فهرست

۲۴ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۶:۰۱

نامه #محمد_خاکپور به #کی‌روش پس از مناظره #نود؛ آقای متشخص! درست می‌فرمایند، #استعداد را می‌توان خرید {البته استعداد ذاتی است ومی‌توان آن را پرورش داد} اما #شخصیت را نه... به همین دلیل ما پول دادیم شما را خریدیم تا از استعدادت استفاده کنیم ولی نمی‌توانیم شخصیت تو را تغییر دهیم.
آی اسپورت
2018-02-13 16:01:45
نظر دهید

۱۱ نظر
قلي
سه شنبه ۲۴ بهمن ۱۳۹۶، ۱۶:۱۳
فقط خفه خاكپور!!!!!!
امیرحسین
سه شنبه ۲۴ بهمن ۱۳۹۶، ۱۶:۲۹
عالی بود آقای خاکپور. متانت و شخصیت شما همیشه تو ذهن فوتبال دوستان ایرانی ماندگار است. این بهترین و درست ترین جوابی بود که به هتاکی های کیروش در این چند ساله داده شده!
عرفان
سه شنبه ۲۴ بهمن ۱۳۹۶، ۱۶:۵۹
آفرین عزیزخوب موجی رو سوار شدی آماده باش که بعد از کارلوس تیم ملی رو دو دستی میخوان تقدیم شما و هومن افاضلی و مایلی و البته مستر رزومه که از سرمربی گری بایرن استعفا میده و میاد ایران که جای سباستین بی رزومه رو بگیره بالا خره علی کریمی چند سال تو اروپا مربی گری کرده مورک ای آسیا چیه اروپا داره معلومه باید جای دستبارای کارلوس بشینه
مرتضی سلطان
سه شنبه ۲۴ بهمن ۱۳۹۶، ۱۷:۱۲
حاج ممد سالاری..
۸
بی طرف
سه شنبه ۲۴ بهمن ۱۳۹۶، ۱۷:۲۲
منطق کی روشی ها جالبه باید به یک مربی بی شخصیت باج بدیم که مایلی سرمربی نشه دوستان با این دستمزد کی روش و پاداش هایی که می گیره می شه مربیان خارجی خیلی بالاتر از کی روش رو به ایران اورد .
عرفان
سه شنبه ۲۴ بهمن ۱۳۹۶، ۱۸:۳۴
آره عزیز مثلا ما میدونیم که یواخیم لوو رو میشه آورد تازه ما که تو ایران نیستیم تو هلندیم عربستانم یه تنه نمیتونه برامون جا واسه میزبانی تعیین کنه امکاناتمونم اووف تنه میزنه به کمپ رئال تازه لیگمونم اصلا از آسیا عقب نیس ۱۰ ساله باشگاهامون قهرمان لیگ قهرمانان آسیا شدن پش سر هم اینایم که از گروهشونم نمیتونن صعود کنن ایرانی نیستن اصن تو دنیام که مارو کشور تروریست پرور و گروگانگیر نمیشناسن تازه اصلا هم کسی که بیاد ایران اگه بخواد بره آمریکا براش مشکل پیش نمیاد و...
۸
بی طرف
سه شنبه ۲۴ بهمن ۱۳۹۶، ۱۹:۰۹
مربی خارجی مثل کی روش دستمزدش رو به دلار می گیره و در بهترین نقطه تهران داره زندگی می کنه و معمولا هم در ایران حضور نداره با این شرایط تحریمها و سایر مباحثی که گفتید هیچ اثری در زندگی سرمربی تیم ملی نداره.
بابک
سه شنبه ۲۴ بهمن ۱۳۹۶، ۲۱:۴۸
جناب "بی طرف" به جای "طرف" بنويس عقل تکليف همه رو روشن کن.
۴
بی طرف
سه شنبه ۲۴ بهمن ۱۳۹۶، ۲۲:۵۸
اینم اخر شعور و فهم هواداران کی روش واقعا تبریک داره.
۳
بهمن
سه شنبه ۲۴ بهمن ۱۳۹۶، ۲۱:۴۴
آقای خاکپور اولا اگر شما به شخصيت اهميت ميدادی 3 کيلومتری مايلی هم پيدات نميشد
چه برسه که بشی مليجکش. دوما اگه نصف تهمت هايی که به کروش زده ميشه به جنابعالی
ميزدن الان روی حاتمی کيا و اوستای خودتون حاج مايلی رو سفيد کرده بودين! جمعش کنين لطفاً.
به زودی يه تيم زبون بسته ديگه پيدا ميشه تقديم کنن به شما و اوستاتون تا به ميمنت بفرستينش
دسته دو. زياد نگران نباشين.
۸
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر