فهرست
جملات روز: مدیر پرسپولیسی نداریم
جملات روز: مدیر پرسپولیسی نداریم

جملات روز: مدیر پرسپولیسی نداریم

آی اسپورت - این بخش اختصاص دارد به گزیده ای از نقل قول اهالی فوتبال در چند ساعت گذشته.

دیوار من از همه کوتاهتر است

جپاروف اصلا در برنامه تراکتورسازی نبود، دیوار قلعه نویی از همه کوتاه‌تر است، آقایون خودشون نمی توانند بازیکن بگیرند این حرفا رو می‌زنند. ما دنبال یک هافبک مهاجم هستیم اما جباروف اصلا مدنظر ما نیست.
توضیح امیر قلعه نویی درباره شایعه تمایل تراکتور به جذب جپاروف

پیشنهادی نداشتم پس می مانم

تا آنجایی که من در جریان هستم درخواست رسمی برای جذب من به باشگاه داده نشده و پس از صحبت هایی که با سرمربی تیم داشتم به این نتیجه رسیدیم که در پیکان بمانم.
گادوین منشا در شرایطی این صحبتها را مطرح کرده که مدیرعامل پیکان از علاقه تراکتور به جذب او خبر داده بود

ممکن بود ما هم مثل استقلال شویم

متاسفانه ما نیز مثل بسیاری دیگر از باشگاه های ایران با مشکلات بدهی و شکایت ورزشکاران روبرو بوده ایم ولی می دانستیم اگر لحظه ای درنگ کنیم با برخورد قاطع فیفا روبرو می شویم. بازیکنانی نظیر کاسترو، استویچکف، میاتوویچ، فلیپه الوز، یورگن گده و کارلوس سانتوس همگی به دلیل بدهی از ما شکایت کرده بودند که بدهی اینها بیش از 2 میلیارد و نیم بود. ما از همان ابتدا یکی از رویکردهای خودمان را بر روی پرداخت بدهی هایی که می دانستیم برایمان مشکل ساز می شود گذاشتیم و خوشبختانه در حال حاضر مشکل اساسی از این حیث نداریم و تقریباً همه شاکیان را راضی کرده ایم. از طرف دیگر به این لیست خارجی ها 16 شکایت داخلی هم اضافه می شود که آنها هم می توانست برای ما دردسر ساز شود. دو میلیارد و نیم هم به شاکیان داخلی پرداخت شده است تا باشگاه ذوب آهن بدون کمترین دغدغه ای به کارش ادامه دهد.
توضیح مدیرعامل ذوب آهن درباره اینکه امکان داشت فیفا باشگاهش را محروم کند

مدیر پرسپولیسی نداریم

ما مدیر پرسپولیسی نداریم. این صحبت‌ها مسائلی است که باید جمع شود. دوستداران استقلال باید کمک کنند و جلوی این اتفاقات را بگیرند.
واکنش علی چینی به شعارهایی که دیروز روی سکوها شنیده می شد. گفته می شود یکی دو نفر از اعضای هیات مدیره استقلال، طرفدار تیم رقیب هستند.

 

کد خبر: 9408

     
آی اسپورت
2017-01-28 09:52:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر