فهرست
بروژ و دینامو؛ یک قدم تا لیگ قهرمانان اروپا
بروژ و دینامو؛ یک قدم تا لیگ قهرمانان اروپا

بروژ و دینامو؛ یک قدم تا لیگ قهرمانان اروپا

آی اسپورت - در چارچوب مسابقات دور برگشت مرحله سوم و نهایی پلی‌آف لیگ قهرمانان اروپا، تیم کلوب بروژ که همانند دیدار رفت کاوه رضایی را در لیست بازی نداشت، از ساعت ۲۲ سه‌شنبه شب در استادیوم المپیسکی، مهمان تیم دیناموکیف اوکراین بود.

یاران رضایی که در بازی رفت به برتری یک بر صفر خانگی رسیده بودند، در آستانه شکست ۲ بر یک مقابل دیناموکیف اوکراین قرار داشتند ولی در دقیقه ۸۸ توسط رود وارمر به گل تساوی دست یافتند تا برای صعود منتظر دیدار بعدی خود با لاسک اتریش باشند.

اما در سومین دقیقه وقت‌های تلف شده گل به خودی برندون دیناموکیف را به گل سوم رساند که دو دقیقه بعد از آن، ایموا لوئیز مجددا کار را به تساوی کشید تا این مسابقه با تساوی ۳ بر ۳ به اتمام برسد. حالا یاران رضایی برای راه یابی به مرحله گروهی لیگ قهرمانان منتظر بازی پلی آف بعدی خود مقابل لاسک اتریش هستند.

کاوه رضایی، مهاجم ایرانی کلوب بروژ که بعد از دو مسابقه، در دیدار اخیرشان در ژوپیر لیگ بلژیک به فهرست تیمش بازگشته بود ولی تا پایان روی نیمکت حضور داشت، در بازی اروپایی برابر دیناموکیف اوکراین دوباره در لیست مسابقه دیده نمی‌شد.

در یکی دیگر از دیدارهای دور رفت مرحله نهایی پلی‌آف لیگ قهرمانان اروپا، تیم دینامو زاگرب که مثل تمام مسابقات اخیرش صادق محرمی را بخاطر آسیب دیدگی در فهرست نداشت، از ساعت ۲۲:۳۰ سه‌شنبه شب در استادیوم گروپاما آرنا بوداپست مهمان تیم فرانتس واروش مجارستان بود.

دینامو زاگرب با وجود اینکه در دیدار رفت در کرواسی به تساوی یک بر یک رسیده بود، اما در بازی برگشت فوق‌العاده ظاهر شد و در شبی که حریف‌اش از دقیقه ۶۹ یک اخراجی داد، در نهایت به پیروزی ۴ بر صفر دست یافت تا برای راه یابی به مرحله گروهی لیگ قهرمانان تنها یک مصاف با روزنبرگ را در پیش داشته باشد.  

صادق محرمی، مدافع ایرانی دینامو زاگرب که از ابتدای فصل لیگ یک کرواسی و بازی‌های مرحله پلی‌آف لیگ قهرمانان اروپا بخاطر مصدومیت حضور نداشته، در دیدار برگشت مقابل فرنکواروس مجارستان نیز به همین دلیل جزو لیست تیمش نبود.

     
آی اسپورت
2019-08-14 09:15:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر