فهرست
صبحانه با آی اسپورت: سجاد از نفت چقدر گرفته؟
صبحانه با آی اسپورت: سجاد از نفت چقدر گرفته؟

صبحانه با آی اسپورت: سجاد از نفت چقدر گرفته؟

آی اسپورت – صبحانه امروز را با توضیح عضو جدید کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال درباره محرومیت مهدی رحمتی شروع می کنیم. رضا جاودانی که با تماشاگران امروز صحبت کرده درباره این موضوع گفته: تا جايي كه در جريان قرار گرفتم، اصلاً پرونده مهدي رحمتي ارتباطي به محروميت كميته اخلاقي نداشته. قبلاً يك جلسه تعليقي داشته از كميته انضباطي، يك جلسه محروميت براي اخراج از زمين گرفته و دو جلسه هم محروميت براي رفتارش درون زمين در دقايق آخر بازي. ببين وقتي سيد جلال و رحمتي چنين برخوردهايي ايجاد مي‌كنند، بايد از بقيه چه انتظاري داشت؟ درباره پرونده‌هاي اين‌چنيني، اگر قانون اجازه مي‌داد، من جريمه‌هاي شديد نقدي را ترجيح مي‌دادم.

شهباززاده از نفت چقدر می گیرد؟

رقم قرارداد مهاجم اسبق تیم استقلال که به نفت پیوسته مشخص شد. طبق شنیده های خبرنگار نامه نیوز، رقم قرارداد این بازیکن با نفت تهران تا پایان لیگ فوتبالی امسال به مبلغ ۳۰۰ میلیون تومان خواهد بود.

صعود یاران مرتضی به صدر

در یکی از بازی‌های هفته بیست و دوم لیگ ستارگان قطر، تیم الخور میزبان السدی بود که مرتضی پورعلی‌گنجی را از ابتدا در ترکیب داشت.السد این مسابقه را با برتری ۴ بر صفر به سود خود تمام کرد.یاران پورعلی‌گنجی با این برتری ۵۳ امتیازی شدند و بالاتر از لخویا به صدر جدول لیگ ستارگان قطر صعود کردند و الخور ۲۰ امتیازی شد و یازدهم جدول باقی ماند.

تقویم فوتبالی

در لیگ جزیره و در مهمترین بازیهای امروز چلسی صدرنشین میزبان سوانسی است و آرسنال به مصاف ساوتهمپتون می رود. در آلمان، بایرن میزبان هامبورگ است و دورتموند با فرایبورگ بازی دارد.

پخش مستقیم

شبکه ورزش دیدار بایرن مقابل هامبورگ را از ساعت 18 و به طور زنده پخش می کند و بازی چلسی با سوانسی، با تاخیر و از ساعت 20 روی آنتن این شبکه می رود.

     
آی اسپورت
2017-02-25 08:01:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر