فهرست
خبر خوب برای سرمربی ایرانی بوندس لیگا: ابقای نوری
خبر خوب برای سرمربی ایرانی بوندس لیگا: ابقای نوری

خبر خوب برای سرمربی ایرانی بوندس لیگا: ابقای نوری

آی اسپورت - تا قبل از اینکه اشکان دژاگه به ولفسبورگ برگردد، رقابتهای بوندس لیگا به یک دلیل دیگر برای فوتبالدوستان ایرانی جذاب بود. حضور الکساندر نوری روی نیمکت وردربرمن باعث شده بود تا ایرانی ها پیگیر نتایج این تیم باشند. نوری 15 بازی است که هدایت برمن را به عهده داشته و در این مدت، 4 برد، 3 مساوی و 8 باخت بدست آورده. پیش از بازی این هفته برمن مقابل ماینز، شاگردان نوری، 6 هفته موفق به کسب برد نشده بودند و دو مساوی و چهار باخت متوالی حاصل کار این تیم بود. گفته می شد که اگر برمن نتواند ماینز را ببرد، نوری مجبور به کناره گیری از هدایت وردربرمن خواهد شد اما آنها شنبه با نتیجه 0-2 حریفشان را شکست دادند تا الکساندر نوری کماکان سرمربی برمن باشد.

سایت sport1 آلمان با تیتر نوری بالاخره نفس کشید به ابقای او در برمن اشاره کرده و از قول الکساندر نوشت:"‌ از عملکرد تیمم فوق العاده راضی هستم. معلوم بود که شاگردانم به معنای واقعی کلمه دنبال سه امتیاز هستند و انگیزه و اشتیاق برای کسب برد در بازی آنها مشخص بود"

برمن با این برد 19 امتیازی شد اما کماکان در منطقه خطر به سر می برد. نکته ای که نوری و شاگردانش به خوبی متوجه آن هستند اما فعلا مهم ترین اتفاق در برمن، منتفی شدن اخبار مربوط به جدایی نوری از این تیم است. فرانک باومن مدیر ورزشی وردربرمن در تازه ترین مصاحبه اش اعلام کرده که تا امروز هیچ صحبتی درباره تغییر مربی در باشگاه صورت نگرفته بود.

۴    
آی اسپورت
2017-02-20 08:16:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر