فهرست
نگرانی مدعیان آقای گلی از بازگشت استوکس
نگرانی مدعیان آقای گلی از بازگشت استوکس

نگرانی مدعیان آقای گلی از بازگشت استوکس

آی اسپورت - همه شواهد از بازگشت آنتونی استوکس به تراکتورسازی خبر می‌دهد. این خبر را این بار هم علیرضا اسدی مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی تأیید کرده و هم خود او در پستی که در صفحه اجتماعی‌اش  از ملاقات با محمد تقوی سرمربی این تیم به اشتراک گذاشته است. بر همین اساس نیم فصل دوم می‌توان شاهد حضور او در لیگ ایران باشیم. خبری که با توجه به عملکرد فنی این بازیکن در تراکتورسازی، می‌تواند برای این تیم و طرفدارانش خبر بسیار خوبی به حساب بیاید.

بازگشت استوکس اما بدترین خبر برای مدعیان آقای گلی لیگ برتر است. جایی که کی‌روش استنلی فوروارد بلند قامت و برزیلی سپاهان با وجود اینکه چند بازی بیشتر از او انجام داده است، فقط یک گل بیشتر به ثمر رسانده است. علی علیپور از پرسپولیس هم به عنوان آقای گل فصل گذشته لیگ برتر در همین مقطع نبود مهاجم تراکتورسازی از غیبت او استفاده و خود را به صدر نزدیک‌تر کرد. امین قاسمی‌نژاد از پدیده و لوسیانو پریرا از فولاد خوزستان دیگر بازیکنانی هستند که شانس رسیدن به صدر جدول گلزنان را دارند، این درحالی است که کمتر کسی روی آنها برای آقای گلی حساب باز می‌کند و به نظر کورس اصلی بین همین سه بازیکن خواهد بود.

بدون‌تردید با حضور استوکس رقابت برای تصاحب کفش طلای فوتبال ایران داغ‌تر خواهد شد و باید دید که آیا مهاجم فراری تراکتوری‌ها در بازگشت خود می‌تواند صدرنشینی را از رقیب برزیلی پس بگیرد یا خیر؟ ناگفته نماند استوکس در 11 بازی با پیراهن تراکتورسازی موفق به زدن 8 گل شده است که با وجود ایستادن در رده دوم برترین گلزنان لیگ هجدهم، بهترین آمار را به ازای دقایق بازی در اختیار دارد. او هنوز می‌تواند یکی از شانس‌های آقای گلی تراکتورسازی باشد. اگر مسیری که در تراکتورسازی آغاز کرده بود را بدون حاشیه ادامه دهد و مشکلاتش تمرکز او را برهم نزنند.

۱۷ ۱  
آی اسپورت
2018-12-23 01:20:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱ نظر
تراختور بایراقی
يكشنبه ۲ دی ۱۳۹۷، ۰۲:۵۶
منظور از فراری خودرو فراری است؟ بله استوکس فراری هست و یه لامبورگینی هم میگیرم و در خط حمله تراختور میترکونند
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر