فهرست
پنج گزینه پرسپولیس که استقلالی شدند؛ کاوه تا صیاد
پنج گزینه پرسپولیس که استقلالی شدند؛ کاوه تا صیاد

پنج گزینه پرسپولیس که استقلالی شدند؛ کاوه تا صیاد

آی اسپورت - استقلال در فصل نقل وانتقالات از پرسپولیس پیشی گرفت و با خرید اللهیار صیاد منش اولین صید نقل و انتقالاتی را زودتر از رقیب انجام داد. اگرچه هنوز روند نقل و انتقالات مدعیان قهرمانی فصل آینده جدی نشده است اما به نظر می‌رسد که یک روال مانند دو سال گذشته وجود دارد. از زمان حضور منصوریان در استقلال این فرضیه مطرح شد که هر بازیکنی که برانکو روی آن دست بگذارد، استقلالی‌ها به سراغ آن می‌روند. ادعایی که هواداران و مسئولان باشگاه برای اثبات آن نمونه های زیادی داشتند. حالا و با حضور شفر شاید دیگر خیلی نتوان این بحث را مطرح کرد. با این حال خرید صیادمنش بار دیگر می‌تواند این بحث را مطرح کند، بازیکنی که پرسپولیسی‌ها برای خرید آن ابراز تمایل کردند و سر از تیم آبی‌ها درآورد.

چند روز گذشته صمیمی، مدیربرنامه‌های علیپور در مصاحبه‌ای در مورد بازیکنان مورد نظر باشگاه پرسپولیس گفته بود: «تا جایی که اطلاع دارم باشگاه پرسپولیس به دنبال الهیار صیادمنش بازیکن تیم سایپا است، این بازیکن قراردادش با سایپا فسخ کرده و مذاکرات خوبی با باشگاه پرسپولیس داشته است. اگر توافقات کلی با صیاد منش صورت بگیرد او با پرسپولیسی ها قرارداد داخلی می بندد و به مدت نیم فصل فقط تمرین می کند تا بعد از محرومیت نقل و انتقالاتی با سرخپوشان پایتخت قرارداد ببندد.» تنها چند روز بعد از این صحبت‌ها خبر قرارداد صیادمنش با استقلال منتشر شد.

اگرچه در فصل نقل وانتقالات، این اتفاقی کاملا طبیعی است که برخی از ستاره‌ها و پدیده ها و آن‌هایی که در فصل گذشته نامی برای خود دست و پا کرده‌اند مشتریان زیادی را خواهان خود ببیینند  اما آن چیزی که باعث بوجود آمدن این فرضیه شده است نامی و ستاره نبودن بازیکنان مورد ادعاست. برای مثال به چند مورد از بازیکنانی که ابتدا برانکو آنها را خواسته و سپس به استقلال رفته‌اند اشاره می کنیم:

فرشید باقری: بازیکنی که در لیست برانکو بود و حتی با قیمتی خیلی پایین‌تر با پرسپولیس توافق کرده بود اما منصوریان او را مبلغی چندین برابر به استقلال برد و همین مساله حاشیه‌های زیادی را به دنبال داشت.

کنعانی‌زادگان: بازیکن پرسپولیس که برای سربازی راهی ملوان شده بود و با توجه به نیاز باشگاه و مذاکره با او قرار بود به این تیم برگردد اما طی یک سری اتفاقات عجیب سر از باشگاه استقلال درآورد.

کاوه رضایی: بعد از جدایی طارمی، برانکو قصد داشت از زوج کاوه و امیری در خط حمله تیمش استفاده کند و مذاکرات طولانی هم با این بازیکن انجام شد اما در نهایت به خاطر مدیربرنامه‌های او این مذاکرات به بن‌بست رسید. استقلالی‌ها هم از این فرصت استفاده کرده و رضایی را آبی‌پوش کردند.

آرش افشین: عجیب‌‎ترین بازیکن این لیست بی‌شک آرش افشین است. بازیکنی که بدلیل مصدومیت مدت‌ها دور از فوتبال بود. باشگاه پرسپولیس که بعد از جدایی طارمی نتوانسته بود مهاجمی جذب کند مجبور بود که از میان گزینه‌های باقی‌مانده یک مهاجم انتخاب کند و نام آرش افشین مطرح شد. منصوریان اما باز هم زودتر وارد عمل شده و او را در حالی که مهاجمان زیادی جذب کرده بود به استقلال برد.

مهدی قائدی: بازیکن جوان تیم ایرانجوان بوشهر برای اولین بار نامش در رسانه‌ها برای مذاکره با پرسپولیس مطرح شد. این بازیکن زمانی که همراه تیم ملی جوانان در کره جنوبی بود باشگاه پرسپولیس با ایران‌جوان برای جذب او مذاکراتش را آغاز کرد اما بعد از بازگشت او همه چیز روند معکوسی به خود گرفت و پدیده نوجوان سر از استقلال درآورد.

اللهیار صیادمنش فعلا و تا شروع فصل نقل و انتقالات جدید آخرین بازیکن این لیست است. بازیکنی که شرایطی تقریبا مشابه قائدی دارد و البته یک تفاوت با بقیه بازیکنان این لیست. او تنها بازیکنی است که توسط منصوریان جذب نشده  و در زمان شفر با استقلال قرارداد امضا کرده است.

نود

۲۶ ۲۹  
آی اسپورت
2018-05-24 18:12:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۲۹ نظر
HHEE
پنجشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۷، ۱۷:۵۸
نوش جونشون.
اینقدر بازیکن جوون بگیرن خراب کنن که جونشون دربیاد:))
خیلیا تا الان فهمیدن استقلال استعداد بازیکنا رو حروم میکنه فقط واسه اینکه پرسپولیس نرن، بقیه هم اگه عقلشون برسه بلاخره میفهمن. بازیکن خوب هم تو ایران زیاد هست تیم سوم پایتخت هیچوقت نمیتونه همشون رو بخره.نتیجه اینکه تَکرار میکنم، نوش جونشون:))
سعید طوسی
پنجشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۷، ۱۸:۱۳
چرندیات لنگی پور بی مقدار
همین الان علیپور - محمد انصاری - مهدی شیری و ..
از محصولات استقلال هستن که دارن برای لنگ توپ میزنن
***
پنجشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۷، ۲۱:۱۴
خسرو حیدری و روزبه چشمی هم واسه پایه های پرسپولیس بودن [...]
اس اس
پنجشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۷، ۱۸:۱۹
چه چرت و پرتی .. همه ی بازیکنای لیگ رو پیروزی بهش نظر داره و هر بگیرتشون از پیروزی گرفته !!!!! اصلا پیروزی که فعلا نقل و انتقالات نمیتونه داشته باشه اونوقت استقلال گزینه های پیروزی رو داره میگیره !!!!!! در ضمن قائدی گزینه ی پیروزی نبود
دو ستاره تو آسيا...
پنجشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۷، ۱۸:۴۰
حجازى هم تو ليست برانكو بوده:)
الهلال 6-2 پیروزی
پنجشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۷، ۱۸:۴۲
برانکو در حدی نیست ما ببینیم کی رو میخواد کی رو نمیخواد. بازیکنی که معروف میشه همه تیمهای خوب داخلی میخوانش دیگه معنی نداره بگیم گزینه پرسپولیس بودن. علی کریمی و باقری هم دهه 70 گزینه استقلال بودن
ساسان
پنجشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۷، ۱۸:۴۴
اینها به ندای قلبشان پاسخ دادند و ابی شدند بخصوص کاوه رضایی که چک یک میلیاردی هدایتی را رد کرد
___
پنجشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۷، ۲۱:۱۴
چک یک میلیاردی رو رد کرد چون تو کیسه بهش دو میلیارد دادن
Vahid
پنجشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۷، ۲۳:۳۱
وحید امیری اسطوره ندایه قلب خخخ
مرتضی سلطان
پنجشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۷، ۱۸:۴۷
واقعا همه شون هم الان از بهترین و درجه یک ترین فوتبالیستای این مملکتن
بجز کاوه که اونم وقتی رفت بلژیک فوتبالش از این رو به‌اون رو شد بقیه اسامی رو ببری بقالی یه دونه نوشمک هم بهت نمیدن
صیاد منش هم به سرنوشت اونا گرفتار میشه..
!!!
پنجشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۷، ۱۹:۱۴
نکته مشترک بین همه شون هم پول بیشتری هست که استقلال بهشون داده خخخخ. بازیکنان در دو صورت میرن استقلال 1. پرسپولیس اونا رو نخواد 2. پول بیشتر
پرسپولیسی
پنجشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۷، ۱۹:۲۰
هر بازیکنی میخوان بذار بگیرین با هر مبلغ قرارداد و هر مورد آپشن.تا وزیر و رییس جمهور و یه مورد آسوده باشند.روز های آخر که رفتند قعر جدول نماینده لیست امید در تهران میگفت نمیزاریم تیم استقلال نابود بشه آقای متوهم کی میخواد تیم رو نابود کنه تیمی که بد بازی کنه و ببازه میره آخر جدول .روزهای آخر روحانی نمیدونست فکر و دغدغه اش برجام باشه جواب مخالفین رو بده مسئله آب و گرد وغبار و کاهش قدرت خرید رو حل کنه یا اینکه کفش و جوراب بپوشه بره برا استقلال گل بزنه و امتیاز جمع کنه
Vahid
پنجشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۷، ۲۳:۳۰
(به فردا فک‌میکنه که بلاخره وزیر جون استقلالی تونست با التماس پنجره نقلو‌انتقالاتیشونو باز کنه یا نه)
عمر آسوده بخواب ، بغداد بونجاح بیدار است
پنجشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۷، ۱۹:۳۵
از کی تا حالا .تا جایی که همه میدونن لنگ معمولا دست گذاشته روی خریدهای استقلال .00
پنجشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۷، ۲۱:۱۹
فقط به سرنوشت هرکدوم از اینا نگاه کن تا بفهمی کیسه کلا تو کار اسکیه چون با توجه به نیاز تیمش بازیکن نمیخره؛ فرشید باقری که نیم فصل نمیخواستین فقط به خاطر پیشنهاد برانکو نگهش داشتین، کاوه رضایی فوتبالش رو نجات و رفت، افشین به جایی نرسید و رفت، کنعانی با کلی پشمونی جدا شد، قائدی که اگه جدا شد بود احتمال عاقبت خیریش بود ولی الان هرگز و حالااااااا نوبت صیادمنش
مکتب لنگیسم
جمعه ۴ خرداد ۱۳۹۷، ۰۳:۵۷
رامین رضاییان یکی از بهترین دفاع راستایه ایرانو چجوری‌از تیمتون جدا شد؟
کرملاچعب کی بودو در لنگ‌ چه کرد؟
طارمی چجوری از تیم جدا شد؟
سرنوشت محسن مسلمان چیه؟
منشا دومین گلزن فصل قبل بود یادش بخیر:)
نریمان جهان :)
شهاب کرمی اصن کی بود؟
ارام‌طبعم که :)
چه تیم استعداد پروریه این لنگ‌
اصن اژاکس اسیاست
همه بازیکنایی که میان تو لنگ درپیت میان رامین رونالدو برمیگردن
Vahid
پنجشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۷، ۲۰:۰۲
سلامتی همه قهوه ای کنا خخخخ
سلامتی شش سال صفر جام
پنجشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۷، ۲۰:۳۹
سلامتی تمام دکل نوردها
اسکی رفتنای بیهوده
سلامتی کیسه های پلاستیکی
زباله های خیابانی
سلامتی پیج AFC
بینوایان
مقام بزرگ سومی :))
بی جهت نیست میگن کیسه بی هویت بوده و هست
سلامتی شش سال صفر جام
پنجشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۷، ۲۰:۴۰
سلامتی تمام دکل نوردها
اسکی رفتنای بیهوده
سلامتی کیسه های پلاستیکی
زباله های خیابانی
سلامتی پیج AFC
بینوایان
مقام بزرگ سومی :))
بی جهت نیست میگن کیسه بی هویت بوده و هست
Vahid
پنجشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۷، ۲۳:۲۸
حالا اشکاتو پاک‌کن :)
چرا گریه میکنی‌لنگی:)
صورتتم‌بشور‌ خخخ
تامی
پنجشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۷، ۲۰:۳۲
دلیلش فقط و فقط ولخرجی های تیم حکومتیه که برای چند برابر پرسپولیس خرج کردن هیچ وقت مشکلی نداشته...
بلاخره دست حکومت همیشه باید بر سر طفل صغیرش باشه
666
پنجشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۷، ۲۱:۱۶
همیشه همین بوده لیست برانکو رو میذارن جلوشون و میلیاردی خرج میکنن ما با همین تاکتیک کنعانی مصدوم و داغون هم بهشون انداختیم
۷
Kian
پنجشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۷، ۲۱:۲۳
متوهم ترین هواداران دنیا با اختلاف،خود شما پرسپولیسیا هستید،توهمی به مراتب بالاتر از مخدرها و روانگردان ها،خنده داره این ادعاتون،انگار یه بچه ۱۰-۱۲ ساله مری میخونه،همه اینایی که گفتی هیچکذوم ستاره نیستن حتما؟خوبه قضیه بیرانوند و امیری همین چندروز پیش لو زفت،بازیکنایی ک با استقلال توافق کرده بودن رایشونو زدید با قراردادهای سنگین،مثلا منچستر و چلسی سرانتقال خیلی از ستاره ها باهم رقابت دارن،طرفدارای منچستر بیان بگن چلسی از رو لیست ما خرید میکنه،عقلتون کجا رفته بابا،دوتا ادمین نوجوان هر چی میگن شما که نباید تفت بدید،از اون لامصب استفاده کنید،آک نفرستیدش زیرخاک :»
ميلا
پنجشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۷، ۲۲:۳۷
اين سوال براي من مطرح ميشه كه حدف اين نوشته چيست؟ جز بيكاري نويسنده. شمارفكر كنيد فردا در كيكر نوشته باشند همه گزينهاي شاكله كه به دورتموند رفتند. شما ختي در سايتهاي طرفداري اين باشگاهها هم چنين چيزي پيدا نميكنيد.قابل درك نيست وقتي چنين مطالبي منتشر ميشه چطور دوستان خبرنگار اتنظار احترام براي خود دارند؟
.......
پنجشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۷، ۲۳:۲۷
.......
.......
جمعه ۴ خرداد ۱۳۹۷، ۰۳:۵۵
......
موراتا
جمعه ۴ خرداد ۱۳۹۷، ۰۵:۳۵
هر سال همین آش و همین کاسه است استقلال تو فصل نقل و انتقالات خیلی بیشتر خرج میکنه همیشه یه عده متوهم هم هستن با شعار وزیر پرسپولیسی نمیخوایم نمیخوایم ولخرجی های استقلال رو ماله کشی میکنن
۱
موراتا
جمعه ۴ خرداد ۱۳۹۷، ۰۵:۴۶
هر سال همین آش و همین کاسه است استقلال تو فصل نقل و انتقالات خیلی بیشتر خرج میکنه همیشه یه عده متوهم هم هستن با شعار وزیر پرسپولیسی نمیخوایم نمیخوایم ولخرجی های استقلال رو ماله کشی میکنن
۱
افشاگری روز
يكشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۷، ۰۳:۴۰
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر