فهرست
استقبال از دربی؛ جایگاه پرسپولیسی‌ها تمام شد
استقبال از دربی؛ جایگاه پرسپولیسی‌ها تمام شد

استقبال از دربی؛ جایگاه پرسپولیسی‌ها تمام شد

آی اسپورت - بلیت فروشی دربی ۸۸ که روز پنجشنبه در ورزشگاه آزادی برگزار خواهد شد از ساعت ۹ صبح امروز به صورت اینترنتی آغاز به کار کرد. تاکنون ظرفیت آزاد جایگاه استقلال ۳ درصد، ۱۲ درصد در حال خرید و ۳۷ درصد فروخته شده است. روبروی جایگاه استقلال ۴۶ درصد ظرفیت آزاد، ۲ درصد در حال خرید و ۱۶ درصد فروخته شده است. پشت دروازه استقلال ۹۶ درصد ظرفیت آزاد، صفر درصد در حال خرید و حدود ۴ درصد فروخته شده است. همچنین بلیت‌های طبقه دوم استقلال نیز با ۹۸ درصد ظرفیت آزاد، صفر درصد در حال خرید و ۲ درصد فروخته شده است.

جایگاه پرسپولیس بدون ظرفیت آزاد ، بدون در حال خرید و جمعاً ۵۲ درصد فروخته شده است. روبروی جایگاه با ۱۵ درصد ظرفیت آزاد، ۹ درصد در حال خرید و جمعاً ۴۱ درصد بلیت فروخته شده است. پشت دروازه پرسپولیس با ۹۶ درصد ظرفیت خالی، یک درصد در حال خرید و بلیت فروخته شده تا این لحظه جمعاً ۴ درصد است.  همچنین طبقه دوم پرسپولیس با ۹۶ درصد ظرفیت خالی، یک درصد در حال خرید و جمعاً ۳ درصد بلیت فروخته شده تا این لحظه است.

 

فارس

۶ ۲  
آی اسپورت
2018-09-24 12:23:00
نظر دهید

۲ نظر
حسین آبی
دوشنبه ۲ مهر ۱۳۹۷، ۱۴:۲۳
پرسپولیس بخاطر تغییرات کم تیمش هماهنگ و اماده است دو سه ساله این بازیکنا کنار هم بازی میکنن
ولی خب دربی رو نمیشه پیش بینی کرد
هرتیمی نترس باشه میبره
۷
علی پرسپولیسی
دوشنبه ۲ مهر ۱۳۹۷، ۱۴:۴۳
پرسپولیسی های عزیز تمام بلیطای جایگاه کیسه کشا رو بخرید . اگه دیدید بلیطای ما تموم شدن زودی بلیطای خالی مونده کیسه کشا رو بخرید :)
۹
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر