فهرست
اعتراض سپاهان: به شفیع تذکر بدهید
اعتراض سپاهان: به شفیع تذکر بدهید

اعتراض سپاهان: به شفیع تذکر بدهید

آی اسپورت – گفتگوی تلفنی علی دایی با برنامه ورزش و مردم که نیم ساعت طول کشید باعث ناراحتی مدیران باشگاه سپاهان شده. در برنامه عصر جمعه ورزش و مردم که بعد از بازی جنجالی سپاهان و نفت پخش شد، بهرام شفیع با علی دایی که در حال بازگشت به تهران بود تماس تلفنی برقرار کرد و بیش از 30 دقیقه با او درباره اتفاقات بازی گفتگو کرد. اظهارنظرهای علی دایی و همچنین همراهی شفیع با او درباره جنجال‌های این بازی باعث شد تا مسئولان باشگاه سپاهان واکنش نشان بدهند. طاهری مدیرعامل باشگاه سپاهان از مسئولان صدا و سیما خواسته تا به مجری و تهیه کننده برنامه ورزش و مردم تذکر بدهند. آنها از این که بهرام شفیع به دایی بیش از نیم ساعت فرصت حرف زدن داده ولی زحمت برقراری یک تماس تلفنی با سپاهانی‌ها را به خود نداده ناراحتند. علاوه بر این قرار است این باشگاه در اعتراض به عملکرد جانبدارانه و یک‌طرفه این برنامه، نامه‌ای هم به صدا و سیما ارسال کند.

۵ ۶  
آی اسپورت
2017-01-01 17:02:00
نظر دهید

۶ نظر
سپاهانی
يكشنبه ۱۲ دی ۱۳۹۵، ۱۷:۱۵
ما به نگاه های تبعیض آمیز تلوزیون حکومتی عادت داریم...
اميرعلي
يكشنبه ۱۲ دی ۱۳۹۵، ۱۷:۲۴
اونموقع كه بازيكن هاي درجه يكيو با پول وحشتناك مي خريدين و بقيه تيمها رو از دور خارج كرده بودين نگاه تبعيض آميز نبود؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!
۵
سپاهانی
يكشنبه ۱۲ دی ۱۳۹۵، ۲۲:۴۹
کارخونه فولاد مبارکه 400هزار نفرکارگر داره سالی 500ملیون دلار هم برا دولت درامد کسب میکنه و این پول خرج میشه برا امثال شما...20 میلیاردشم خرج بازیکن میکرده که با حسادت های بعضی ها کارخونه رو تحت فشار قرار دادند برا کم کردن بودجه...
محمد
يكشنبه ۱۲ دی ۱۳۹۵، ۱۷:۳۴
واقعا برنامه یک طرفه ای هست. سپاهانیا واقعاً از باخت ناراحت بودن و آقای شفیع و دایی تو یه برنامه یک طرفه حکم نمک رو زخم سپاهانیارو داشتن. چه گناهی کردیم صدا و سیما تو تهرانه و نگاه یکجانبه داره؟
۳
کیان
يكشنبه ۱۲ دی ۱۳۹۵، ۱۸:۱۷
یه عمر با لابی و داور و فدراسیون و تاج میبردن صداشون در نمیومد حالا چه ننه من غریبمی در میارن...
۶
میلاد ۶&۴
دوشنبه ۱۳ دی ۱۳۹۵، ۰۰:۰۱
شفیعی خییییلی لوس و پاچه خواره،هر آدم بزرگی که دعوت میکنه فقط پاچه خواریشو میکنه.واقعا شیوه ی اجراش رو مخه؛بخدا خیابانی و علیفر خیییییییلی بهترررررررن.
۲
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر