فهرست
دکه آنلاین؛ فوتبال زیر سایه زو
دکه آنلاین؛ فوتبال زیر سایه زو

دکه آنلاین؛ فوتبال زیر سایه زو

آی اسپورت –  خبر ورزشی با تیتر کبدی، قلب ورزش ایران به دو طلای تیمهای بانوان و آقایان کبدی در بازیهای آسیایی اشاره کرده. این روزنامه عکس تبریزی را روی جلدش کار کرده و از قول شفر نوشته که استقلال تا وقتی مهاجم ندارد، گل نمی‎زند. دعوای استقلال و پرسپولیس سر سوپرجام و حواشی تیم امید، از دیگر تیترهای این روزنامه است.

 

خبر ورزشی 3 شهریور
خبر ورزشی 3 شهریور

تیتر یک گل مصاحبه با بیرانوند درباره گل بدی است که از صنعت نفت خورده. گلر پرسپولیس گفته سوتی نداده بلکه اشتباه محاسباتی داشته. این روزنامه تصویری از درگیری کرار و سیدجلال روی جلدش کار کرده و از قول کرار نوشته که شجاع خلیل‎زاده فحاشی کرده. احتمال غیبت محمدامین اسدی در سفر پرسپولیس به قطر وجود دارد چرا که راپورت این بازیکن به برانکو داده شده است.

 

گل 3 شهریور
گل 3 شهریور

پیروزی با تیتر کارستان در نخلستان از تساوی پرسپولیس در آبادان دفاع کرده و آن را نتیجه خوبی دانسته. این روزنامه به صحبتهای مدیرعامل استقلال درباره سوپرجام واکنش نشان داده و آن را استندآپ کمدی دانسته است.

 

پیروزی 3 شهریور
پیروزی 3 شهریور

همشهری ورزشی با تیتر فوتبال زیر سایه زو به این نکته اشاره کرده که یکروز بعد از حذف تیم امید از بازیهای آسیایی، تیمهای کبدی بانوان و آقایان ایران گل کاشتند و قهرمان آسیا شدند.

 

همشهري ورزشي 3 شهریور
همشهري ورزشي 3 شهریور

     
آی اسپورت
2018-08-25 08:58:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر