فهرست
علینظر و اتوبوس سپیدرود: لطفا پلک نزن!
علینظر و اتوبوس سپیدرود: لطفا پلک نزن!

علینظر و اتوبوس سپیدرود: لطفا پلک نزن!

آی‌اسپورت-زهر تحقیر‌شدن به دست ملوان، هنوز از جریان خون هواداران سپیدرود خارج نشده اما به نظر می‌رسد قدرت جنگجویی، به ساق‌های پسران نظرمحمدی برگشته است. آن‌ها آخرین شکست لیگ برتری را در هفته سوم تجربه کرده‌اند و در 4 بازی گذشته، 8 امتیاز به دست آورده‌اند. دو پیروزی در نبرد با پیکان و نفت آبادان و دو تساوی در دوئل‌های سنگین با سپاهان و استقلال خوزستان.
برنده‌شدن در جدال‌های خانگی و تساوی در مسابقه‌های بیرون از خانه، فرمول آشنایی است که در لیگ یک به کمک سپیدرود آمد و حالا در لیگ برتر، تکرار می‌شود.

نظرمحمدی
نظرمحمدی

قرمزهای رشت، خط حمله قدرتمندی را در اختیار ندارند و بدون پنالتی، برای باز کردن دروازه رقبا دچار مشکل می‌شوند اما در عین حال با 5 گل خورده، در کنار تیم‌های صدرنشین صاحب یکی از بهترین خطوط دفاعی لیگ برتر هستند. تلنگر باختن به ملوان در جام حذفی انگار، واقعیت‌های سپیدرود را به خود این تیم شناسانده است. حالا آن‌ها تصور دقیق‌تری از خودشان، توانایی‌ها‌ و آرزوهای‌شان دارند و دیگر قرار نیست به بلندپروازی‌های عجیب و غریب و یا ناامیدی‌ مبسوط تن بدهند. گل نخوردن، می‌تواند راه نجات سپیدرود باشد.

علینظر در راه بازگشت از اهواز، برای پارک کردن اتوبوس تمرین می‌کند. راهکاری که در دیدارهای خارج از خانه، برای رشتی‌ها مفید خواهد بود. سپیدرود حالا آخرین تیم در نیمه بالای جدول است اما اتوبوس باشگاه هنوز باید با فراز و نشیب‌های زیادی روبرو شود که نزدیک‌ترین‌شان، بازی با استقلالِ بدون سرمربی خواهد بود. اتوبوس نظرمحمدی برای بقا در لیگ، باید با موانع مختلفی رقابت کند. موانعی که بیشترشان از درون شهر و درون باشگاه، بر سر راه تیم قرار می‌گیرند. برای فرار از همه دره‌هایی که توی این مسیر قرار گرفته‌اند، سرمربی/راننده جوان تیم نباید حتی برای لحظه‌ای اجازه پلک‌زدن به خودش بدهد. در جاده پرمخاطره لیگ برتر، خواب برادر دوقلوی مرگ خواهد بود.

۸    
آی اسپورت
2017-09-22 14:20:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر