فهرست
زیدان: کریس به تو نیاز داریم
زیدان: کریس به تو نیاز داریم

زیدان: کریس به تو نیاز داریم

آی‌اسپورت- زین‌الدین زیدان سرمربی جوان و فرانسوی رئال‌مادرید می‌تواند نقشی پررنگ در رابطه با آینده كریستیانو رونالدو كه این روزها تصمیم به جدایی از تیم مادریدی گرفته، ایفا كند. طبق گزارش منتشره در روزنامه آبولای پرتغال، كریس این روزها عزمش را جزم كرده تا از اسپانیا نقل‌مكان كرده و به لیگ دیگری برود. دلیل خشم و ناراحتی كریس به خاطر اتهام فرار مالیاتی است كه به او وارد شده و از سران باشگاه مادریدی دلخور است كه چرا از او حمایت نكرده‌اند. وقتی این خبر به گوش زیزو، سرمربی جوان رئال (كه این روزها همراه با خانواده‌‌اش برای سپری كردن تعطیلات تابستانی در ایتالیا هستند) رسید، او سریعاً با كریس تماس گرفت. این در حالی است كه رونالدو همراه با كاروان تیم ملی پرتغال در روسیه به سر می‌برد و در رقابت‌های جام كنفدراسیون‌ها حضور دارد. زیدان به كریس زنگ زد تا ببیند كه آیا خبر منتشر شده در رسانه‌ها واقعیت دارد یا خیر.

تماس تلفنی

كریس از زیدان حساب می‌برد و صحبت‌های او تأثیر زیادی بر روی ستاره پرتغالی دارد. زیدان تنها كسی بود كه در طول فصلی كه گذشت، توانست كریس را متقاعد كند كه بهتر است تا همه دقایق در تركیب تیم نباشد و با استراحت بیشتر، در اوج آمادگی به استقبال فاز پایانی فصل برود. زیدان در این تماس تلفنی از كریس خواست تا در تصمیمش تجدیدنظر كند و تحت هیچ شرایطی به ترك رئال فكر نكند. زیزو به ستاره تیمش یادآوری كرد كه حضور كریس برای او و سایر بازیكنان تیم حیاتی و مهم است.

نسل طلایی

پیغام زیزو به 7CR واضح و شفاف بود. زیدان به كریس یادآوری كرد كه به او به خاطر روحیه رقابتی‌‌اش و گل‌هایش نیاز دارند و این نسل طلایی كهكشانی می‌تواند در كنار هم به افتخارات و قهرمانی‌های به مراتب بیشتری برسد و همه مشكلات برطرف خواهد شد. این سرمربی جوان فرانسوی از تأثیرگذاری كریس رونالدو بر روی سایر شاگردانش مطلع است و همین نكته را به ستاره پرتغالی‌‌اش یادآوری كرد. زیدان در این تماس تلفنی به كریس گفت كه اگر رئال تبدیل به تیم موفقی شده، به لطف او و گلزنی‌هایش بوده. زیزو معتقد است كه كریس در یك لحظه عصبانیت چنین تصمیمی گرفته و وقتی آرام شود، اوضاع رو به راه خواهد شد. زیدان هم در این شرایط بحرانی دست از تلاش برای آرام كردن اوضاع نخواهد كشید. رابطه او با كریس، یك ارتباط خوب و صمیمانه است و حتی ممكن است كه او در بازگشت از تعطیلات با كریس دیدار كند‌؛ البته اگر در آن زمان كار از كار نگذشته باشد. آنچه مسلم است این كه زیدان تمام تلاشش را به كار خواهد گرفت تا كریس را متوجه كند مادرید بهترین جایی است كه او می‌تواند در آنجا حضور داشته باشد و او را قانع كند كه تیم به او نیاز زیادی دارد.

اصرار بیش از حد نمی‌كند

البته اگر زیدان ببیند كه كار از كار گذشته و راه برگشتی وجود ندارد، دست از تلاش خواهد كشید چرا كه دوست ندارد بازیكنی را برخلاف میل و اراده‌‌اش در تیم نگاه دارد. از نظر او یك بازیكن یا باید 100درصد با میل و رغبت در تیم باشد و یا نباشد. او تیمی منسجم و پرانگیزه می‌خواهد و قصد دارد تا با اتكا به بازیكنانی مشتاق و پرهیجان، فصلی تاریخی را آغاز كند.

راموس هم وارد شد

زیدان تنها كسی نبود كه در این شرایط به كریس رونالدو زنگ زده و سرخیو راموس هم با ستاره پرتغالی تماس گرفته و صحبت‌هایی مشابه با زیدان را به او یادآوری كرده. راموس در نقش كاپیتان تیم و دوست صمیمی كریس، سعی دارد تا نظر هم‌تیمی‌‌اش را برگرداند. البته نباید فراموش كرد كه راموس هم چندی پیش در شرایطی مشابه قرار داشت‌؛ البته دلیل او برای جدایی از رئال، ربطی به دلایل كریس نداشت‌ اما او نیز مدتی پیش تصمیم به ترك رئال گرفته بود و پیشنهادی جنجالی از یونایتد را روی میز می‌دید اما راموس از نظرش انصراف داد و سران رئال توانستند با مدیریت بحران، او را در تیم‌شان نگه دارند. حالا هم راموس به كریس توصیه می‌كند كه در تصمیمش تجدیدنظر كند. راموس در برنابئو ماند و با این تیم تاریخ‌ساز شد. همه این اتفاقات در شرایطی در جریان است كه قهرمان اروپا و منچستریونایتد به زودی در سوپرجام اروپا با هم روبه‌رو می‌شوند و این بازی تماشایی می‌تواند جدالی خاص و ویژه‌تر از همیشه برای كریس باشد.

 

 

۱    
آی اسپورت
2017-06-19 19:49:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر