فهرست
همان کارلوس، همان کی‌روش
همان کارلوس، همان کی‌روش

همان کارلوس، همان کی‌روش

آی اسپورت - کلمبیا که در کوپا آمریکا به‌دست شیلی حذف شد، شنبه‌شب در یک مسابقه دوستانه به مصاف این تیم رفت اما در نهایت این مسابقه به تساوی بدون گل انجامید. حالا دیر نشده اصلا، هواداران کلمبیا به‌زودی از تیم کی‌روش گل‌های زیادی خواهند دید! این بازی البته نکات ویژه‌ای هم داشت؛ ازجمله اینکه دستیار کی‌روش به‌خاطر اعتراض به یکی از تصمیمات داور از کنار زمین اخراج شد. بالاخره ما 8 سال با آقای سرمربی زندگی کردیم و خوب می‌دانیم از نظر ایشان و کادرش، هیچ مرزی برای دعوا راه انداختن وجود ندارد؛ حتی دوستانه بودن یک بازی. در نشست خبری بعد از مسابقه هم یک نفر از کی‌روش پرسید: چرا فالکائو و خامس رودریگس را دعوت نکردی؟ که کارلوس هم یک ساعت برایش نطق کرد و خط و نشان کشید.

۹ ۲  
آی اسپورت
2019-10-15 01:01:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۲ نظر
علاقمند
سه شنبه ۲۳ مهر ۱۳۹۸، ۰۲:۴۹
عاشق این نوشته های خاله زنکی-یا عمو مردکی- بدون اسم هستم. سر هم کردن آسمون ریسمون برای زدن کیروشی که ماه هاست از ایران رفته و ادعاهای بی اساس و طعنه و کنایه هایی که باید بین نوجوون های ششم دبستان رد و بدل بشه نه سایت خبری معتبر(یا تعریف نوابیغ رسانه ای ایران از کار رسانه ای چیز دیگه ایه و ما خبر نداریم؟).
خیلی خوب بود اساتید فن اینقدر بزدل نبودن و لااقل با اسم واقعی مطلب می نوشتن تا ببینیم نوابیغی که نوشته هاشون ارزش کیلوبایت اینترنتی که رد و بدل می شه رو هم ندارن کی هستن و معرفی شون کنیم مستقیم برای پولیتزر به خاطر کنایه های هوشمندانه ای مثل "حالا دیر نشده اصلا" و گزارش دقیقی مثل "یک ساعت برایش نطق کرد" که طلای ناب هستن.
۸
آرش
سه شنبه ۲۳ مهر ۱۳۹۸، ۱۲:۵۵
مثل اینکه فراموش کردید که مربی تیم ایران ویلموتسه نه کیروش! تو این دو روزه بیشتر از کیروش خوندم تا ویلموتس. دوست عزیز! کیروش چه مربی خوبی بود،چه بد و یا چه خوش اخلاق بود چه بد اخلاق، چه حرفه ای بود چه بیسواد و چه و چه های بسیار، رفت و دیگه مربی ایران نیست. نمیدونم از این حرفها چه چیز عاید ما و شما میشه ولی بهتره به مسائل خودمون بپردازید مثلا احتمال شکایت ویلموتس از ایران به خاطر عدم پرداخت حقوق در آینده و عواقب آن، اینکه چرا هنوز باشگاههای ما باید در زمین بیطرف بازی کنن و فدراسیون بی عرضه است. اینکه علیرغم مشکلات بسیار باز هم تیمها قراردادهایی میبندند که همیشه درگیر شکایت و دادگاه هستند و صدها موارد دیگر.
۳
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر