فهرست
واکنش منزوی به قرارداد کریمی؛ حسرت خوردیم!
واکنش منزوی به قرارداد کریمی؛ حسرت خوردیم!

واکنش منزوی به قرارداد کریمی؛ حسرت خوردیم!

آی اسپورت – انتشار عکس قرارداد علی کریمی با استقلال واکنش های متفاوتی را به دنبال داشته است. هنوز مشخص نیست چه کسی این عکس را منتشر کرده است اما کامران منزوی معاون سابق باشگاه استقلال مظنون اصلی است که البته خودش این ماجرا را تکذیب کرده است. او در این باره می‌گوید: «من اصلا در جریان نیستم و نمی‌دانم چطور این قرارداد را بیرون داده‌اند. برایم هم عجیب است که چرا این قرارداد پاره شده؟ چون عکسی که من از قرارداد دارم، نشان می‌دهد کاملاً سالم است. شاید بعداً اتفاقی افتاده است.»

منزوی نکته جالبی درباره قرارداد با کریمی می‌گوید: «یک ‌بندی داخل قرارداد بود که هیچ کدام از طرفین حق تخلف ندارد و هر کس تخلف کرد، می‌توانیم در مراجع قضایی پیگیر باشیم. کریمی اما رفت پرسپولیس و می‌توانستیم از او شکایت کنیم ولی با توجه به اتفاقاتی که در بازی سالنی افتاد، این کار را نکردیم. در واقع تقصیر ما بود که کریمی رفت. وقتی علیه کریمی در بازی سالنی شعار دادند، واکنشش این بود که به استقلال نیامد. من قرارداد را در خانه یکی از کارمندان باشگاه گذاشتم که آن شب با کریمی آمد و قرارداد را بسته بودیم. فقط قاعدتاً نباید پاره شده باشد، نمی‌دانم چرا پاره شده.»

او حرف‌های خود را این‌طور تمام می‌کند: «وقتی کریمی به بایرن رفت، خیلی حسرت خوردم که آن اتفاقات در بازی سالنی افتاد و کریمی به استقلال نیامد. شخصیت امروز کریمی را هم که می‌بینم، بیشتر و بیشتر حسرت می‌خورم که چرا چنین بازیکنی را از دست دادیم.»

۱۰ ۳  
آی اسپورت
2017-12-27 18:33:00
نظر دهید

۳ نظر
بهروز سرخ دل
چهارشنبه ۶ دی ۱۳۹۶، ۱۸:۵۲
شکر زیادی میل فرمودید
فرزاد مهریار
چهارشنبه ۶ دی ۱۳۹۶، ۲۰:۴۱
بره گم شه پرحاشیه بی مصرف..از اولشم معلوم بود استقلالیه..هیچوقت بدردمون نخورد..اونقد که تو تیمهای دیگه لیگ بازی کرد واسه خودمون بازی نکرد شومن
۵ ۱
جیمی
پنجشنبه ۷ دی ۱۳۹۶، ۱۳:۳۴
اره هیچوقت به درد شما استقلالیا که با اسطورتون خریبینه نخورد.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر