فهرست
واکنش بایرنی‌ها به بازی با رئال: بازی خاص!
واکنش بایرنی‌ها به بازی با رئال: بازی خاص!

واکنش بایرنی‌ها به بازی با رئال: بازی خاص!

آی‌اسپورت- بعد از قرعه‌کشی مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان مشخص شد حساس‌ترین بازی این مرحله بین رئال مادرید و بایرن مونیخ برگزار می‌شود. واکنش‌های بایرنی‌ها را نسبت به این قرعه می‌خوانید:

مانوئل نویر: ما همیشه در مقابل رئال بازی‌های خاصی را تجربه کرده‌ایم. به نظرم همه منتظر شروع شدن این دیدار هستند. جو لیگ قهرمانان در ورزشگاه سانتیاگو برنابئو خیلی خاص است. آن‌ها حریف قدرتمندی هستند. من معتقدم که رئال هم از این که در این مرحله به ما خورده است، خوشحال نیست. ما سرمربی‌ای داریم که رئال را به خوبی می‌شناسد. این دو بازی بسیار سخت خواهد بود و شانس هر دو تیم 50 درصد است.

ژابی آلونسو: قرعه بسیار خوبی است. از نظر تاریخی هر دو از بهترین‌های اروپا هستند و برای من یک بازی خاص خواهد بود. برای آن آماده هستیم. مهمترین مسئله گرفتن نتیجه خوب در بازی برگشت است و همه می‌دانیم که ورزشگاه آن‌ها بسیار جای دشواری است. البته آن‌ها هم می‌دانند که بازی در آلیانز آرنا چه معنایی دارد.

فیلیپ لام: باید نتیجه‌ای خوب در مونیخ کسب کنیم. ما یک تیم قوی در اختیار داریم و باید مطمئن شویم که برای بازی برگشت نتیجه‌ای خوب کسب کرده‌ایم.

کارلو آنجلوتی: تقابل با رئال برای من بسیار خاص است. بازی در مقابل آن‌ها جذاب خواهد بود. ما اعتماد به نفس بالایی داریم و می‌خواهیم این فصل قهرمان لیگ قهرمانان اروپا شویم. فکر می‌کنم توان شکست دادن رئال را داریم، اما آن‌ها تیم فوق‌العاده‌ای هستند و مربی فوق‌العاده‌ای هم دارند.

۲    
آی اسپورت
2017-03-18 01:53:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر