فهرست
اعتراض عجیب سپاهان؛ بگذارید یک روز بگذرد!
اعتراض عجیب سپاهان؛ بگذارید یک روز بگذرد!

اعتراض عجیب سپاهان؛ بگذارید یک روز بگذرد!

آی اسپورت - راه انداختن جنگ روانی در فوتبال ایران به یك سنت تبدیل شده و متاسفانه همه اهالی این حوزه از صبح تا شام در حال مظلوم‌نمایی هستند. حالا این خودش یك آفت است، اما خوب است حداقل وقتی وارد این بازی كریه می‌شویم، كمی (دقت كنید؛ فقط كمی) جانب انصاف و نجابت را هم بگیریم. شنبه آینده سپاهان در یك بازی حساس میزبان استقلال است و محمدحسین زاهدی‌فر به عنوان داور این بازی انتخاب شده است. زاهدی‌فرد پارسال هم بازی برگشت دو تیم را سوت زد كه در آن، یك گل سالم استقلال را به اشتباه مردود اعلام كرد. روی همین حساب هم استقلالی‌ها به انتخاب این داور اعتراض كرده‌اند كه خب ما كارشان را تایید نمی‌كنیم، اما از آن طرف بیانیه باشگاه سپاهان در واكنش به این اعتراض محشر است. دوستان در اصفهان گفته‌اند خودشان «زخم‌خورده» اشتباهات داوری هستند؛ چرا؟ چون آقای زاهدی‌فر پارسال در نیمه‌نهایی جام حذفی باعث باخت سپاهان شد. گناه زاهدی‌فر چه بود؟ اینكه دو بازیكن سپاهان را اخراج كرد؛ یكی را به دلیل فحاشی و دیگری را چون به سمت نیمكت پرسپولیس رفت و داشت سروش رفیعی را خفه می‌كرد. حالا اصلا چه اهمیتی دارد كه زاهدی‌فر در وقت‌های اضافی همان بازی یك پنالتی وحشتناك به نفع سپاهان گرفت كه حتی یك كارشناس داوری هم در این مملكت آن را تایید نكرد؟ سپاهان پنالتی‌اش را بیرون زد و باخت، اما این چیزی از زخم‌خورده بودن آنها كم نمی‌كند!

حالا اصلا همه اینها را بریزید دور؛ جالب اینجاست كه بیانیه سپاهان كمتر از 24 ساعت پس از بازی حذفی این تیم با پیكان صادر می‌شود؛ مسابقه‌ای كه تیم اصفهانی به سختی آن را با نتیجه دو بر یك برد و البته گل دوم این تیم، یكی از تابلوترین آفسایدهای تاریخ فوتبال جهان بود! البته از مدیرانی كه تیم گرانقیمت‌شان را پنجمین تیم پرهزینه امسال می‌دانند و می‌گویند قرارداد این فصل استنلی كی‌روش از قرارداد پارسال او ارزان‌تر است، اصلا عجیب نیست كه چنین بیانیه‌ای را درست صبح روز بعد از آن بازی صادر كنند. پارسال در بازی حذفی پرسپولیس با نود ارومیه محمد انصاری باید اخراج می‌شد و نشد. امیر قلعه‌نویی یك سال تمام این موضوع را به طور مرتب تكرار كرد. حالا باید ببینیم سرمربی محترم سپاهان كه حواسش به همه تیم‌ها هست، محض رضای خدا یك بار به اندازه نیم‌خط هم كه شده در مورد اشتباه سرنوشت‌ساز كمك‌داور بازی خودشان با پیكان حرف می‌زند یا نه؟ شما یك درصد فكر كن امیرخان چیزی بگوید!

۲۰ ۱  
آی اسپورت
2019-11-30 01:24:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱ نظر
علی
شنبه ۹ آذر ۱۳۹۸، ۱۰:۵۱
دست قلعه نویی برای همه رو شده متاسفانه مدیریت سپاهان هم خودش رو وارد بازی نخ نما شده این ادم کرده و بیانیه های بچه گانه میده سیاست قلعه نویی قراردادن هوادارا مقابل همدیگه اس اینو هرجا بوده ثابت کرده
۷
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر