ دنبال آرسنال نیستند

آی‌اسپورت- ویرا و راجرز از شرایط خود در تیم‌های فعلی‌شان راضی هستند. بعد از مشخص شدن جدایی ونگر از آرسنال در پایان فصل، بحث بر سر جانشین وی داغ شده است. تا همین حالا هم گزینه‌های زیادی به این باشگاه لینک شده‌اند. ویرا هافبک سابق آرسنال و برندن راجرز سرمربی سابق لیورپول دو گزینه‌ای هستند که به حضور روی نیمکت توپچی‌ها لینک شده‌اند، اما هر دو احتمال انتقال به آرسنال را رد کرده‌اند و اذعان داشته‌اند از شرایط خود در تیم‌های‌شان راضی‌اند.

ویرا سرمربی نیویورک‌سیتی چنین گفته است: «من نه سال را در آرسنال سپری کردم و به همین دلیل این باشگاه برایم خاص است، ولی این موضوع برای سرمربی‌گری در آرسنال کافی نیست. البته که همیشه خشنود بوده‌ام که به آرسنال لینک شده‌ام ولی از شرایطم در نیویورک راضی هستم.»

صحبت‌های راجرز سرمربی سلتیک: «بحثی درباره حضورم در آرسنال نیست. همیشه گفته‌ام که از شرایطم در سلتیک خیلی خوشحال و راضی‌ام. سه سال دیگر قرارداد دارم و از لحظه لحظه حضورم در اینجا لذت می‌برم. آرسنال هم باشگاهی فوق‌العاده است؛ یک باشگاه بزرگ در حد و اندازه‌های باشگاهی مثل سلتیک و با ارزش‌هایی غنی. اما تمرکز من روی سلتیک و تلاش برای حصول موفقیت با این تیم است.»

 

نود

     
آی اسپورت
2018-04-22 02:44:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر