فهرست
آماده‌سازی ویژه قطر: 4 بازی دوستانه!
آماده‌سازی ویژه قطر: 4 بازی دوستانه!

آماده‌سازی ویژه قطر: 4 بازی دوستانه!

آی اسپورت - در حالی که اردوی تیم ملی ایران در دوبی به شکلی نصفه و نیمه و با جنجال‌های فراوان برگزار شد، از قطر خبر می‌رسد تیم ملی این کشور تا قبل از بازی مقابل ایران 4 بازی تدارکاتی انجام خواهد داد. قطر 9روز دیگر در یک بازی تدارکاتی به مصاف تیم ملی مولداوی خواهد رفت. پس از برگزاری چند هفته از رقابت های لیگ ستارگان قطر، دوباره از 5 مارس اردوی آمادگی قطری‌ها آغاز خواهد شد و آنها قبل از بازی با ایران، یک بازی با یک تیم باشگاهی اروپایی و دو بازی با دو تی مملی دیگر انجام خواهند داد. این در حالی است که ایرانی‌ها از روز 25 اسفند یعنی تنها 8 روز قبل از بازی با قطر به اردو خواهند رفت و تا قبل از این بازی حساس هیچ بازی تدارکاتی در دستور کار ندارند!

 

۱ ۴  
آی اسپورت
2017-01-08 14:12:00
نظر دهید

۴ نظر
عرفان
يكشنبه ۱۹ دی ۱۳۹۵، ۱۴:۱۴
قهرمان ملی قطر معرفی میکنم جناب پروفسور برانکو
۴ ۱
فرشید نظری
يكشنبه ۱۹ دی ۱۳۹۵، ۱۵:۱۶
اختیار دارید ارباب... تا سیکس پک ، خوشگل و مامانی کاپیتان ، با غیرت ، شاه فرهاد هست ، برانکو به قول شما خالیفسور دلالی دیپلم ردی چرا قهرمان ملی قطر باشه؟؟؟
۱
وحید
يكشنبه ۱۹ دی ۱۳۹۵، ۱۴:۲۱
برای اونا حتما تیم ملیشون انقدر مهم هست که وسط لیگ قهرمانان آسیا و لیگشون تیم ملیشون نه تنها اردوی ۱ ماهه داشته باشه بلکه براش بازی تدارکاتی هم می ذارن. ما ولی خوب اولویت اصلی فوتبالمون اول قهرمانی پرسپولیس توی لیگ برتر ایران هست بعدم ان شالله آسیا! شایدم سطح لیگ ایران در سطح لیگ لالیگاست ولی لیگ قطر خیلی سطح پایینی داره که مجبورن خارج از فیفا دی اردو بذارن!
مشکل ما همیشه این بوده که خودمون تو همه زمینه‌ها صاحب نظریم، میریم مربی میاریم برا تیم ملی ازش توقع داریم ولی اون حق نداره برنامه بذاره برای تیمش، چون اون چیزی نمیفهمه، ماییم که میفهمیم، بعدم که کارایی که ازش خواستیم رو کرد و شکست خورد پشت سر اسم اون قایم میشیم و مقصر میشه اون، اما متأسفانه کیروش انقدر خنگ نیست که با این بازیای ما کنار بیاد!
۴
میثم
يكشنبه ۱۹ دی ۱۳۹۵، ۱۵:۴۵
نکته قابل ذکر اینه که قطری ها اغلب بازیهاشون رو در کشور خودشون برگزار میکنند و لژیونر خاصی ندارند و با کمترین تعطیلی لیگ روبرو میشن، ولی ایران چی؟ برای بازی با مراکش که اون هم لغو شد باید برن دبی بازی کنند. خود مسیر رفت و برگشت و اسکان و غیره حداقل 4روز زمان هدر میده و اینکه کم کاری از فدراسیون فوتباله که نمیتونه یک تیم رو بیاره ایران. پس الکی تقصیر برانکو نندازید، چون حرف درستی زده، وقتی تیمها در نیم فصل بازیکن جدید میگیرن و نیاز به هماهنگی دارند چرا باید تیم ملی بره اردویی که بازیش لغو شده و در برنامه قبلی هم نبوده و یهو سبز شده!
۲
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر