فهرست
عصبانیت کی روش عصبانی/ اخراج مسئول مالی از اردو
عصبانیت کی روش عصبانی/ اخراج مسئول مالی از اردو

عصبانیت کی روش عصبانی/ اخراج مسئول مالی از اردو

آی اسپورت - کارلوس کی روش این روزها حسابی عصبانی است و هیچ کس جرأت نزدیک شدن به او را ندارد. او در روز اول اردو با معاون مالی فدراسیون فوتبال برخورد تندی انجام داد.

طباطباییان که برادر زن علی کفاشیان نیز هست، در این اردو روزهای بدی را سپری کرد. کی روش به این مسئول فدراسیون فوتبال گفت: «پول پاداش بچه ها را که از قبل مانده با خودت آورده ای؟» او جواب داد نه. در این لحظه کی روش با عصبانیت به او گفت: «پس برای چه آمده ای؟ از این به بعد نه با تیم غذا می خوری و نه اجازه داری در تمرین حاضر باشی.» کی روش به طباطباییان گفت بهتر است برگردد ایران.

دومین شوک کی روش پس از دیپورت بازیکنان پرسپولیس هم دیروز صورت گرفت. آنجا که از دستیاران ایرانی اش خواست تا دبی را ترک کنند و به ایران برگردند.اما اتفاق عجیبی در فرودگاه دبی رخ داد. در حالی که دستیاران کی روش مشغول گرفتن بلیط برای بازگشت بودند، مهدی تاج رئیس فدراسیون فوتبال با آنها تماس گرفت و گفت: «به ایران برنمی گردید؟ حتی اگر کی روش گفته باشد. همه برمی گردید هتل.»

مارکار آقاجانیان، جواد نکونام و مهرداد خانبان سه مربی تیم ملی به همراه آرین قاسمی مترجم کی روش و طباطباییان معاون مالی فدراسیون 5 نفری بودند که در فرودگاه حضور داشتند.

طباطباییان به تاج گفت راهی برای بازگشت او وجود ندارد اما تاج اصرار کرد که حداقل 4 نفر دیگر به هتل برگردند. به همین دلیل بود که آنها به هتل برگشتند.

هر چند در رسانه ها پیدا نشدن بلیط برگشت دلیل این موضوع عنوان شد ولی واقعیت ماجرا به دستور تاج برمی گردد و به هیچ وجه بحث بلیط مطرح نبود.

 

جام نیوز

۱ ۶  
آی اسپورت
2017-01-05 09:30:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۶ نظر
بهروز
پنجشنبه ۱۶ دی ۱۳۹۵، ۰۹:۵۵
متاسفانه حرکات کی روش ما را به یاد حرکات استعماری پرتغالی ها در بنادر جنوب کشور می اندازد
زمانی که برای رسیدن به اهدافشان مردم بیگناه این بنادر را به توپ می بستند!
بابک
پنجشنبه ۱۶ دی ۱۳۹۵، ۱۰:۴۱
آخ آخ اين کروش چه هيولاييه که دنبال گرفتن پاداش بازيکنهاست!
کی مياد فوتبال ما رو از دست اين ديو نجات بده تا باشگاه ما به اميد خدا
از پس قشقايی بربياد. خوشم مياد اين دوران کروش دقيقاً ثابت
کرد لياقت ما همون لمپنهای داخلی و کرواتهای هفت خطن که پولشونو بگيرن
ککشون نميگزه تيم تو زمين خاکی تمرين کنه يا بازيکنها تو مزرعهٔ اطريش بخوابن.
مربی دنبال حق بازيکن تيم مليه، دوست دانشمند ما ميگه اين يعنی استعمار!
عجب ملتی هستيم به خدا.
سعید
پنجشنبه ۱۶ دی ۱۳۹۵، ۰۹:۵۶
جام نیوز ورزشی اصلا معتبر نیست! خبرهای خودش ضد و نقیض هم هستند. مثل یه شبکه اجتماعی هرچی گیرش میاد پخش میکنه!
۶
اميراحمد
پنجشنبه ۱۶ دی ۱۳۹۵، ۱۱:۵۹
آقايى كه كامنت مى نويسى و از كيروش همون طورى دفاع مى كنى كه انگار دارى از پدر نادرت حرف مى زنى! همين آقاى كيروش سال ٢٠١٤ هم قهرمانى ليگ رو از استقلال گرفت هم باعث حذفش از جام باشگاه ها شد. البته نمى دونم سال ٢٠١٤ چند سالت بود اصلا! بازيكن تيم ملى سرباز مملكتشه. يه اجنبى اومده سرباز ايرانى رو از خونه اش بيرون كنه؟! من نمى دونم شما كجا بزرگ شدى يا درس چقدر خوندى ولى مملكتت رو به خاطر تيم باشگاهى كه طرفدارشى نفروش. درضمن دم قشقايى هم گرم. تيم دسته سومى كارى كرد كه ٩ تا دربى تيمت با داور و فدراسيون نتونسته بكنه.
۹ ۲
علي
پنجشنبه ۱۶ دی ۱۳۹۵، ۱۹:۳۴
فاز این عده که میگن کیرش با دم شیر بازی میکنه و لات بازی در میارن چیه واقعا؟ یعنی واقعا فکر میکنن طرفدارای کیرش و تیم ملی تعدادشون کمتره؟
۱
سعید پرسپولیسی
جمعه ۱۷ دی ۱۳۹۵، ۰۰:۳۵
علی جان طرفداری کیروش یه مشت شش تایی دسته سومی هستند که تا پارسال به خاطر رحمتی دشمن کیروش بودند الان دوست و خیرخواه تیم ملی شدند!! به قول معروف مورچه چیه که کله پاچش چی باشه! شما اگه وجود داشتید تو بازی های تیمتون حداقل یک دهم ورزشگاه رو پر میکردید!!
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر