فهرست

۲۲ شهریور ۱۳۹۷ - ۲۲:۵۰

اگر هنوز فکر می‌کنید #پدیده اتفاقی به اینجا رسیده، مسابقه با ذوب آهن را دوباره ببینید. بچه‌های تیم #یحیی دقیقا می‌دانند از بازی چه می‌خواهند و تا سوت پایان به گوش‌شان نرسد باور نمی‌کنند بازی تمام شده. پدیده شگفت‌انگیز شده و حق این بچه‌ها بیشتر از اینهاست.
آی اسپورت
2018-09-13 22:50:55
نظر دهید

۸ نظر
حمید
جمعه ۲۳ شهریور ۱۳۹۷، ۰۱:۳۳
این که از هوادارای استقلال به هواداری پدیده رسیدی کلی پیشرفت به حساب میاد!
امیرعباس
جمعه ۲۳ شهریور ۱۳۹۷، ۰۲:۳۹
خیلی برام تعجب آور نبود یحیی گل محمدی برخلاف استیلی و پیروانی و دایی و الباقی پرسپولیسی ها واقعا کار مربیگری رو بلده الفبای کار اماده سازی یک تیمو کاملا مسلطه
یحیی تو نمایش ابلهانه نود که عادل فردوسی پور با دخالت بیجا تو کار مربی تیم مهدوی کیای محبوب رو مقابلش قرار داد و با هندی بازی ازش گریه کرفت و همونجا عملا یحیی رو ذبح کرد
اگر یحیی تو پرسپولیس می موند الان یک پا قلعه نوعی پرسپولیس بود !
فرامرز
جمعه ۲۳ شهریور ۱۳۹۷، ۱۱:۴۸
مربیان جوان و خوش فکر مانند یحیی در فوتبال ما کم نیستند. فقط باید حمایت بشند. بهتر بود که مدیران باشگاهها برای انتخاب سرمربی بجای اینکه فقط به اسم و رسم توجه کنند شاخصهای مهمتری رو مدنظر قرار بدهند.
۴
Omid&Esteghlal
جمعه ۲۳ شهریور ۱۳۹۷، ۱۹:۲۸
خطاب به حمید... این که یه روزنامه نگار مثل آقای مهریزی که فوتبال رو میفهمه و یا یکی مثل من و تو آقا حمید که هیچی از فوتبال به جز کری های مسخره بلد نیستیم و غالباً فهم فوتبالیمون به اندازه ی همین کری های بچگونه است بیاد و از یه تیم تعریف کنه اولا به معنی این نیس که طرفدار اون تیمه... پدیده دیروز فوق العاده در حد یه تیم سطح بالا فوتبال بازی کرد و آقای مهریزی هم به حق اومد و ازش تعریف کرد و لیاقت این تعریف رو داشتن بچه های یحیی گل محمدی... منم خود هم که مث شما آقا حمید هیچی از فوتبال نمیفهمم اما چون بازی دیروز و دو سه بازی قبل تر پدیده دیدم واقعا اعتراف می کنم پدیده تیم با کیفیتی است و لایق این جایگاه... لطفا التماس تفکر ..
۱
حمید
جمعه ۲۳ شهریور ۱۳۹۷، ۲۰:۵۸
خودم ساکن مشهدم و اتفاقا اکثر بازی های پدیده رو دیدم و می دونم که در نهایت شایستگی در صدر ایستاده ولی فوتبال بدون کری خونی هیجانی نداره.
۳
Omid&Esteghlal
جمعه ۲۳ شهریور ۱۳۹۷، ۱۹:۳۰
خطاب به حمید... این که یه روزنامه نگار مثل آقای مهریزی که فوتبال رو میفهمه و یا یکی مثل من و تو آقا حمید که هیچی از فوتبال به جز کری های مسخره بلد نیستیم و غالباً فهم فوتبالیمون به اندازه ی همین کری های بچگونه است بیاد و از یه تیم تعریف کنه اولا به معنی این نیس که طرفدار اون تیمه... پدیده دیروز فوق العاده در حد یه تیم سطح بالا فوتبال بازی کرد و آقای مهریزی هم به حق اومد و ازش تعریف کرد و لیاقت این تعریف رو داشتن بچه های یحیی گل محمدی... خود منم که مث شما آقا حمید هیچی از فوتبال نمیفهمم اما چون بازی دیروز و دو سه بازی قبل تر پدیده دیدم واقعا اعتراف می کنم پدیده تیم با کیفیتی است و لایق این جایگاه... لطفا التماس تفکر ..
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر