فهرست
اعتراف شیرین همیلتون: این فاصله رویا بود
اعتراف شیرین همیلتون: این فاصله رویا بود

اعتراف شیرین همیلتون: این فاصله رویا بود

آی‌اسپورت- لوییس همیلتون بعد از مسابقه‌‌ گرندپری ژاپن در مصاحبه‌ای گفت که اخلاف 59 امتیازی با فتل در انتهای مسابقه برایش یک رویا بوده. مشکلات فراری به سوزوکا هم رسید و همان طور که در ابتدای مسابقه دیدید، شماره 5 این تیم، این بار به دلیل بروز مشکل در شمع خودرویش مجبور به کناره‌گیری زودهنگام از مسابقه شد. اما همیلتون که مسابقه را از خط یک استارت زده بود توانست از حملات مکس ورشتپن در اواخر مسابقه دفاع کند و حداکثر امتیاز را برای اشتوتگارتی‌ها به ارمغان بیاورد. با این نتیجه احتمال حتمی شدن قهرمانی فصل بریتانیایی در گرندپری آمریکا بیشتر شد. اگر همیلتون در آستین به مقام اول یا دوم برسد، سباستین فتل برای به تعویق انداختن جشن قهرمانی او به ترتیب باید حداقل پنجم یا نهم مسابقه را به پایان برساند. در غیر این صورت باید همیلتون را قهرمان فصل 20177 بدانیم.

همیلتون گفت: صادقانه بگویم، فقط می‌توانستم رویای این اختلاف را ببینم. امسال فراری یک جنگ تمام عیار با ما داشت. این برد، نتیجه‌ زحمات افراد تیم است. کارشان بی‌نظیر بود. در تمام مسابقات پایداری داشتیم. آن‌ها بسیار دقیق هستند و به خاطر همین ویژگی، این نتایج را کسب کرده‌ایم. یک تشکر ویژه از آن‌ها دارم. این برد را مدیون همه‌ی آن‌ها، چه اینجا و چه در کارخانه هستم.

بعد از دومین مسابقه‌ای که ردبول‌ها تیرهای نقره‌ای را به چالش کشیدند، همیلتون از سرعت گاوهای خشمگین تعریف کرد و گفت: همان طور که ما در تعیین خط سریع بودیم، ردبول‌ها در طول مسابقه، سرعت بالایی داشتند. موفق شدم مکس را پشت سر خودم نگه دارم. هر بار که بعد از خودروی ایمنی مجازی مسابقه را از سرمی‌گرفتیم و مخصوصا در اواخر مسابقه، خیلی به من نزدیک شد. تایرهایم سرد بود و مدتی در ترافیک گیر افتادم. جدال خیلی نزدیکی بود.

فرمول یک ایران

۲    
آی اسپورت
2017-10-09 00:48:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر