فهرست
امید کی‌روش برای بازی با ازبکستان و کره: زنجیر پاره نشدنی
امید کی‌روش برای بازی با ازبکستان و کره: زنجیر پاره نشدنی

امید کی‌روش برای بازی با ازبکستان و کره: زنجیر پاره نشدنی

آی اسپورت – اختلاف دو امتیازی با ازبکستان صدرنشین، طرفداران تیم ملی را پیش از بازی ایران در تاشکند نگران کرده است. در صورت شکست تیم کی‌روش در تاشکند، اختلاف تیم ملی با ازبک‌ها به 5 امتیاز می‌رسد و مسیر سفر به روسیه، سخت‌تر از همیشه خواهد شد.

کارلوس کی‌روش برای موفقیت در ازبکستان، بیشتر از هر چیز امیدش به خط دفاع مستحکم تیم ملی است. سبک دفاع چند لایه که با مدافعان مختلف، امتحانش را پس داده و نقطه قوت ایران در سال‌های اخیر محسوب می‌شود. ایران در دو بازی اول دور نهایی انتخابی جام جهانی، هنوز گل نخورده و پیش از آن هم در 5 بازی آخرش، 4 کلین شیت و فقط یک گل خورده داشت.

7 بازی و فقط یک گل خورده، آمار رویایی و امید اصلی کی‌روش در تاشکند است. مدافعانی که باز هم باید 90 دقیقه، مقابل فشار حریف مقاومت کنند تا سردار و گوچی، روی تک لحظه‌ها تیر خلاص را بزنند و تیم ملی با دست پر به تهران برگردد. ایران در بازی‌های انتخابی جام جهانی قبل هم فقط با دو گل خورده، بهترین خط دفاع را بین مسابقات انتخابی در تمام قاره‌ها در اختیار داشت. از خط دفاع 4 سال قبل، فقط سیدجلال مقابل ازبکستان و کره حضور دارد و این بار، وظیفه ستاره‌های جدید کی‌روش است تا همه راه‌ها را به روی دروازه بیرانوند ببندند.

 

 

 

کد خبر: 9406

۳    
آی اسپورت
2016-10-04 16:24:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر