فهرست
پیشنهاد بی شرمانه؛ حذف ایران از جام جهانی!‌
پیشنهاد بی شرمانه؛ حذف ایران از جام جهانی!‌

پیشنهاد بی شرمانه؛ حذف ایران از جام جهانی!‌

آی اسپورت - سایت‌های ایتالیایی «اسپورت فِیر» و «لیبرو کوئیوتیدیانو» با اشاره به مصاحبه اخیر مسعود شجاعی با روزنامه «ال‌پایس» اسپانیا مدعی شدند، فیفا باید ایران را از جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه کنار بگذارد تا ایتالیا شانس حضور در جام بیست‌ویکم به جای ایران را داشته باشد!

ایتالیایی‌ها سعی دارند وانمود کنند فوتبال ایران تحت تاثیر مسایل سیاسی و دولتمردان ایران است در حالی که در سال‌های اخیر دولت بیشتر کمک فوتبال بوده تا اینکه در فوتبال دخالت کند. به نظر می‌رسد عدم راهیابی به جام جهانی 2018 بد جوری ایتالیایی را عصبانی کرده و آنها حالا برای حضور در جام جهانی به دنبال راه‌های غیر فوتبالی هستند. البته پیش‌تر فیفا گفته بود تحت تاثیر این درخواست‌ها قرار نمی‌گیرد و ایران را به بهانه‌ای که ایتالیایی‌ها مطرح کرده‌اند از جام جهانی کنار نمی‌گذارد.

مسعود شجاعی همانند احسان حاج صفی به دلیل احترام به قوانین جمهوری اسلامی ایران تیمش را در سفر به سرزمین اشغالی همراهی نکرد و همین بهانه دستاویز ایتالیایی‌ها شده تا بخواهند تیم ملی از جام جهانی حذف شود! آنها نمی‌خواستند در بازی برگشت هم به میدان بروند اما تهدید یوفا و شاید هم باشگاه که به این دو گفته بودند اگر بازی نکنید یک سال محروم می‌شوید موجب شد تا آنها در یونان تیم پانیونیوس را در بازی با نماینده رژیم اشغالگر قدس همراهی کنند.

 

خبر ورزشی

۷ ۷  
آی اسپورت
2018-01-10 11:37:00
نظر دهید

۷ نظر
رضا
چهارشنبه ۲۰ دی ۱۳۹۶، ۱۲:۵۶
حالا فرض بر اینکه برین جام جهانی دوباره از اسپانیا ۳ تا می خورید حذف میشید.
پارس کلب
چهارشنبه ۲۰ دی ۱۳۹۶، ۱۴:۰۲
ایشالا که ایران کنار گذاشته بشه
هوادار متوهم پیروزی
چهارشنبه ۲۰ دی ۱۳۹۶، ۱۴:۰۴
وانمود کنند ایران تحت تاثیر مسایل سیاسی هست؟؟؟ مگه نیست؟ روحانی تو ترکیه چیکار میکرد عجیجم؟ این مگه سیاست حساب نمیشه؟
۳
حمیددر پاسخ به پارس کلب
چهارشنبه ۲۰ دی ۱۳۹۶، ۲۱:۳۸
واقعا متاسفم براتون وطن فروشهای بی مایه
۳
آزاد
چهارشنبه ۲۰ دی ۱۳۹۶، ۱۴:۳۹
تحت تاثیر دولتمردان ایران نه تحت تاثیر سیاست های کلی است.
دولتمردان طبق قانون عمل میکنند و هر هشت سال یکبار عوض میشوند.
خدانکنه ولی قانونا باید حذف بشیم هرچند حالا دیگه بی انصافیه چون دل یه ملت میشکنه
AVA-86
چهارشنبه ۲۰ دی ۱۳۹۶، ۱۵:۳۵
کلا این مطبوعات ورزشی ایتالیا دست رسانه های خودمون توی توهم از پشت بستن یه مدت میخواستن پرو رو حذف کنن جای سهمیه آمریکای جنوبی ایتالیا رو ببرن جام جهانی حالام ایران. یکی نیست بهشون بگه به فرض محالم این اتفاق رخ بده یه تیم از همون قاره جایگزینش میشه نه ایتالیایی که باید با سهمیه اروپا میرفت بالا
۳
ميلاد
چهارشنبه ۲۰ دی ۱۳۹۶، ۱۵:۵۳
اينكه چرنديات دو سايت رو به همه يك كشور ربط بدي خيلي خنده داره. مثل اينكه ما بگيم سايت فارس نيوز يا تسنيم نمايانگر نظر مردم يا فدراسيون ايران است. هر خري ميتونه يه سايت يا بلوگ باز كنه يه چيزي هم توش بنويسه.
۳
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر